Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Octron no widzisz, znowu generalizujesz. Może i czasem są dobre tylko do zabawy, ale w takim razie ja i kilka moich znajomych jesteśmy wyjątkami. Mój facet przeciwstawił się jakimś nakazom religijnym i bierzemy ślub za dwa tygodnie. I zapewniam Cię, że nie żeni się ze mną tylko dla zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia obywatelstwa też odpada, bo jest obywatelem duńskim od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Octron
Fakt jest ze w europie jest(niestety) islamizaija. Jeszcze bedzie nie jeden(jedna) plakal... W niemczech, Francii, Belgii, i Holandii jusz widac co sie dzieje.... Polske to samo czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jednak nie potrafisz merytorycznie rozmawiać. Jak mantrę powtarzasz teksty, brzmiące jak żywcem wzięte z Radia Maryja. Zamiast pisac na forum stań gdzies na granicy i strzelaj do muzułmanów. Moze w jakims stopniu zatrzymasz tą inwazję.... albo zajmij sie szlifowaniem języka polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Octron
Czytaj lepjej co kobiety tutaj naipsaly. Jest 228 Stron. Tu nie jedna jusz swoje przeszla. Dla ciebie sie dopiero po slubie zacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź sie z łaski swojej odwal od mojego życia. No właśnie czytaj!! Tu są różne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Octron
Jeszcze bedziesz miala nadzieje ze ktos inny sie od ciebie odczepi... Nie potrafisz zrozumiec ze to zupelnie inna mentalnosc... Ale dobra. Poznasz to jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaaaaa
nie czytalam dokladnie co tutaj pisalyscie, ale powiem jedno zadne malzenstow miedzy Turkiem a Polka sie nie uda!!!!!! mieszkam w Niemczech od 8 lat i dokladnie wiem jacy oni sa , jaka religie maja i przede wszystkim jak nastawieni sa do kobiet. Dziewczyny oni mysla, ze Polki sa poprostu latwym towarem i tak was beda traktowac, a na boku 10 innych kobiet. Bardzo czesto spotkalam Polki , ktore plakaly, bo po roku czy dwoch ich "najwspanialszy Turek" okazal sie najgorszym h..... Sorki dziewczyny, ale uwazam, ze takie malzenstwa nigdy sie nie udadza i jak nie teraz sie o tym przekonasz to za pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie juz spokuj nie każdy taki jest ;/;/ a bo wy wiecie co on ma w planie ja to jest bezsensu ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry_Darling
Właśnie taka jest polska mentalność.. Najlepiej zaszufladkować, w końcu wszyscy Turcy są źli, prawda ? Tak jak wszyscy Polacy to pijacy i złodzieje. No brak słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8ibum
wiecie, mam koleżankę, która była związana z turkiem, przywiozła go do siebie z niemiec.. jejku, jaka ja nim byłam oczarowana, przystojny , wykształcony, do tego kulturalny i szanujący naszą mentalnosc... koleżanka była z innej miejscowości, miała dziecko z poprzedniego związku... przez jakiś czas wogóle się nie widziałyśmy, ok1,5 roku.. po jakims czasie spotkałam ją z wózeczkiem, gdy tu odwiedzała mamę. Poszłyśmy do mnie pogadać sobie... jej córeczka była śliczna, delikatka, brązowa, sliczna :) była córką właśnie tego turka co się z nim związała, zapytałam co u niego, a ona mi mówi, że od narodzin dziecka z nim nie jest..była w mieście bo meldowała siebie i małą u mamy, nawet ojca podała jako nieznany.. pytam dlacvzego - ona mi mówi- był kochany, cudowny, czuły , troskliwy - do czasu.. Gdy zaszła w ciążę on bardzo suię ucieszył, ale zmienił się nie do poznania.. w domu jej ojca lał ją jak psa, wyobrażacie sobie?? kobietę w ciąży!!! i nikt nie mógł jej pomóc, ojciec chory, matka daleko, ona sama, ze starszym dzieckiem... fakt, jej syna nie ruszał, ale ją bił i tresował jak psa. Wiecie co się stało? ona była uległa, skakała koło niego, żeby przypadkiem w brzuch nie dostać kopa, całowała go po nogach...aż do porodu, urodziła dxiecko, zostawiła je u matki, razem ze starszym, i wróciła do domu gdzie czekał na nią jej kochany turek - powiedziasła mu, że przez ciążę odskakiwała od kopniaków bo się bała o dziecko, ale teraz nie musi... chłopak zdziwiony był straszliwie.. Dziewczyny, on dostał od niej taki wpie****dol, że zabrało go pogotowie na intensywną od razu, a ją policja. No ale powiedziała, że ostatni raz ją uderzył, teraz jej kolej :D nie dostała nawet wyroku, mimo że luby spędził w szpitalu 3 tygodnie. zaraz po tym wyjechał i się nie pokazał, nawet po rzeczy nie przyjechał..odgrażał się, że dziecko zabierze, wywiezie, dlatego nawet nie podała ojca.. to było 5 lat temu, ona teraz jest w szczęśliwym związku z polakiem, są naprawdę bardzo szczęśliwi, on kocha jej dzieci i razem stanowią świetną parę... swoją drogą, ta moja koleżanka, jest osobą z bardzo silnym charakterem i nigdy nikomu nie pozwoliła sobą pomiatać - wyjątkiem była ciąża.. ale byłam w szoku, że taka drobna kobietka powaliła wysokiego i silnego faceta, jakim był ten turek :D policjanci, którzy po nią przyjechali, smiali się pod nosem i zeznawali na jej korzysc w sądzie :D turek dostał od niej gołymi rękami, miał oberwaną wargę, połamany noc, poważne uszkodzenia głowy i jąder, połamane 3 zebra - mogła go zabić....ogólnie dostał to, co mu się należało... ale jak pomyślę o dziewczynach, które nie potrafią się przeciwstawic i powiedziec dosc... żal mi ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to jakas klątwa w tych Niemaczech, bo z tego co widzę to wszystko co najgorsze dzieje sie tam. Ha! Ja mieszkam w Danii i Polki które znam sa wiele lat już szczęśliwymi żonami właśnie Turków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz
heh ...ja znam takie same akcje , ktore dzialy sie w UK ... ja na szczescie uwolnilam sie z takiego zwiazku,po prsotu przestalam sie odzywac...moze bylo mi latwiej bo jestem teraz w polsce a on w uk...ale wracam tam za miesiac,mam zamair nie unikac,normalnie sie zachoywac,byc uprzejma i dorbze sie bawic,ale teraz zrobie wszystko aby stronic od tureckiego towarzystwa ...wczesniej byly posty o tym,ze oni maja juz narzeczone.....to prawda...moj sam mi o niej powiedzial...lepiej skonczyc to od razu jka zaczya sie cos krecic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxctron
sa sosoby jak Nika123 co tego nigdy nie zrozumiom. Oni maga nawet zabiac polskie kobiety, a inne polki bedo sobie wmawiac ze oni maja "tureckie zloto" poprostu smieszne...albo smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ty człowieku masz coś z głową??????? Co \"nie zrozumiom????\". Jak mam traktować facet, który dla mnie jest najlepszy na świecie. Mam zakonczyć swój związek z człowiekiem, który mnie kocha i szanuje dlatego, że jest Turkiem???? i DLATEGO, ŻE TACY JAK tY WIESZCZĄ, ŻE PEWNEGO dnia zrobi mi krzywdę? Weź się zastanów!!! To tak jakby opierać sie na doniesieniach prasowych, których w Polsce pełno, że jakiś facet zakatował dziecko i na tej podstawie oceniać wszystkich Polaków. Zajmij się czymś pożytecznym człowieku. I odwal się wkońcu od czyjegoś życia, samarytaninie za dychę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wallinkoń
Polki nie musza chodzic do zadnej szkoly uwodzenia, bo one bezproblemowo zdobywaja najwspanialszych mezczyzn swiata- smierdzacych ciapatych, brudasow z Turcji, Pakistanu, indii i Polwyspu arabskiego. Nikt nie daje dupy taniej i szybciej tym obsrancom i nikt w tym Polek nie pokona, zadne inne kobiety, chocby nawet wydaly miliony na szkolenia. Polki sa the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whfjv
ja jestem od roku zona muzulmanina, jest z egiptu, zyjemy normalnie , w przyszlym roku planujemy wziac slub koscielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
tez jestem w zwiazku z Turkiem (1,5 roku) a prawie 3 lata sie znamy. Nadal nie mam 100% pewnosci i nie bylo latwo, bo jednak trzeba duzo wiecej tematow obgadac, baczniej obserwowac, zadawac nawet krepujace i dosc obrazliwe pytania, ale 100% pewnosci nie bede miala nigdy i z nikim. Moge jedynie miec nadzieje, ze za 10 lat bede szczesliwa, ze postapilam wlasciwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtttttttt
a wiecie ,że laekarze tureccy nie ucza sie łaciny na studiach.. żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz
żenada jest wtedy, kiedy Polak robi podstawowe błędy gramatyczne i wyśmiewa się z innych ... nasi się uczą łaciny nie umiejąc dobrze języka polskiego ... ja mam trudności w rozumieniu Polaków we własnym kraju :| tam przynajmniej nie ma takich kłopotów !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ystar
odechciewa się zagladac na to forum. myslalam ze to forum jest po to zeby mozna bylo podzielic sie doswiadczeniami, wiadomosciami na temat swiata ale teraz jest to forum do obrzucania sie obejgami. Walikoń jestes zwykłym hamem i prostakiem ktorego kiedys jakas panna kopnęła w dupe dla turka albo innego obcokrajowca. żal mi ciebie ale wyzywanie wszystkich polskich kobiet od kurw ci nic nie da. mam nadzieje ze wkoncu ktos skasuje to forum bo przykro sie robi jak sie to czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Octron
@Ystar ale on ma niestety racje. Nie tylko on tak mysli, nawet wascze zdobywcy mysla ze jestescie latwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
octron!!! a skad Ty to mozesz wiedziec człowieku co oni mysla??? no wybacz ale naszym przescieradlem nie jestes zachowaj sobie te madrosci dla siebie jestes zenujacy nie wiesz jak masz nas ugryzsc za co sie złapać niestety Twoje wywody niczego tutaj nie zmienia komentarze od osób takich jak Ty nie trafiaja do nikogo ja Ci zycze zebys mial kiedys taka łatwa, która wczesniej w zwazku z obcokrajowcem byla powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
octron to przykład człowieka, do którego nie trfiaja jakiekolwiek argumenty. Dyskusja z nim jest tak samo bezsensowna jak próba przekonania przekonanego. A co do tej \"łatwości\", to za łatwe uważają nas przede wszystkim rodacy pokroju Octron, sfrustrowani, źli, za którymi nawet pies z kulawa noga sie nie obejrzy. Znam wiele wspaniałych Polek, które nigdy przez nikogo normalnego nie nazwane były by łatwymi, oprócz polskich roboli pijacych piwo pod sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
zycze Ci takiej "latwej" kobiety jak ja, to sie dopiero zdziwisz... mysle dziewczyny, ze nie ma sensu sie wyklocac, bo to i tak nic nie da, ani wy ich nie przekonacie do swoich racji i szacunku dla drugiego czlowieka, ani nie zmienicie swojego zdania. takie wypowiedzi trzeba pomijac, bo dyskusje z takimi ludzmi sensu nie maja, a nerwow szkoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TurkKizi
Zgadzam sie z Laura .. Jestem na tym forum juz od wakacji i taak zawsze bylo .. jak sie dziewczyny rozpisaly to przylazly te mendy i zaczely sie wypowiadac negatywnie na temat turkow.. Na nich to szkoda slow, co bysmy nie powiedzialy to oni wiedza lepiej ;/ A widze, ze tutaj nowe osoby sie pokazaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×