Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość SARMATA
Czyli rozumiem ze katolik nie ma duzych szans na Turczynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio34
A może muzułmanie nie pozwalają swoim kobietom na związki z Katolikami bo się boją że będą przechodzić na naszą wiarę Żony muzułmanów (np.Polki)nie muszą wyznawać Islamu ale za to nadrabiają w dzieciach które obowiązkowo będą się modlić do allacha bo u nich 4,5 dzieci to norma.A te ich panny ładne są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie nie, ale w praktyce wszystko jest możliwe, ja nie slyszalam o takim przypadku muzulmanka-katolik, mój Chlopak już nawet mnie uświadomił o tym, że jeśli byśmy mieli kiedyś dziecko i byłaby to córka, ona może być tylko z muzułmaninem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
Nela88 - koleś Cię popycha a Ty mówisz jeszcze że to on ma rację?! Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że w Turkach zakochują się same jakieś niewydarzone panny z Polski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK i Irlandia
miesiac temu w Tunezji facetowi, ktory przeszedl z Islamu na Chrzesciajnstwo ucieli nozem na zywca glowe, na youtube jest filmik dla ciekawskich, taka to tolerancyjna religia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz pierwszy sygnal zeby brac nogi za pas kochana teraz popycha a za chwile dostaniesz piacha w twarz i jeszcze mowisz ze to ty go sprowokowalas BOZE KOCHANY!!!!!!! tak tak wez cala wine na siebie i daj sie ponizyc juz do konca muslim zawsze bedzie muslim czyli kobiete traktuje gorzej niz psa i to on jest pan i wladca a ty masz sie sluchac bo jak nie to w ryj MAAAASAAAAAKRAAAAA UCIEKAJ OD NIEGO POKI CZAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Do Uk i Irlandia masz linka na youtube na ten filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muslim zawsze bedzie muslim czyli kobiete traktuje gorzej niz psa i to on jest pan i wladca a ty masz sie sluchac bo jak nie to w ryj Co za bzdura:-) Czemu mnie nikt nie chce bić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamesbondek:D
zostaw tego brudasa. będziesz gorzej traktowana niż g*wno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio34
Nela czemu tak piszesz Polaczku nie obrażasz tym tylko swojego rodaka ale też samą siebie wszystko mi jedno kto z kim chodzi do wyra mam to w dupie ale ludzie na litość boską trochę szacunku do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamam, może faktycznie nie powinnam tak pisać, ale nie pozwole na wyzwanie od brudasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być cieżko w reakcji katolik-muzulmanka. Mimo tego iż według ciebie to jest normalna dziewczyna to zawsze ona będzie muzulmanką. Może ubierać się najnormalniej w świecie, pić alkohol bądź spożywać wieprzowine ale nie wydaje mi się aby rodzina zezwolila jej na taki związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio34
my tu gadu gadu a wiecie może czy założycielka tematu odezwała się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu macie tylko
link do artykulu o tym http://www.christianpost.com/news/video-tunisian-man-beheaded-for-converting-to-christianity-video-78063/ filmik mialam ale usunelam, bo nie moglam ogladac do konca to masakra, a wy jeszcze pieprzone dziwki z nimi sie zadajecie... Chciecie tego w Europie za pare lat dla swoich dzieci, wnuczki w chustach i siedzace w domu zamiast isc sie bawic jak to mlodzi ludzie na dyskotekach? Chcecie wszedzie zboczencow macajacych w autobusach tj jest to w krajach islamskich? Gwalcacych nastolatki, brud, smrod i zacofanie? To sprowadzajcie i pomagajcie sie im tu osiedlac dalej jak z Europy uciekam, mam nadzieje ze zamkna granice jak te dzikusy i zboczency zaleja cala Europe.... Popaprane naiwne kretynki... Tu durnoty macie jeszcze jeden link, zebyscie sobie poczytaly o tym jak kobiety ginely i byly niszczone za to, ze chcialay dla nas wolnosci, ktorej teraz wy tak chetnie sie pozbywacie.... Emily Dawidson pewnie sie teraz w grobie przewraca.... http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100307/reportaz/94461213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARMATA
SIMIT W tym wątku są opisane takie przypadki katolik-muzułmanka jako udane, albo takie które sie udały jakims cudem w koncu tzn, ze rodzina wyraziła zgode - jak to jest z tymi Turczynkami z Istambułu, uwazasz ze mimo zgody jej samej rodzina moze odmówić prawa takiemu zwiazkowi, słyszałem o tym, ale pytanie na jakich ludzi sie trafi, nikt nie zna przypadków Polak-Turczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio34
dla mnie nie ważne jest z kim Polka idzie do łóżka najważniejsze jest żeby były szczęśliwe w tych związku Panowie miłość fruwa nie tylko nad Polską ale i w Europie na całym świecie Jesteśmy tylko ludzmi.Kochajmy się do kurwy dędzy (przepraszam)A tu tylko(między Polakami) krytyka.Oby tylko nie mieli złych intencji wobec naszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł88
Wszędzie obowiązują takei same prawa natury, polot na atrakcyjnych, zasobnych, mających władzę mężczyzn - w wyniku tego uderzają do głowy kobiety mocne hormony, które powodują stan szczęścia, podobny do narkotycznego, tyle że naturalny. Islamowi się nie ufa, tak jak mówiłem, zero tolerancji, u nas tylko się hamują jeszcze, bo jest ich nie za dużo. Spokojnie, to są takie bezmózgi, że jak jeden z nich wystąpi publicznie, że trzeba kogoś zabić imię allaha, to pójdą za nim też inne barany. Ich przywódcy religijni pewnie doją na tych baranach niezłą kasę i władzę. Po to jest zinstytucjonalizowana religia, mahomet to wiedział i wykorzystał. Żeby ktoś nas szanował, najpierw szanujmy siebie - po co nam nasza otwarta tolerancja na ich wybryki, to ich jeszcze rozzuchwala. Kobiety w ich ustrojach mają ciężko, to fakt. Szkoda mi ich. A nasze bezwolne, sterowane hormonami kobietki jeszcze lecą na tych manipulantów, którzy chcą mieć po prostu regularne bzykanie z białą kobietą i kolejną zwerbowaną na ekspansywny, obrzydliwy islam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Nela88 no to masz czego chciałaś, jak mnie takie naiwniaczki wkurwiają, najlepiej wyjedź z nim do turcji i niech cię tam tłucze dzień i noc, tylko do polski nie wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Nela88 tylko nie zapomnij mu obciągnąć "na zgodę" po tym jak ci przyłoży, oczywiście z twojej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty nie zapomnij o udostępnieniu swojej dupy dla wszystkich tureckich facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka patriotka
dla mnie te kobiety sypiające z muzułmanami to ścierwa, splunąć na nie to za mało, a najbardziej boli, że one te gówna tu sprowadzają, czemu nie pojadą do nich? czyżby się czegoś bały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Do wszystkich tych ktore tak kochaja to czarne smierdzace barachlo, ogladalyscie fim "NIEWINNOSC" gzie jest opisane jak to ALLAH pozwala im na wspolzycie z jednodniowym niemowlakiem, religia Allah pozwala im na sex z duiecmi FUUUUJ, a wy jeszcze spicie z czyms takim fuuuj ochydne jestescie, ktoras powie jej brudas tego nie robi, ale moze zrobic bo mu jego ALLAH pozwala, wiecie co projcie sie z brudasami pedofilami niech was rzna tymi obrzezanymi czlonkami az zdechniecie, ale spieprzajcie do nich mieszkac,jezeli z kims takim mozecie zyc i spac to jestescie zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka patriotka
ja ostatnio poznałam ciapatego na imprezie, własnie turka, i choć zarzekał się, że jest "cywilizowany", że z tej lepszej części turcji, bo z istambułu to i tak mu powiedziałam, że nienawidzę muzułmanów, że to śmieci. ale nic nie powiedział, no ale to bylo w polsce, ich tu jest na szczęście mało, jakby to się wydarzyło w niemczech to zaraz ścierwa w grupce by podeszły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARMATA
Na dyskotece w Niemczech bawi się Rosjanin z napisem na koszulce: ,,Turcy mają trzy problemy''. Nie trwało długo, stanął przed nim Turek, byczysko: - Ty, a w dziób chcesz? - To jest pierwszy z waszych problemów - odpowiedział Rosjanin - agresja. Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu. Dyskoteka się skończyła, Rosjanin wychodzi, a na niego tłum Turków czeka. - No, teraz się z tobą policzymy - warknęli Turcy gremialnie. - A to jest drugi z waszych problemów - mówi Rosjanin. - Nie potraficie załatwiać spraw po męsku sam na sam, tylko zawsze wołacie wszystkich swoich. - Zaraz nam to odszczekasz! - wrzasnęli Turcy, wyciągając noże. - I to jest trzeci z waszych problemów - westchnął ciężko Rosjanin, wyjmując pistolet maszynowy. - Zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×