Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość witka

Zdrowe zeby i NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST

Polecane posty

widze wielejest nas nienawidzących swojego zapachu...kazdy zaczyna od uporządkowania spraw zębow a raczej wiekszosci nie dot problem w jamie ustnej tylko bardziej w srodku.Jest tu wiele cennych rad,ja przymierzam sie zaczac pic sok z aloesu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z głowy
Pisze żeby pomóc wam , poniewaz mialam taki sam problem a na dzien dzisiejszy sobie z nim radze. Takze robiły mi sie białe kulki ktore "chowały" sie w zagłebianiach migdałow. Moja babcia zaproponowala mi zebym brala SIARKĘ OGRANICZNĄ ( sa to kapsułki) gdyz ona sie troche na tym zna poniewa pracuje w sklepie zielarsko-leczniczym. Jak wczesniej mialam kuleczki codziennie tak teraz od momentu kiedy zaczelam łykac tabletki nie mialam ich ani razu a biore je juz około 3 tygodnie. Mam od razy tez mniejszy osad na jezyku i nie czuje brzydkiego zapachu, Naprawdce Polecam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta.
Hej , to nie musi być problem zębów , absolutnie . Prawdopodobnie masz problem z migdałkami , zrób sobie wymaz z gardła i potem biegiem do laryngologa . Możesz mieć też problem z wątrobą ale bardziej stawiam na te migdałki . Znam osobę która miała ten sam problem co ty - migdałki . A latała po ortodontach chociaż miała piękne zęby i szukała dziury w całym . W końcu moja dobra znajoma - pielęgniarka wytłumaczyła jej , że to nie wina zębów a migdałków . Poszła do laryngologa i okazało się , że to migdałki . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbronia
Słuchajcie, jest na to sposób!!!! Nie czytałam całego wątku, więc nie wiem, czy ktoś juz o tym pisał. Miałam problem z zapachem z ust przez kilka lat, zęby zdrowe, migdałki czyste, zołądek zdrowy, badałam wszystko. W końcu dentystka mi poleciła płyn do ust MERIDOL Halitosis, jakies 20 zlotych w niewielu aptekach. I cud! po kilku dniach systemtycznego płukania ust, smrodek zniknął. Żałuje, że tak pozno sie o nim dowiedziałam, teraz w końcu moge rozmwaic z ludzmi twarzą w twarz. Zadowlona jestem bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagzyx
problem moze wynikac z plesniawek (tak tak) ktore sa nie tylko u niemowlat, problem w tym ze ciezko to zlokalizowac - zalecam wizyte u lekarza ktory uzywa kamer - np dr Rozwadowska z Galerii Usmiechu (Krakow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
W przypadku gdy zęby i wszystko inne są zdrowe, a zapach z nitki przeciągniętej między zębami powala - świetne wyniki dało mi przemywanie nicią zmoczoną w occie (nierozcieńczonym). Przemywam każdą szczelinę. Efekt był od razu. Teraz powtarzam na wszelki wypadek raz na tydzień, dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzywdzona
hej Mam taki sam problem jak wy i wiem jak wam jest cieżko;/ Kiedy coś zjem ,albo wypije czuje w bużce kwas i jest to nie przyjemne ,tak jak i zapach. Najgorzej jest w nocy ,kiedy się przebudze musze isć do łazienki i umyć zęby... W dzień da się to kontrolować żując gumę ,ale też nie zawsze można w odpowiednich miejsach. Zeby mam wszystkie zdrowe wiec na pewno to nie jest powod nie przyjemnego zapachu Byłam u lekarza i wypisal antybiotyk od refluksu i nic nie pomogło. Od czego mam zacząć?Pomożcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovidexoxxx
takie rzezy leczy sie u dentysty! To jest trwale i skuteczne rozwiazanie. Jesli ktos szuka dentysty ktory sie tym zajmuje, to wiem ze dr Rozwadowska z Krakowa jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalr-32@o2.pl
Mam ten sam problem jak w temacie . Proszę o info na e-mail jak by ktoś wiedział jak się tego pozbyć. (michalr-32 @o2.pl ) bez przerwy po -32 . Byłem u wielu lekarzy i nic - wielu mówiło że muszę z tym żyć. A ja nie mogę się z tym pogodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja!
!!! - skuteczny i niedrogi sposób na brzydki oddech - !!! Znalazłem skuteczny sposób i wyleczyłem się rok temu z tej wstydliwej dolegliwości, na początku jako objaw miałem tylko przykry zapach z ust po około 6 latach doszedł ohydny biały nalot na języku oraz nieżyt nosa i brzydka woń z niego, po następnych około 2 latach doszły białe kulki w migdałkach, zmęczenie. Na szczęście po 14 latach zmagań z przeciwnościami losu i niekompetencją lekarzy na trafiłem na bardzo dobrego zielarza zakonnika znanego prawie w całej Europie, który mi pomógł w zlikwidowaniu objawów i przyczyny oraz dał mi niedrogie sposoby na większość przyczyn nieświeżego oddechu a także na kilka chorób i zakażeń bakteryjnych. Ten cuchnący oddech najbardziej doskwierał mi i utrudniał życie zawodowe, towarzyskie a przede wszystkim uczuciowe. (jak bym wcześniej wiedział to co wiem teraz nie stracił bym tyle czasu i nerwów) Teraz mam świeży oddech i w związku z tym nadrabiam stracony czas większość dnia spędzam poza domem rzadko zaglądam na e-mail ale postaram się odpowiedzieć i pomóc każdemu kto do mnie napisze. (oczywiście 100% dyskrecji i kultury) pozdrawiam. Jakubr300@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziszka
tez bylam u lekarza laryngologa z tym samym problemem co wszyscy co tu pisza, brzydki zapach z ust nawet po cukierku gumie, gdy glodna najedzona, czy nawet jak umyte mam zeby to smrodek nie znika:/ Laryngolog wzial mi wycisnal z migdalek te glupie biale smierdzace kuleczki i odrazu poprawil mi sie oddech w ciagu kilku minut. dostalam szczepionki jakies w tabletkach, rozne legi do podleczenia tego ale to na zawsze nie zginie wiec dostalam takze sierowanie na usuwanie migdalkow operacyjne. zgodzilam sie oczywiscie bo chce miec problem z glowy nigdy wiecej tego smrodu bo nie mozna nikomu spojrzec w oczy i jednoczesnie mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie wiem kiedy mi czuc,sama tego nie czuje w zaden sposob.I wiele osob pisze ze smród sie nasila gdy robia sie glodni, a ja ostatnio zjadłam obiad i usłyszałam ze- czuc mi z buzi..porazka..Nie umiem zaobserwowac kiedy po czym tak jest bo nie codziennie i dlatego sie pogubilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i mam pytanie do -ja Jakubar300 to jakies zastrzezone porady ze tylko mozna osobiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka34251
Jakubr300@wp.pl to oszust cholerny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy na twoim jezyku nie ma przypadkiem bialego albo zoltego koloru..?? Jesl tak jest ten problem ,, jesli masz to na jezyku powinnas podczas mycia zebow umyc jezyk dokladnie szczoteczka az stanie sie rozowy i czysty . Wtedynie powinno byc zadnego zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkdfghj
1.Nie używać szczotki do zębów z gumką do jężyka,kupić osobno skrobaczkę do języka 2.Nauczyc sie POPRAWNIE nitkować zęby 3.Zaopatrzyc sie w płyn do płukania (bez alkoholu) To zalecane minimum.Oczywiscie udac sie do stomatologa na usunięcie kamienia pod lub naddziąsłowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listerine
ja borykam sie z nieswiezym oddechem od najmlodszych lat...chyba od 7 roku zycia,a dzis mam 25! jako dziecko mialam problemy z zatokami... i przez lata chodzilam po lekarzach,antybiotyki mi przepisywali bezskutecznie...probowalam no juz chyba wszystkiego nawet kuracje woda utleniona i nic...stwierdzilam kiedys ze chyba musze pogodzic sie z tym swoim losem.Ale teraz wszystko sie zmienilo.W świeta zachorowalam.Bol gardla,kaszel,katar,jakos po swietach poszlam do lekarza no i przepisal mi antybiotyk-FORCID 1000,bralam przez 7 dni,2 tabletki dziennie i... nieswiezy oddech zniknal po prostu.calkowicie!!! nawet rano,po nocy nie mam nieswiezego oddechu!!! czuje jakbym dopiero sie urodzila,teraz dopiero zaczynam prawdziwie zyc :):):):) w koncu gadam z kims z bliska...jejku,jestem szczesliwa,teraz dopiero podbije swiat :) czego i wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja również mam ten problem, nie wiem co robic... Po pierwsze muszę zgłośic sie do lekarza, jednak boję się rozmowy z rodzicami bo nie wiem jak ją zacząc. A jak wy rozmawialiście i do jakiego lekarza najpierw poszliście? sami czy z rodzicem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olówek
wiele bzdur wszyscy piszą a tak naprawdę to zrób sobie Gastroskopię bo to wrzody są najczęstszym problemem zapachu,już to przerabiałem na własnym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam opakowanie cynku i nic,wypilam butelke aloesu i troche lepiej mniej czuc,ale zuwazylam ze po szczotkowaniu jezyka woda utleniona nie cuchlo..gdzies tu na forum ktos radzil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika;)
nie czytałam wszystkich postów , także nie bijcie ... przeczytałam tylko pierwszy post . a więc : miałam problem , minaowicie bolał mnie brzuch/żołądek i miałam nieprzyjemny zapach z ust .. wiadomo ze to ogranicza zycie towarzyskie i wgl. dlatego jak najszybciej chcialam sie tego czegos pozbyc ... W związku z tym że bolał mnie brzuch udałam sie pierw do gastrologa ... przekierowano mnie na gastrostopie ( byłam przerażona , ale nie było tak źle jak myślałam ; p ) i wykryto u mnie : refluks żołądkowo-przełykowy i bakterie (helicobacter) , a później (co nie wynikało juz z gastroskopi ) powiedziala że moze mi sie cofać żółć z nerek czy coś takiego ... brałam leki ... pomagały choćby wcale ... ale brałam , skączyły sie i wtedy już wwszystko powróciło ... od tego czasu minęły 2 lata , a ja wciąż nie wiem czym spowodowany jest ten zapach (dentysta-odpada) mam wizyte jaoś teraz i mam nadzieje że mój problem zaniknie ... seerdeczne pozdrowienia dla wszystkich ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taż mam problem z nieświeżym oddechem ;/ byłam u lekarza, powiedział, że to może być nadkwasota i przepisał leki, niestety nic nie pomagają;/ tak samo jak Ty mam gęstą ślinę, nie do połknięcia- najgorzej z rana ;/ pomyślałam, że nalot na języku może być źródłem tego problemu. Przestałam pić herbatę, gdyż po niej nalot powiększał się. Piję gotowaną wodę z miodem i cytrynom, po tym zapach z buzi nieco poprawia się. kupiłam też w aptece specjalną skrzybaczkę do języka, ale likwiduje nalot na krótki czas. Przypuszczam, że to od żołądka. Jeśli będziecie mieć jakiś sprawdzony lek dajcie znać. Bo ten zapach mnie wykończy ;/ muszę cały czas żyć gumy;/ pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalamigo
Nalot w jamie ustnej i problemy z przełykaniem sliny rano. Ja to widzę tak że poprostu mozesz miec niezyt nosa i w nocy oddychasz ustami .. stad nalot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, Mojej żonie jakaś jej koleżanka poleciła pastę do zębów. Ta pasta się nazywa Dentiste. Pasta jest na tyle innowacyjna, że powoduje, że rano nie śmierdzi z buźki po przebudzeniu, jeżeli umyliśmy nią zęby przed snem. Nie wiem czy pomoże, ale na te dolegliwości, ale może warto spróbować. Działanie polegające na "zapobeganiu smrodka z rana" mogę sam potwierdzić. Powiem, sam czasami mam uczucie nadkwasowości, ale jakoś po użyciu tej pasty nie przekłada się to na jakoś oddechu. Może to pomoże niektórym w rozwiązaniu problemu z nieświeżym oddechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronka
Mój dentysta mówi, że problem z nieświeżym oddechem jest bardzo częsty i bardzo wielu pacjentów zadaje mu to pytanie. Na swojej stronie umieścił nawet poradnik: http://www.estetykausmiechu.pl/Poradnik/Poradnik/co_powoduje_nieprzyjemny_zapach_z_ust.html Okazuje się, że nie ma jednego rozwiązania dla każdego i warto wybrać się do specjalisty... U mnie bardzo pomogło ściągnięcie kamienia i osadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że nie ma złotego środka na ten problem. Mimo wszystko polecam wypróbowanie tej pasty Dentiste Oralcare. Ona daje mi poczucie komfortu rano, kiedy zaczynam mówić do swojej żony, nie zastanawiam się czy mam smrodek czy też nie. Widzę po jej reakcji, że go nie ma i sam nic nie czuję od niej. Używając jej rano mam również wrażenie, że oddech pozostaje świeższy niż po użyciu innych. Nawet po wypiciu kawy zęby pozostają przyjemnie gładkie. Spróbować nic nie zaszkodzi, może wtedy podzielicie Państwo moją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdffs
szoruj język!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wiekszosc ludzi tego nie robi a potem im smierdzi z geby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka z wakacji
jestem podobnego zdania co @gawronka. Może na pierwszy rzut zapytałabym o poradę w aptece, jeśli nie pomogłaby pasta, którą mi polecili, pewnie poszłabym do dentysty. Myślę, że szkoda czasu na eksperymenty. Szczególnie jeśli chodzi o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×