Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość hvhv
dobry turek to taki ktory siedzi w turcji, a nie taki ktory pcha sie do europy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrgrg
islamistów nie nawidze, pierdoleni barbażncy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@efrgrg muzulmanow trzeba stad w koncu powypierdalac, i to co do jednego, bo ta zaraza sie rozprzestrzenia, a naiwne biale kobiety im w tym pomagaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornela4444
ja mam meza hindusa. kulture musisz uszanowac a to bywa okropnie trudne ja jestem na poczatku drogi nie wiem jak bedzie. nie zaluej ale lepiej zebys wiedziala co cie czeka. mi moj mowil ze nie musi byc tak jak ja mu mowilam czego sie boje jednak jego znajomi robia swoje krewni oni nie sie nie staraja dla mnie tylko moj maz ale przy nich szanuje ich a ja powinnam sie dostosowac okropnie sie buntuje ale nie tedy droga.. trudna sprawa . na poczatku czarowanie chociaz mozesz poznac faceta ktory ci powie co z czym sie je. a on ma wize?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornela4444
ja mam meza hindusa. kulture musisz uszanowac a to bywa okropnie trudne ja jestem na poczatku drogi nie wiem jak bedzie. nie zaluej ale lepiej zebys wiedziala co cie czeka. mi moj mowil ze nie musi byc tak jak ja mu mowilam czego sie boje jednak jego znajomi robia swoje krewni oni nie sie nie staraja dla mnie tylko moj maz ale przy nich szanuje ich a ja powinnam sie dostosowac okropnie sie buntuje ale nie tedy droga.. trudna sprawa . na poczatku czarowanie chociaz mozesz poznac faceta ktory ci powie co z czym sie je. a on ma wize?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Simit wbij sobie do pustej makowki, ze wiele osob nie toleruje i nie szanuje ciapatych, takich jak ja jest wiecej. my jestesmy sola tej ziemi, a wy sie sprzedajecie muzilmanm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w tym właśnie momencie zakonczylam jakakolwiek dyskusje z tobą . Nie ma cię człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@kornela hindus to tez ciapaty, a co za tym idzie brudas - co do tego nie ma zadnych watpliwosci, ale jednak on nie wyznaje islamu, a muzułamnie to najwieksze smieci jakie nosi ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
czemu kasujecie niektore moje posty? gdzie jest ten o murzynach i podrozach na tratwie z bananowca? czyzby bylo w nim za duzo niewygodnej prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanizator akrobata
Muzułmanin i chrześcianie - to nie moze sie udac. Nie ma gorszej wiary - te budleta nazywaja kazdego innowierce niewiernym , a ich smerdzacy koran wzywa do blizej niesprecyzowane swietej wojny co wielu z tych podludzi wykorzystuje jako przyzwolenie na walkę z każdym kto nie podziela ich wiary. To bydlęta ktore nigdy nie dostosowuja sie do obyczajow panujacych w obcym im kraju - zawsze narzucaja swoje zachowania jak niesforny gosc ktory laduje sie w ubłoconych butach do domu. Ich "romantyczny" charakter ujawnia się wyjatkowo przy rodzinie - gdzie zona zostaje sprowadzona do roli psa - wszak matka ,ojciec , wujek i inni wszarze moga ja nawet pobic jak cos im nie przypasi. Kochajacy mezowie - daj Boze zeby was pozabierali do pakistanu i innych zasmierdziałych krajów w ktorych podetrzec dupe to grzech. Zaluzcie dla nich czarne szmaty i do meczetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze już niedługo nadejdzie czas ze islam zaleje cała Polskę cała Europę i cały świat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
polacy to wojownicy a nie zaraza! turasy moga nam jedynie kebaby serwowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@ onanizator akrobata hehe dobre :D masz absolutna racje! brudasom trzeba utrudniac wszystko na kazdym kroku, ale najlepiej to sie nie cackac z nimi tylko przepedzic ich... najlepiej ogniem i mieczem! ale jak dla mnie to kazden jeden sposob na pozbycie sie ich jest dobry, byle zeby byl skuteczny, w koncu cel uswieca srodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh jest mądre powiedzenie nie rusz gówna bo śmierdzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały, zakompleksiony, niechciany, nielubiany, z zakutej dechami wsi chłopczyk A fujjj Nie wstydzisz się swojej furmanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbghtrhh
simit - no wlasnie nie ruszaj gówna bo ci religia zabrania:) Jak dbasz o higiene jak ci nie wolno? Pracowac ci wolno? Myc podloge ci wolno czy myzulamninowi nie przystoi? A przystoi lezenie i nic nie robienie? Bicie zony? Przystoi? Jest taki zarcik o islamistach - "islam to religia milosci - kazdego kto w to nie wierzy zabijemy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest właśnie świadomość Polaków na temat islamu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkymm
Do hvhv Nikt nie kasuje twoich interesujacych wypowiedzi ,sprawdz wyzej,nikt sie tutaj toba nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkymm
Czy nie byloby lepiej na tym swiecie ,jakby nie bylo religi ? Dlaczego nie wystarczy wierzyc tylko w Boga ? Naturalnie Jezus i Mahomet duzo dobrego zrobili w tamtych czasach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanizator akrobata
religia religią , roznice kulturowe. Juz jedna wieża babel byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit Ja rownież mam nadzieje ze Islam zaleje cala Polske... Polaczki pierd........ zal mi was heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sinit ja jestem u mojego skarbaaa, jak co weekend a co u Ciebie ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkymm
Do polki Taki jeden niemiec zawolal do mnie :Hej POLOCZKU ! Wiec nim jestem.Drugi niemiec mowil o swoich rodakach ze sa leniami ,od dzieci bronia sie jak od ognia,kupia sobie pieska albo kota.Nawet Hitler ich nie zachecil tymi 130 e kinderbeihilfe,a turcy maja sklepy na kazdym rogu a ile kolo dzieci roboty ,przeciez dziecko kosztuje wiecej niz te 130 e miesiecznie bo jak nazwa wskazuje jest to tylko pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkymm
sinit juz chrapie ze swoim Alim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkymm
Jestem w tureckiej rodzinie 12 lat i najbardziej co mnie u nich denerwuje to szacunek do ich kobiet.Pieronica nie pracowala ani jednej godziny ,drzwi sie nie zamykaja od sasiadek ktore przychodza na herbatke i na pogawetke .Zna wszystkie seriale.A jak taka wchodzi to faceci wstaja i nie wypada im nawet slowo:dupa-przy takiej kobiecie powiedziec !Jak taka wychodzi za maz to zgodzi sie dopiero gdy dostanie zloto,teraz to ok 10 tys euro zlota.Jakby to bylo malo ,ojciec panny mlodej pyta wszystkich mezczyzn pokrewnionych czy zgadzaja sie na ten zwiazek i czy wybranek bedzie dobry dla ich ksiezniczki .Oczywiscie po slubie on bedzie dawal jej jesc i nie bedzie pracowala bo to dla meza wstyt ze nie potrafi rodziny utrzymac.Co za szczescie,szczescie byc turczynka !!!!! Ja przychodze z pracy i musze w trzy godziny zrobic to wszystko,na co ta turecka ksiezniczka ma czas caly dzien.Nigdy nie widzialam przemocy,moze to jest dobra rodzina i dlatego .Slyszalam tylko,ale jesli to prawda ze turcy leja swoje zony to zasluzyly na to.Za co ? Za zywota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×