Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
złudzenie_optyczne

Najladniejsze imiona

Polecane posty

Gość Chiara Izabella Gonzales
Filip, Borys, Maksymilian, Kubus Nadia, Dagmara, Natalia, Kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduzaD
agatka szmatka, marta nie ciepirpie, magda ohyda,,, podoba mi siew imie Ewelina, Przemek, anke, magde, michalka czy danielka mozna spotkac wszedzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każde imię
jest ładne, jak się je ładnie wymawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
Dziewczynka: Odetta Chłopczyk:Szymon Nazwę tak swoje dzieci w przyszłości!!!Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi najbardziej podobaja sie dla dziewczyn (pierwsze juz wykorzystane, drugie wykorzystamy za 4 miesiace ;-) ) Gabriela i Emilia..Uwielbiam imiona, gdzie jest duzo zdrobnien... Dla chlopcow Tomasz..mezowi sie tylko strasznie nie podoba, hehe, bo mu sie kojarzy zle z moim pewnym kolega, hehehe moje wlasne imie -Paulina, tez mi sie podoba, ale jak bylam mala nie cierpialam go :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela bnb.
Emilia,Emik-moja jedyna niedobra wnusia,robaczek swietojanski,tez mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biss
a mnie sie podoba moje - Berenika , i mojej siostry - Sandra..Inne to: Klaudia , Kornelia, Roxana, dla chłopaka: Krysian, Fabian, Kuba, Mariusz,Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem tego
ktos napisał ze mu sie podoba imie wacek. ale wacek to penis przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.
maja michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
a co Powiecie na imie ODETTA!? Prawda, że ładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie śmieszy jak ktoś pisze że nie da dziecku imienia oklepanego a zaraz wymienia OLIVIA, GABRYSIA, KUBUŚ, WIKTORIA, SZYMEK, MICHAŁEK itd a właśnie te imiona sa potwornie oklepane u mojego chrześniaka w 4-latkach jest 6 Michałków i 8 Oliwek i to nie jest niby oklepane ?? :O :O :O by the way - moja córka będzie miała na imię ZOJA i na pewno nie będzie miała 12 innych swoich imienniczek w przedszkolu :D :P :P a imię to pochodzi z carskiej Rosji jakby ktoś nie wiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echssss
mojej znajommej corka sie tak nazywa:o dla mnie to juz oklepane..bo slysz eje nie 1 raz:o wiec sie nie mądrzyj:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echssss -----> a ja nie znam żadnej dziewczynki o takim imieniu a na moim osiedlu mieszka co najmniej 15 Olivek , 11 Nicolek i ok 30 Michałków :O pozatym się nie madrze tylko swoje zdanie wtrąciłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moim osiedlu jak jakis drech zrobi dzieciaka swojej plastikowej panience z tipsami, to zwykle dzieciak nazywa sie Oliwia albo Dominik :) Mi podobaja sie imiona Grzesio i Weronika. Grzesio, bo to moj brat ukochany jedyny, a Weronika bo ladne. Grzesio bylo popularne w moim pokoleniu, a teraz chyba malo dzieci sie tak nazywa. Moje imie Ania nawet mi sie podoba, ale w tej chwili sa w mojej w grupie dziekanskiej jeszcze 4 Anie, no coz... rzuc kijem na ulicy, trafisz w trzy Anie. Niestety oklepane jak cholera. Pomyslcie tez przyszli rodzice, ze jak dziecko ma dziwne imie, to czesto cala szkola/przedszkole sie z niego smieje. Dzieci nie maja litosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a=n=k=a
KAROLINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxooooooooxx
a mi sie podobaja Alicja:) Renata:)Greta:) a dla chlopca Marcin:) Maciej:) Wojtek:)Adam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na..
- Kamila -Robert podobają sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na..
bo mi bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na..
bo mi bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kir
z imionami jak z kolorami-sa modne i sezon mija.Ale moim zdaniem sa imiona ponadczasowe -Anna,Joanna,Barbara,Katarzyna,Jan,Maciej,Michal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotnik
najpiękniejsze i najsłodsze jast SONIA.....poprostu tak mam......!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj smutny nick
Julka I Filip!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kir
jak chce sie byc oryginalnym to zawsze mozna chlopca nazwac Bonawentura.Moj wujek ma takie imie,ale odkad pamietam zawsze mowiono na niego Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie
podobaja takie imiona, kktorych tu jeszcze nikt nie wymienil. I nie napisze jakie to sa, zeby nikt tak nie nazwal swoich dzieci------------ hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co mi tam
albo dziewczynka Perpetua, Andromeda, Klotylda lub jak kto woli Tradycja:) a chopczyk Naczesław, Gaudencjusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×