Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość a to ciekawe
Hrabianko droga. Ja sama jestem glupia ciemna baba, mam nadzieje ze to mojego meza powstrzyma przed importowaniem kolejnych. A tak prywatnie to uwielbiam milosc francuska, juz jakies 15 lat daje rade i moge to robic 10 a nie tylko 4 razy dziennie. Slabe te twoje znajome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrabianka naucz sie ortografii POLSKIEJ bo kochasz to co POLSKIE a zatem język też. nie mam na imie ania i nie mieszkam w katowicach, nie wiem skąd Ci sie to wzięło idź daj d*py temu swojemu polakowi, chociaż wątpie żebyś miała kogokolwiek. jesteś sfrustrowaną dziewczyną której nie stać na podróż za granice, nie znasz zapewne żadnego turka, albo może znasz dwóch. wsadź sobie w d*pe te swoje opinie, bo nie znasz nas ani naszych mężczyzn. wylewasz tylko tą swoją polską żółć, chociaż wiesz że i tak po nas to spłynie jak po kaczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienieczka89
good luck:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze ... bardzo wygodna sytuacja dla turka w de. by narobic duzo dzieci i kase z panstwa zbierac ,a zona ryz i barana do jedzenia, rodzinne na jedno dziecko wynosi 154eu, na nastepne to juz 170eu, czyli chlopu sie oplaca, a jak jest na socjalu bo tak najczesciej bywa to super sprawa na dziecko dostanie doplate,by wynioslo okolo 300eu,na jedna osobe czyli dziecko tez, czyli majac 5 dzieci to super bniznesik,a mieszkanko panstwo zaplaci, a glupie polski nawet sie nie kapuja ze o to chodzi, by turasowi sie wygodnie zylo, po co ma jechac do turcji po turczynke jak krew wymiesza z europejska, ojj dumni sa wasi ojcowie z was tureckiedoopodaje;-) CIEKAWE CO WE WASZEJ WSI GADAJ TURKA MA ZA MEZA; -)TURASY TO TAK JAK GREKI KOZY DOOPCZA A WY IM DOOPY TERAZ DAJECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''POLAK TO MIOD MALINA'' jasne .. Polak nawet porzadnie sie nie umie prezentowac za granica?? wiesz co codziennie widze?? szlam ostatnio z moim do mnie do domu .. i wiesz co widzialam?? POLAKOW SIEDZACYCH W PARKU I WALACYCH BROWARY .. Oto oblicze naszych polakow!! codziennie w prasach wypisuja same zle rzeczy o Naszych rodakach! Turki sie umia przynajmniej zachowac i jak chca powalic w kociol to ida do pubu .. nie tak jak Polacy .. Umiemy tylko mowic o innych nacjach zle rzeczy, lecz niestety nie umiemy na siebie popatrzec.. ilez to razy Polak wykorzystal Polke.. albo lecial na pare frontow? Jak jestes w Polsce to tylko tam widzisz dobre storny, jakbys byla i mieszkala za granica to bys zobaczyla jacy Polacy to sa cudowni bla bla az zygac sie chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry myślałam że ten nick jest napisany przez 'ch' ;) zatem hrabianko jesteś niską, dupiastą pryszczatą rasistką? :D dziewczyny takiej postaci jeszcze tu nie było :D mów dalej mów :D co Ty sie tak dobrze znasz na sytacji w niemczech? mieszkasz tam? w polsce nikt ci pracy nie chciał dać? taka patriotka z ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
dokladnie to samo robia twoi ukochani polacy w UK. Wiaza sie z byle kim, nie trzeba tu do tego nawet slubu. Produkuja dzieci, z Polkami najchetniej i zbieraja benefity od rzadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabianko ależ owszem naucze sie języka bo od zawsze chciałam być poliglotką ;) ludzie mają różne pasje, jedni obrażają turków inni uczą sie pożytecznych rzeczy ;) tak już ten świat zbudowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LoL .. a Polacy w ogole zasilkow na dziecka nie biora!! Ostatnio w angielskiej prasie bylo wielkie HALO .. jak to polacy ucza innych jak tu szybko i bezproblemowo zarobic kaske .. czyli facet w Angli, rodzina w Polsce i nielegalnie bierze sobie pieniazki ... !! Nie pierdol mi tutaj,ze Turki biora zasilki bo kazdy je bierze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze juz nie masz czego wymyslec na nich .. Twoja mama musiala sie duzo sniegu nawpierdalac zeby takiego balwana jak Ty urodzic haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawi mnie gdzie te pseldo Polki niby takie super kobiety porzadne poznaly tych turasow tylko w burdelu ,kochane drogie tylko w burdelu a teraz z klijentami swoimi chca se zycie ukladac, jaki topik taka i moja ortografia, bo nie warto nawet gramatycznie myslec a co dopiero pisac, tak jak wy macie wypaczone mysli , by sie z turasem zadawac ,spytajcie sie ojaca swego czy dobrze robicie,lub brata,albo jeszcze lepiej ex,chlopaka, to sie dowiecie jakie szmatki jestescie, by sie z turasem puszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już przykro czytać te posty, poprostu stek wyzwisk i nienawiść, zero jakiejkolwiek rozsądnej argumentacji. a co z chin nie ma nielegalnych uchodźców? mało polaków pracuje nielegalnie? poprostu takie ograniczenie, że mi wstyd jest. chyba tylko nasz naród jest taki tępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiechu warte !! szkoda slow na serio .. ja nie wiem skad takie kretynki biora tyle energi .. zeby takie bzdety wypisywac haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduuardo
to że się pierdolicie z brudasami to faktycznie Wasza sprawa ale że się tym jeszcze chwalicie na forum to już zwykłe kurestwo !!! co to za kretynka wymyśliła ten topic z jednej strony żeby parę głupich dziewczyn wirtualnie powzdychało do swoich turasów, którzy kazali im siedzieś w chacie a sami na sishę :))) z drugiej strony dla jak widzę sporej rzeszy rasistów, którzy mają z Was ubaw i komentaże się nie skończą, tak jak wasza głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok turk kizi jesteś :) u Ciebie śnieg? w polsce nie :/ jakieś 10stopni i troche deszczowo dzisiaj. nienawidze zimy :/ zimowych grubych płaszczy, mrozu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Sibelle rowniez ;-) Wiesz pruszy u Nas .. ale balwanka sie nie da ulepic .. ten do mnie dzwoni uhahany .. i mowi wiesz,ze snieg pada .. wlasnie lepie balwanka i wszyscy w smiech bo byl z kolegami ;-)) On jak czasami cos dowali .. ale fajnie tak czasami sie posmiac z glupotki innych ;D JA JESTEM TUTAJ NORMALNA Apropo to jest jedna osoba korzystajaca z innych nickow , bo nie uwierze ze na raz sie tyle pajacow zlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w de, w MK; WIEM COS NA TEMAT TURASOW;W MOIM MIESCIE SA burdelea wnich same POLKI I TURASY i co w gazetach jest napisane ,turek pobil polke.... a ona co kase musi mu oddac od klijentow,skandale same przez tureckiepolki, ,szkoda gadac i umoralniac patologie,prawda boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka patriotka :P polske tak kocha a dla SZWABÓW pracuje ;) turk kizi w sumie narobiłaś mi ochoty na zabawy na śniegu ;p przypomniało mi sie 'love story' i jak oni sie tarzali w tym śniegu i ta melodia w tle ;p zawsze rycze na tym filmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze tak jest w Niemczech .. u mnie takich to przypadkow nie bylo .. A ilez to w gazetach bylo,ze rodaczek pobil polke i do tego dziecko .. laska poczytaj troche w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego filmu nie ogladalam :) musze obejrzec ;D kurde jak ja sie dawno w sniegu nie bawilam .. lol a ulepilabym balwanka .. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bywa jeszcze
na tym topiku Inżynier Nocny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turk.Kizi
a tak sobie pomyślałam że ze swoim bałwankiem może bym ulepiła bałwanka :)))) chociaż po nim i po mnie to wyszedłby jakiś baran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, ze Inzynier Nocny juz ma dosyc tych bzdur co poniektorzy wypisuja .. i dlatego juz tutaj nie bywa;/ ja bym tez juz nie siedziala, jakby ktos bez podstaw mnie obrazal .. Do niedawna bronilam Polakow w Londynie, a teraz sama juz powiedziaalm sobie o NIE .. nie bede tej choloty bronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże turk kizi jak można było nie oglądać takiego FILMU! nie wiesz co tracisz :) to napewno ten Twój brudny śmierdzący rybami turek, tłucze Cie aż wióry lecą i nie pozwala oglądać filmów, prawda? ;) haha p.s. z tymi szwabami oczywiście żartowałam, do niemców nic nie mam ;) tak samo jak z resztą do całej reszty świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×