Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość pary mieszane
zapraszamy na nowe forum dla par mieszanych www.parymieszane.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaXD
Harry Poryp Ten facet wie co pisze. I ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
Jak czytam te prymitywne posty to jest mi naprawde wstyd za was!przez takich ludzi jak wy mamy tak zla opinie za granica!Faceci macie kompleksy i to Polakow uwaza sie za brudasow, pijakow i zlodziei i dlatego tez nie macie prawa byc takimi rasistami!Juz samo slownictwo swiadczy o niskim poziomie intelektualnym i zerowej kulturze osobistej! dziewczyny trzymajcie sie!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam polew czytajac posty takich prymitywow jak ty.....i oszczedz sobie odpowiedzi z wyzwiskami itd...bo cokolwiek napiszesz,to mnie nie ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peperoncini
A jednak cie rusza,bo odpisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes252
Do Babka mocher..... a co Cię to obchodzi czym się fascynujemy? Jeśli poznajemy fajnego faceta i zakochujemy sie w nim to nie dlatego że uważamy go za "cudownego Turka" ale dlatego że jest miłym i sympatycznym gościem. Faceci którym przeszkadza , ze polki mogą pokochać cudzoziemca chyba mają jakiś poważniejszy kompleks lub sami nie potrafią siebie zaakceptować..... Dorośnijcie Panowie i pomyślcie nad sobą...może wówczas jakaś fajna polka i Was zauważy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
ja mam dla was chlopaki propozycje zalozenia nowego forum pod nazwa np " my to chamy" pewnie z przyjemnoscia zleca sie tam takie same hieny jak wy i swietnie sie nawzajem bedziecie mieszac z blotem! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deniz
czesc dziewczyny ! chcialam sie z wami podzielic moim szczesciem. Jestem z turkiem juz od 4 lat razem mieszkamy w niemczech mamy wspanialego synka o imieni deniz dzis ma 9 miesiecy 2 lata temu bylismy na urlopie w turci i tam wlasnie zaszlam w ciaze ten kraj jest cudowny i jest tam duzo wspanialych ludzi w tym roku wybieramy sie znowu na urlop do turci az nie moge sie doczekac. ja akceptuje jego religie tak samo jak on moja jezeli jest w jego relidze jakies swieto to swietujemy je razem, jezeli w mojej relidze jest jakies swieto np takie jak boze narodzenie to swietujemy je tak samo razem robimy sobie prezenty siadamy razem do nakrytego stolu jest po prostu cudownie. jego cala rodzina przyjela mnie z otwartym sercem tak samo jak i moja, nie nawidze rasistow czlowiek jest czlowiekiem nie wazne jakiego pochodzenia czy jakiej religi najwazniejsze jest jakie ma serce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes252
Gratuluje Deniz Masz racje człowiek jest dobry lub zły i nie chodzi tu o religie. Jeśli niektórzy panowie na tym forum nie potrafią zaakceptować ze my Polki możemy pokochać obcokrajowca, to ich problem....widać maja poważny problem z akceptacją samych siebie. I może zamiast używać wulgarnych słów zaczniecie Panowie czytać, co piszą kobiety o swoich facetach obcokrajowcach....może to właśnie klasy wam brakuje, skoro umiecie tylko się odgrażać i obrażać!!! Więc może pora poczytać i wyciągnąć dla siebie jakieś wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waszym głównym zyciowym celem było dopaść sie jakiegoś śniadego turka i życie w dostatku. Rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes252
Wypraszam sobie dziadzia !!!!!!! Jestem Polką i mam przyjaciół wśród Polaków ale też Turków. Znajomych cenie za to jakimi są ludźmi a nie z jakiego kraju pochodzą. I tak sie składa że nie potrzebuje na siłę szukać bogatego męża wśród obcokrajowców, sama potrafię o siebie zadbać i niczego mi nie brakuje... Wiec może nie oceniaj innych według własnych kryteriów....jeśli dla Ciebie liczy się kasa to sam wybierz sie za granicę i poszukaj bogatej sponsorki...I może zmień język wypowiedzi, bo skoro reprezentujesz polaków to wypadało by chociaż budować pozytywny wizerunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deniz
na dostatnie zycie kazdy bardzo na to pracuje nikomu nic z nieba nie leci jezeli dziadzia nam tak bardzo zazdroscisz to sie wez za robote i sie czegos dorob to wtedy moze ktos zwruci na ciebie uwage bo jak widac tego ci brakuje, jezeli bys mial jakies zajecie to bys tutaj nie siedzial i bys sie niczego nie czepial widocznie nam zazdroscisz dostatniego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Turcji nie byłem, za to zwiedziłem Irak... bynajmniej nie na wakacjach... Napatrzyłem sie na tych brudasów i mojego zdania o nich nic nie zmieni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deniz
zastanow sie co ty piszesz przeciez turcja i irak to sa 2 rozne kraje co za pusty czlowiek z ciebie znajdz sobie strone o iraku i tam sobie pisz te bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes252
Przykro się czyta takie wypowiedzi...... nie wiem Dziadzia dlaczego tak bardzo chcesz nam udowodnić , że fakt iż ktoś jest Turkiem, Arabem czyni z człowieka kogoś brudnego i odrażającego.....????? Nie wiem czy przyjemnie Ci się czyta jak my Polacy jesteśmy postrzegani w świecie....o nas też mówią pijacy, brudasy.....i co mam się za kogoś takiego uważać tylko dlatego ze jakiś obcokrajowiec odwiedzając nasz kraj trafił na pijanych ludzi i bezdomnych "koczujących" na dworcach??? Nie wiem czy wiesz ale główną religią w Turcji jest Islam...w kulturze muzulmanskiej czystosc i mycie sie jest na porzadku dziennym, co wynika chociazby z samego islamu (przed modlitwa nalezy sie obmyc, przed kazdym meczetem jest na to specjalne miejsce). Zresztą higiena wśród Muzułmanów jest na bardzo wysokim poziomie...i mogłabym Cię jeszcze wiele nauczyć...oczywiście nie chce Cię urazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do dziadzi czy to tylko taka nienewisc do arobow, czy w ogole do obcokrajowcow? Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
dla dziadzi Jestem Turkiem & mieszkam w Polsce prawie 5 lat http://www.fikribol.com/resources/istanbul_kizkulesi.jpg tu jest moje miasto, Istanbul (chodzi od Islam bol ~= full of Islam) jej przypominam o hygienie, hygiena dla nas az tak wazne, jesli jestesmy brudni nawet nie "poczytamy" Koranu z brudnymi ustami (ten brudnosc np. po seksie, w okresie itd)... mydlo po toalecie co ona wykorzysta (albo nie) zrobione przez Muzulmanow. A w Turcji, to jest standard ze we wszystkiej toalecie jest dodadkowy kran na klozet aby umyc tylku itd. W Turcji nie przychodzimy do domu z butami. Moge dawac wiele przyklady ale narazie tyle. Jak ona chce miec prawdziwe informacje, latwo znalesc, nawet mozemy pomagac. Ale jak dla niej pasuje "miec pomysl bez wiadomosc" niczego nie mamy do powiedzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluskakluska
InzynierNocny kto cie nauczyl po polsku mowic? szkola, dziewczyna? Polski to nie jest najlatwiejszy jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Chodzilem na kurs nazywa sie IKO... Jesli sie uczysz Polskiego od swoja dziewczyna, moze zaczynasz sie uczyc od "kochanie sprzataj, kochanie gotuj cos po Turecku, kochanie glowa mnie boli :)) " Ok bez zarty, oczywiscie znajomy poprawia mnie ale jakos dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluskakluska
InzynierNocny powodzenia ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
Inzynier nocny ----> kiedyś byłam w Stambule, piękne miasto :) A polskiego Turcy szybko się uczą, oni mają do języków smykałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że z chujem na
* o pardon chyba z pipą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
Dziewczyny po co wogóle wchodzicie w dyskusję z tymi rasistami? Oni są niereformowalni. Szkoda klawiatury na te patałachy. Dziadzia uważa się za znawcę kultury i religii muzułamańskiej po jednorazowym pobycie w JEDNYM kraju muzułmańskim. Czyż to nie świadczy o jego małym ptasim mózgu? Moim zdaniem jesli chcecie dyskutować tutaj (chociaż ten wątek dawno umarł) to nie ma co zwacać uwagi na te epitety. Dziadzia życzę Tobie żebyś kiedyś w środku irackiej pustyni lub tez w biały dzień na ulicy swojego miasta spotkał tak ze 4 muzułmanów, którzy dobrze złoiliby tobie twoje głupie dupsko i gębę. To jest tyle co mam w tym temacie do powiedzenia. Posłużyłam sie Twoim językiem i jest mi teraz lżej chuju pierdolony :) .....teraz pójdę i napiję się TURECKIEJ (czyt. muzułmańskiej) herbaty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbaty tureckiej, może, ale raczej o kawie zwykło się mówić, coś ci się już bzyka we głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
Akurat nic mi się nie bzyka bo piję turecką herbatę a nie kawę, jeszcze potrafię odróżnić te dwie rzeczy. Widać jacy z Was globtroterzy. Mądrzycie się tam gdzie nie macie pojęcia o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Galatasaray: jak Cie interesuję jak sobie biały człowiek z Polski radził na pustyni z Arabami, a dokładniej z Irakijczykami to poczytaj sobie co spotkało terrorystów Muktady al Sadra w Karbali w kwietniu 2004 roku z rąk moich i mojej kompanii!!! smacznego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aguzi: to nienawiść, a raczej obrzydzenie nie do obcokrajowców a do muzułmanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie arab
dziadzia obrzydzenie?????????? to coś ty tam z nimi robił na tej pustyni hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atdups
Buhahaa InzynierNocny już w to wieże , a wy juz mu si epodlizujecie.. yAaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×