Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Wierze w Boga
Chciala bym slyszec jak mowia po Polsku wasi chlopcy,hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"wierze w Boga\" W Polsce są sklepy oferujące produkty tureckie i helal ( wędliny, mięsa). Obecnie mieszkam we Warszawie i jesli to kogos interesuje podam dane kontaktowe takich punktów. W restauracji \" U Samira\" ( okolice Al. Niepodegłości) znajduje się sklepik z ratykułami spożywczymi tureckimi oraz arabskimi. Natomiast w Raszynie ( Al. Krakowska ) jest sklep turecki gdzie mozna kupić żywnośc turecką oraz wędliny i mięso helal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierze w Boga
acha ,dzieki za odpowiedz ,dla mnie to nowosc bo 8 lat temu bylo troszke inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz.88
a do naszej stółówki przychodzi z 15 turków i kupują za 1zł zlewki z dnia poprzedniego, a potem przy nas wpieprzają to wszystko, ż..... się chce jak się na nich patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Octron
Turki sa pfujjjj. Tylko potrafial bajki opowiadac i pozniej jebac kobiety.... Obzydliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Octron
Turki sa pfujjjj. Tylko potrafial bajki opowiadac i pozniej jebac kobiety.... Obzydliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
octron Popatrz na siebie, jaki ty jesteś obrzydliwy, pffuuujjjj....:(. Jakiego ty słownictwa używasz??? Wydaje mi się, ze tą czynnośc na \"J\" to chyba ty uprawiasz. Współczuje tylko tej twojej kobiecie... Chocciaz ja wiem... Chyba u niej też nie za dobrze z główką skoro jest z kimś takim jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita 18
zgadzam sie z nika123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita 18
chociaż Octron też ma troche racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz
nie wierze, ze kupuja za 1 zl ...oni nie oszczedzaja pieniedzy na jedzenie...wrecz przeciwnie to nie sknery i zydy jak polacy ,ktorzy szczedza grosz na czym sie tlyko da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Turka
Witam uzytkownikow forum.Zagladam na ,ten profil wystarczajaco dlugo, czyli okolo 3 lat.Nigdy sie nie udzielalam ,zawsze bylam tylko czytelniczka tego portalu.Szczerze dziwie sie jak ludzie moga byc uposledzeni ,umyslowo i przedewszystkim nie wychowani ,zeby posuwac sie do takiego stopnia i oczerniac tych ludzi z ktorymi sa,zyja kochaja,a nie ktorzy wogole nie maja pojecia o ich charakterach,zyciu i zachowaniu bo koplentnie z zadnym z turkow nie mieli w zyciu nic do czynienia,a wypowiadaja sie na ich temat!!!Jestem zona Turka od 6 lat !!!Poznalismy sie w tureckiej knajpie,bylam kelnerka.Wyjechalam za granice w wieku 28 lat zostawiajac w polsce 2 przecudownych dzieci pod opieka mojej mamy i mojego meza,ktory nie potrafil zajac sie dziecmi.Dlaczego??Bo w tym czasie spacerowal z jakas nic nie warta gowniara,ktora miala pojecie o zyciu,stawial jej drinki w drogich restauracjach ,a moje dzieciom dcieto prad!! Wiec bylam zmuszona do wyjazdu za granice ,zeby zapewnic moim kochanym dzieciom zycie .I co sie okazalo po trzech miesiacach moj kochany Polak zostawil mnie dla innej,moj kochajacy Polak facet .ktory po pracy byl tak zmeczony ,ze nie mial czasu sie wykapac ,a ja musialam mieszkanie cale wietrzyc.Teraz jak mam swojego turka ,tak jak piszecie brudnego i nie domytego(brudasa) w mieszkaniu mam czystosc , a z podlogi wrecz mozna"jesc" tak mowia mi moi znajomi.I nie bede go chwalic ,ze jest iddealnym mezczyzna ,bo zdazaja sie sytuacje ,ze sie klocimy ,a nawet sie "szarpiemy" (z pewnoscia mniej niz z moim bylym mezem Polakiem).Wiem po prostu,ze raz w miesiacu musi wyjsc se do kaffejki pogarc w karty-nie wierzylam ,sprawdzilam kilka razy i rzeczywiscie tak jest siedzi z kolegami i gra i nawet nie pije przy tym alkoholu.Poprostu jest to ich kultura z ,ktora trzeba nauczy sie zyc ,jezeli zalezy ci na tym mezczyznie.Nie mam z nim dzieci ,ale mam dzieci z porzedniego malzenstwa.Traktuje ja wspaniale daje im wiecej milosci i zrozumienia niz wlasny ojciec to do niego powiedza tato,a nie jak do wlasnego wlasnego"ojciec"(syn ma 18 lat a corcia 16)Mamy obydwoje po 35 lat,nie zadajecie sobie sprawy jak wyglada nasz zwiazek po 6 latach,ja zachowuje sie jak moja 16letnia corka zakochana pierwsza miloscia ,a co najwazniejsze on rowniez(on ma na imie Mustafa =))Nie pracuje ,bo nie musze dzieciom moim nic nie barakuje i nie jestesmy bogatymi ludzmi ,bo moj Mustafa pracuje ,bardzo ciezko.Prosze was nie osadzajcie ludzi jedna miara,bo to jest obojetne ,czy jest to turek ,polazy francuz kazdy czlowiek ma inny charakter!!!!Nie oceniajcie po kulturze ,tlko kazdego z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errror
żono turka uwazaj na swojego partnera i 16 córkę- moze stac sie krzywda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz
jaka matka zostawia swoje dzieci na drugim koncu swiata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Turka
A dlaczego mam uwazac ,co ty przeleciales swoja nastoletnia corke????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Turka
Dzieci byly z moja mama 2 miesiace ,a teraz sa ze mna.Nie macie pojecia piszecie bzdury,lepszy polak alkoholik i damsi bokser rucha co popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errror
mułzumanie lubia sie wiazac z nastolatkami- taka psia kultura... nie jestes zazdrosna o córkę? Turas jest jeszcze młody jak na faceta ale ty? turecki facet w sile wieku, podstarzala żona i młoda apetyczna nastolatka..... pomyśl tylko... uwązaj na swoje dziecko... zrób chociaz tyle dla nich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Turka
Obejzyj sobie wiadomosci ile pedofilow jest w polsce ,bo o turkach jeszcze nie slyszalam.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errror
jest pełno pedofilów wśród mułzumanów, pierwszym pedofilem bzykajacym dziecko był niejaki mahomet .... to taka kultura, psia kultura :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Turka
Error ty chyba nie myslisz ze ja jestem jakas podstarzala babcia??"!!!! Bo niestety ja wygladam jak siostra mojej corki nie jak matka,jestem dumna z tego jak moj kochany turek traktuje moja corke -jak wlasna a nawet lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errror
a w ogóle pochodzisz z marginesu społecznego- sądząc po opisie twojego męża :o, nic dziwnego że przy menelu - alkoholiku- Turas z kababa może wydac sie księciem, który tak wspaniale opiekuje sie dorastającą córeczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zony Turka
fajnie to mialas naprawde szczesci ,gratuluje ci...a jak wychowywaliscie dzieci tzn w jakiej wierze jesli mozna spytac? czy nie gra dla was to zadnej roli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Turka
Jezeli uwazasz w Polsce miec domek jedno rodzinny z salonem i meza z pozycja byc moze to jest margines,bo pozniej sie stoczyl jak kazdy polak bo nawet nie stac go bylo utrzymac ten domek teraz przynajmiej jak moje dzieci jada na wakacje to maj prad w domu bo kiedys nie mialy!!!!A moj maz turek to nie jeda kebabow o czym ty mowisz dziecko a nie poznalam go w imbisie tylko w kanjpie a ty taki polaczek jak bys tam wszedl to nie wiem czy by bylo cie stac rachunek oplacic.A na pewno by cie wysmieli za Twoj wyglad ,bo Polaka tu idzie od razu poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zony Turka
no wlasnie ze ze wydaje mi sie ze turki i araby to najmniej u nich jest pedofilow a najwiecej u nas i w panstwach sasiednich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Turka
Dzieci zostaly przy swoim ja tez.O religie sie nie klocimy ,z tym nie ma problemu,jezeli chodzi o jedzenie jasna sprawa gotuje wszystko bez swini jezeli chcem to jem moje dzieci rowniez.Moja sprawa co ja chcem jesc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errror
nic dziwnego , że twoj były mąż sie stoczył mając taką żonę jak ty... jak facetowi noga sie podwinęla, miał problemy , to jego żona przykleiła sie do turasa, bo ten ma kasę.. Pani starsza, pani sie nie boi o moje finanse, sta ć mnie na potrawy z barana czy capów, którymi zajadaja sie wasi amanci w restauracjach tureckich ( w polsce zwanych kebabami) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errror
Do żony Turka u nas pedofilia jest piętnowana i karana, jest strasznym przestepstwem Natomiast w krajach mułzumańskich starzy mężczyżni biora za zony 9 latki i uprawiaja z nimi sex, i jest to dozwolone społecznie i normalne, tak samo jak zabójstwa honorowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zony Turka
erorr ty tak lamecisz ze szok ty chyba sie z zazdrosci albo ze zlosci musisz pekac jak slyszysz ze jakas Polka szczesliwie zyje z poludniokrajowcem ..zal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×