Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Laurka23
Ja czytam od poczatku wszystko, jestem dopiero na 30 str:P duzo dziewczyn sie wypowiada regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest kilka dziewczyn, które w miarę regularnie się wypowidają. Ja tu piszę gdzieś od czerwca. Czasem nie piszę tylko czytam co u dziewczyn słychać. I trochę mnie ciekawi jak tam w waszych związkach kobirty???? Piszcie , piszcie, jak postępy. Ja wychodzę za mąż w wakacje:):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz- czyliżona dla zuchwalych
no to ja,ja tu pisze od wrzesnia i regularnie zagladam....czasem az mnie cisnie aby komus nawciskac,ale przeciez to i tak nie da nic ...ale chetnie czytuje o waszych doswiadczeniach ps. pare razy ktos sie pode mnie podszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje:) a jak dlugo jestes z nim ? Ja z moim turkiem jestem juz 10 miesiecy .. ogolem jest dobrze, ale ostatnio byla bardzo nieciekawa sytuacja i zastanawiam sie czy dalej powinnam ta ciagnac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was
zastanówcie się 2000 razy zanim zwiążecie sie z mułzumaninem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie oceniaj po wyznaniu
Mieszkam w niemczech od paru lat poznalam roznych ludzi z roznych kultur,mam kolege ktory pochodzi z bosniej jest juz chyba z 10 lat zonaty z niemka pamietam jak mi opowiadal jak na jego oczach katolicy ktorzy prowadzili swieta wojne zastrzelili jego matke....a wiec powiem wam tylko jedno,jestem wierzaca katoliczka nie gardze zadna wiara bo wszyscy wierzymy w jednego Boga moim zdaniem wlasnie ci ktorzy zabijaja to nie maja pojecia sami o wlasnej wierze i zyja swoja wymyslona wiara i nazywaja sie jeszcze do tego muzlumaninami lub katolikami,zadna wiara ani nasz Jeden Bog nie mowi i nie nakazuje "zabijaj"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie oceniaj po wyznaniu
acha nie wiem czy wiecie ale muzlumanin muzlumaninowi nie rowny bo sa rozni muzlumanie,shiiten,sunitet,jizid,kurd..to tak jak katolik,swiadek jehovy,ewangelik,prawoslawny itd..kzdy z nich ma troche inny poglad ..i jeszcze chciala bym dodac do tego ze chyba nie zadko sie slyszy jak Polak spral swoja zone za to ze ziemniaki byly zimne lub obiad nie smakowalmoj szwagier nawet moja siostre zmuszal do tego jak zaszla w ciaze z 2 dziekiem ze ma usunac ciaze a ona sie sprzeciwiala to ja bil!...chyba juz nie musze nic wiecej na ten temat mowic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. :). Ja znam go ponad dwa lata, a mieszkamy ze sobą od 1,5 roku. Ktoś może powiedzieć, ze to niedużo, ale jak dla mnie to wystarczające by poznać człowieka. Kilka pierwszych miesięcy nie było łatwych, ale potem jakoś sie dograliśmy i żyjemy bez jakichkolwiek większych problemów.Ale tak to już jest, że nigdy w żadnym związku nie obywa się bez napięć. Chociaż pewne doświadczenia nas wzmocniły. Turk kizi - a co się między wami wydarzyło, jesli oczywiście mozna wiedzieć. Babska cieekawość ze mnie wychodz:P. Chciaż, jako starsza koleżanka moze mogę cos doradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam w twarz od mojego chlopaka;/ a to dlatego,ze jak bylismy w pubie, spotkalam kumpla i z nim gadalam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże, Turk kizi, to jest nie do przyjęcia. Nikt nie ma prawa uderzyc kobiety. Wiesz, powiem Ci, że przez kilka miesiecy naszego związku to ja byłam tą niepokorną i złą. I to ja zrobiłam pare świństw, których żałuję bardzo. gdy on się o tym dowiedział w czasie awantury powiedziałam wiele rzeczy, których nie powinnam, za które teraz sama dałabym sobie w twarz najchętniej. Ale to on był tym kimś, kto ostudził emocje. I nigdy, przenigdy, nawet w czasie największych kłotni, nie wyzwał mnie, nie mówiąc juz o próbie uderzenia. Zdecyduj sama, ale chyba wiesz o czym takie coś swiadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego sama nie wiem co mam zrobic:( przeprosil mnie za to, bo to bylo pod wplywem emocji. Zrobilam cos .. a obiecalam mu ze tego nie zrobie.. nie wiem .. wiem,ze jak 1 raz uderzyl to bedzie w stanie to zrobic 2 raz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turk Kizi Nie wiem co zrobiłaś, moja droga, ale wiem że w życiu zdarzą się jeszcze takie sytuacje, które będą trudnieze niż spotkkanie z kumplem, pocałowanie go itd. co wtedy??? To Twoje zycie, ale pomyśl 100 razy czy nic nie zdradzało wkońcu tego co zrobil. Niczego w życiu nie możesz byc pewna, ale życie daje nam przed podjęciem pewnych decyzji informacje, które powinnaś wykorzystać. Jetes go pewna? Jeste spewna, że tego więcej nie zrobi? Jesli nie na 100% , nie wybaczaj. Prawdopodobnie fajna, młoda, mądra z Ciebie dziewczyna. Przede wszystkim młoda. Znajdziesz jeszcze tylu świetnych facetów, którym nie miesci sie w głowie uderzenie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich dawno tu nie pisałam ,ale regularnie czytam wypowiedzi .ja nadal kocham swojego turka ponad życie ,tylko ja jestem w gorszej sytuacji od was ponieważ jestem jeszcze mężatką i czekam na upragniony rozwod...Cały czas sie zastanawiam ,czy jak sobie zmienię polaka na turka obym nie zmieniła na gorsze ale nigdy niema się 100% pewności czy to zmiana na polaka ,turka ,niemca itp.Jedyna moja bariera psychiczna to jest taka ,że mam dziecko i myśle o nim jak mu będzie :( Wiem ,że dluga droga przedemną :(Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich dawno tu nie pisałam ,ale regularnie czytam wypowiedzi .ja nadal kocham swojego turka ponad życie ,tylko ja jestem w gorszej sytuacji od was ponieważ jestem jeszcze mężatką i czekam na upragniony rozwod...Cały czas sie zastanawiam ,czy jak sobie zmienię polaka na turka obym nie zmieniła na gorsze ale nigdy niema się 100% pewności czy to zmiana na polaka ,turka ,niemca itp.Jedyna moja bariera psychiczna to jest taka ,że mam dziecko i myśle o nim jak mu będzie :( Wiem ,że dluga droga przedemną :(Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcbb
rozumiem cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche innej ale spotkałam sie juz z takimi sprawami zreszta mam tate turka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namnezze
dziewczyny oglądałyście ten filmik, do którego link podany jest wyżej??? ja obejrzałam wczoraj i to był przełom w postrzeganiu przeze mnie tych ludzi :-O dotąd myślałam sobie, ze ludzie przesadzają z tą niechęcią. ostatnio były nawet rozmowy w toku gdzie matki nie zgadzały się na związki ich córek z muzułmanami. myślałam sobie "przesadne bezpodstawne uprzedzenie" - tak myślałam ,jeszcze pare dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namnezze to znaczy ze co ze mam sie wyprowadzic od taty bo on jest turkiem hore to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namnezze
bo zawsze myślałam, że takie rzeczy dzieję się gdzieś na uwstecznionych prowincjach, gdzie cywilizacja jeszcze nie dotarła, gdzie rządzą stare prawa. a na tym filmie widać facetów w adidaskach, jeansach, z komórkami w łapach. z wyglądu tacy jak Ci których spotykamy na co dzień. nie jacyś owinięnci w dziwne szmatki tradycjonalisci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namnezze
kcb a gdzie ja coś takiego napisałam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namnezze
ty masz inną sytuację, ojciec to ojciec.nie ma sie nad czym zastanawiać.ponad to znasz go od urodzenia przecież. nie wiem też jaka jest wasza sytuacja. tutaj poruszamy sprawę wiązania się z facetami z tamtejszej kultury. z ludźmi, których nie znamy tak na prawdę, a których zwyczaje pozwalają na tak drastyczne zachowania. wiadomo, nie każdy z nich tak robi i nie każdy jest do tego zdolny ale sam fakt istniejącego tam przyzwolenia każe uzbroić się w ostrożność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namnezze
kcb chodzi mi o ostrożność w kontaktach z NOWO POZNANYMI ludźmi z tegoż kręgu i POTENCJALNE zagrożenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×