Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość witka

Zdrowe zeby i NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST

Polecane posty

Gość alerts
Tutaj może być problem. U mnie ustąpiło po programie przeciwpasożytniczym (ponizej), znikł język geograficzny. Wielu ludzi zarażone jest TASIEMCEM KARŁOWATYM. Niestety nie zdają sobie z tego sprawy. Badania kału nigdy go nie wykazują poniewaz ulega strawieniu w jelicie ,a jaja SA bardzo delikatne. Leki przeciwpasożytnicze pomagają tylko na ok. 2 tyg. ponieważ odnawia się co 14-20dni. Najlepszy w leczeniu niclosamid z tym, ze trzeba powtarzać co 10 dni kilkakrotnie. Ale najlepsze są zioła. Przeanalizujcie dolegliwości swoje i rodziny. Zarażania występują rodzinnie lub na określonym terenie. Bezsennośc, bóle brzucha, drgawki, brak apetytu (ale niekoniecznie), wychudzenie (ale niekoniecznie), nudności, wymioty, ogólne zmęczenie, apatia, u dzieci nerwowość, zaparcia/ biegunki, nocne poty, niespokojny sen, zgrzytanie, czasem przyspieszone bicie serca. Te objawy mogą występować ale nie muszą. Uszkadza kosmki jelitowe które są odpow. za wchłanianie i może dojść do nietolerancji pokarmowych, wysypek, trądziku. Po wielu latach zarażenia dochodzą inne dolegliwości ponieważ organizm stale jest pozbawiany witamin i minerałów. To co najlepsze z pokarmu zjada pasożyt. Ten program moze postawić Was na nogi. Działa na różne pasożyty. Link: http://alternatywnie-zdrowa.blogspot.com/2012/01/pasozyty-zmora-wspoczesnych.html W trakcie kuracji może pogorszyć się samopoczucie ale to znak że odblokowały się stany chorobowe i trzeba to przeczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaaDiana
Witka . Byłaś u dentysty i nic nie pomogło . Nie wykryto żądnej bakterii . Może spróbuj powalczyć z nieświeżym oddechem sama , jeżeli lekarze , dentyści nie są w stanie Ci pomóc . Przecież istnieją domowe sposoby na nieświeży oddech . Mooże spróbuj poszukać w internecie tych wiadomości . . Nie poddawaj sie , walcz z tym . Zamiast paluszków ciastek w ciągu dnia zjedz jabłko lub marchewke . Jednym z domowych sposobów jest Rumianek i szałwia mają właściwości łagodzące i antyseptyczne - dlatego są tak dobre w walce z nieprzyjemnym zapachem. Mam nadzieje że nie zanudziłam Cie , tylko choć troche Ci pomogłam . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harman
siema tez mam nieswiezy odech zeby mam wyleczone, robilem badanie krwi na cukier, zwykle (nie wiem jak sie nazywa chyba na cholesterol) i na mikromineraly wszystkie wyniki mam dobre!, migdaly mam zdrowe - nie ma krypt, nie mam refluksu zoladkowego, rentgen mi wykazal zapalenie zatok szczekowych, bralem leki od laryngologa przez 3 miesiace i nie bylo zadnej poprawy umuje zeby i za 30min tak mi smierdzi z buzi ze o moj boze, guma pomaga na 15min, ciagle musze ja zuc mialem od dawna korzen zeba w gornym dziasle, przeczytalem ze on moze powofowac zapalenie zatok wiec go niedawno usunalem i o dziwo dolegliwosci minely ale tylko na okres gojenia sie dziasla, teraz znow jest tak samo wiec moze problem jest w zatokach laryngolow przepisal mi flixonase, zyrtec, wit A+E i lek do plukania gardla robiony w aptece ale to wszystko nie pomoglo czy ktos ma jaki pomysl? PS robilem wymaz z gardla i kalu, antybiogram nie wykazal nic nieprawidlowego, nie mam candida albicans chyba juz wyprobowalem wszystkie mozliwosci, nie wiem co dalej robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harman
dodam tylko ze smrod sie strasznie nasila jak jestem przeziebiony, wtedy w gardle mam pieklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawSPEC
Jak to wyleczyć ? 1. Zielona Herbata 2. CYNK ORGANICZNY Jeśli nie pomogło to jest to grzybica jamy ustnej. [Blady Język/Widać na języku białe Ujmę to bakterie)/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara_35.
A może płukanki i picie chlorofilu? Niezły jest np. Phytolife od synergyclub.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia9999
Ja używam płynu do płukania ust, myję zęby 3 razy dziennie i odwiedzam stomatologa co pół roku i nie mam problemów z nieświeżym oddechem http://vm24.pl/pl/c/Swiezy-oddech%2C-pasty%2C-zele%2C-odswiezacze%2C-szczoteczki-do-jezyka/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mialam brzydki zapach z ust, a mam piekne zdrowe zeby. czulam, ze zrodlo tego brzydkiego zapachu jest w gardle. do szkoly bralam jedzenie, zeby ten zapach maskowac. no ale to trwalo 10 min. przyznam, ze jest to bardzo uciazliwe i utrudnia kontakt z innymi ludzmi. nic nie dzialalo - zadne plukanki itp. itd. szukalam godzinami rozwiazania mojego problemu na forach internetowych. i wreszcie sie natknelam na to, ze problem moze lezec w migdalkach, gdzie gromadza sie tak zwane kamienie migdalkowe (tonsil stones). wzielam lampe blisko ust, bo inaczej nie widze dobrze migdalkow, skurczylam gardlo, tak jakbym miala powiedziec AAA i zobaczylam!! Tak, biale plamki na moich migdalkach! wzielam wykalaczke i je usunelam. Smierdzialy przerazliwie.niestety te kamienie gromadza sie tez tak jakby za migdalkami, w takim zaulku. I juz mam normalny oddech (dodam jescze, ze dwa razy dziennie szoruje jezyk). Problem kamieni migdalkowych jest chyba bardzo rozpowszechniony, wiec dziwie sie, ze nie jest on wskazywany na forach (przynajmniej polskich) jako glowne zrodlo brzydkiego zapachu. Mam nadzieje, ze wam tez sie uda i bedziecie mogli rozmawiac z kazdym bez skrepowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila bizak
Bujałam się z tym problemem przez kilka miesięcy i efektów nie było. Dopiero po zmianie pasty coś ruszyło. Czasami to nie wymaga z higieny jamy ustnej - chodzi o kwasy żołądkowe, ale w większości przypadków wystarczy po prostu dobra pasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były halitozmen
Jak czytam te komentarze to dobrze wiem co czujecie i opisujecie. To prawdziway dramat. Też tak miałem. Pisze w czasie przeszłym - bo to juz minęło. Ale o szczegółach za chwilę. Dentyste odwiedzam regularnie ( co pół roku ) - było leczenie zębów ale także usuwanie kamienia. I nic. Byłem u laryngologa.I nic Mowili jakiś stan zapalny. Ale jak robiłem badania krwi to OB = 2. To jest bardzo dobry wynik mówiący , że nie ma żadnego stanu zapalnego w organiźmie. A więc dalej nic. Były gumy do żucia , płukanki różnej maści itp. To tylko doraźne działania na godzine - dwie. I dalej nic. TYLKO SMRÓD. Można sie załamać. Pomoc nadeszła można rzec niespodzianie. Otóż na tej stronie: biuro@mapazdrowia.pl sa informacje o oczyszczaniu jelit i wątroby za pomoca naturalnych metod ( ziołowych ). Zrobiłem to i cud. Sam czuję inny posmak w ustach. Język jest zupełnie inny. Spróbujcie. Może w waszych sytuacjach to również pomoże. A tak na marginesie dzięki tym metodom zrzuciłem bez efektu jojo 7 kilogramów. Pozdrawiam braterstwo niedoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze podzielic sie swoim doswiadczeniem w walce z nieprzyjemnym oddechem. Od kilku lat miałem nieprzyjemny ,czesto trupi oddech. Przy jedej z wizyt mojego syna u stomatologa zapytalem sie jaka moze byc przyczyna. Dodam ,ze mialem tez czeste krwawienie z dziasel, nawet przy jedzeniu miekkich pokarmow jak banan na jedzeniu zostawala krew. Czesto mylem zeby do 3-4 razy dziennie i do tego stosowalem plukanki ,ktore tak na prawde nic nie daja. Pani doktor od razu stwierdzila ,ze problemem najprawdopodobnie jest ZŁE mycie zebow. Dosc sceptycznie tego sluchalem, poniewaz czesto mylem zeby oraz stosowalem rozne plyny. Dostalem instruktaz jak myc zeby i jak sprawdzic ,gdzie sa niedomyte. Efekty zauwazylem juz po pierwszym myciu ,ktore zajelo mi ok 8min, jednak warto poswiecic te pare minut i miec swiezy oddech. Przez caly dzien chuchalem sobie w nos i nie moglem uwierzyc ,ze nie czuje juz tego zapachu, tak prosta sprawa jak DOKLADNE I PRAWIDLOWE mycie zebow moze wyeliminowac haliktoze. W kilka minut ów pani doktor rozwiazala jednak z najbardziej smierdzacych problemow w moim zyciu ,z ktorym walczylem pare lat. Jak na razie 5 dzien i nie mam juz nieprzyjemnego zapachu, krwawienie z dziasel tez juz jest bardzo niewielkie,ale przy stanie zapalnym jaki mialem nie oczekuje,ze wszystko ustapi od razu,za 1,5tygodnia mam kontrole. W moim przypadku problemem sa bakterie beztlenowe ,ktore zadomowily sie pomiedzy zebami ,a dziaslami. Wystarczy pominac jedno miejsce ,aby ta dziadowska bakteria znow sobie "smrodzila". Uzywam szczoteczki elektrycznej (dobrym wyborem jest szczoteczka z ladowarka stacjonarna, ktora uwozliwia szybkie naladowanie bazy, ktora umozliwia poprawne i skuteczne czyszczenie) i moja technika polega na przykladaniu szczoteczni do kazdej ze scian zebow trzonowych na ok 5-10sek i sprzodu i z tylu zebow siekaczy. Nie wykonuje zadnych innych ruchow poza przykladaniem glowki do zeba (szczoteczka obraca sie ok 5000obr/min co reka ludzka nie jest w stanie wykonac),powinna minimalnie dotykac dziasla. Najwazniejsze ,aby czyscic wszystkie zeby po kolei, u mnie najczesciej pomijalem, wewnetrzne scianki zebow. Po umyciu zebow uzywam tabletek PlaqSearch. Rozgryzam ja, po czym dokladnie rozprowadzam preparat po jamie ustnej. Po dokladnym wyplukaniu ,na zebach w postaci czerwonych przebarwien widze ,gdzie ich nie domylem i wciaz zalegaja bakterie. Ma to aspekt dydaktyczny, ucze sie w ten sposob jak dokladniej myc zeby i ktore miejsca najczesciej pomijam. Dodatkowo mam rowniez spozywac wiecej witaminy C (polecam swieze owoce np.kiwi), witamine B (czerwone mieso, wywar z drozdzy) oraz pic wiecej wody w celu lepszego gojenia sie dziasel. Czuje sie naprawde szczesliwy móc normalnie rozwaniac z ludzmi, blisko twarza w twarz i wiem ,ze nie czuc juz fetoru z mojej buzi, a to dopiero 5 dzien. Sprobujcie od tego, moze w tym jest problem. Pani doktor powiedziala mi, ze w wiekszosci przypadkow nieprzyjenego zapachu tu wlasnie jest problem. Mowila rowniez ,ze zeby mozn myc sama woda i nieprzyjemnego oddechu pod warunkiem ,ze robimy to bardzo dokladnie i nie pominiemy zadnego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halitoza leczenie
Zapraszamy do udziału w bezpłatnej diagnostyce halitozy na terenie Szczecina, więcej informacji na stronie: halitoza.blogspot.com leczhalitoze@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem jak się czujecie, bo ja też miałam ten problem :( okropny wstyd, a w ogóle jeszcze jak zaczynałam się spotykać z chłopakiem jakimś to czasem mi było tak głupio, że aż wcześniej się z randki urywałam albo nie chciałam się całować... przeczytałam tutaj o rożnych rzeczach, o kamieniach migdałowych, problemach z żołądkiem, przełykiem itp. U mnie jednak sytuacja dotyczyła zębów, a bardziej starych plomb! Miałam dwie plomby takie jeszcze czarne, stare. Używałam różnych past, nici dentystycznej, żeby czyścić przestrzenie między zębami, płynu do płukania, kupiłam sobie nawet taką skrobaczkę do języka i szczoteczkę do wewnętrznych policzków, a a przykry zapach niestety się utrzymywał. Zęby mam kontrolowane co pół roku w DENmedzie, świetny sprzęt, porządni fachowcy, więc o próchnicy nie było mowy, ale o tych plombach to nie pomyślałam, bo chociaż mi kiedyś dentysta proponował ich wymianę, to stwierdziłam, że jeśli zęby nie bolą, a plomby są w 7 na górze i ich nie widać, to po co kasę wydawać. W końcu jednak powiedziałam o tym problemie mojemu lekarzowi i on powiedział, że przyczyną tego mogą być te stare plomby i że możemy je wymienić na kompozytowe. I powiem szczerze, że po ich wymianie przykry zapach z ust ustąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj pomaga po prostu wprowadzenie odpowiedniej pasty do zębów - istnieją takie właśnie sugerowane przy problemach z oddechem. U mnie to ajona - kapcia z ust udało się usunąć. W częśc**przypadków jednak nic się nie da zrobić, ale wtedy to poważniejsze leczenie bo chodzi o kwasy żołądkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagas
Ta sama sytuacja co u przedmówcy - pomogła zmiana pasty na ajone. Co ciekawe - problemy miałam przy najbardziej znanej na rynku paście, dosyć drogiej, a pomogła mi pasta o której przeczytałam w sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i rzeczywiście samo to, że pasta nie zawiera fluoru już przynosi jakieś zmiany? Aż nie chce się wierzyć. Jak to dokładnie wyglądało w waszym przypadku? Faktycznie rzadziej pojawiają się ubytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się udała najpierw do dentysty niech sprawdzi Ci czy masz zdrowe zęby, czy nie masz żadnych szczelin albo osadu nazębnego. Ja chodzę do dentysty Identical https://identcal.pl w Gdyni jeżeli jesteś z okolicy to Ci polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj są wypunktowane wszystkie możliwe przyczyny powstawania nieprzyjemnego zapachu w ustach: http://flmc.pl/l/9569e . NIestety, niektóre z nich to poważne choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam problemy z nieświeżym oddechem, choć z uzębieniem było wszystko ok. Poszłam do http://dentalservice.pl i po diagnozie oraz zabiegu już wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita44
Problem nieświeżego oddechu trzeba zwalczać za pomocą częstego mycia zębów i korzystania z płynów do płukania jamy ustnej – nie ma innej rady. Trzeba to robić kilka razy dziennie. Nie ma na to złotych środków. Czasami okazuje się, że przyczyna nie leży ani po stronie wątroby, żołądka czy migdałków. Polecam zakup dobrych płynów antybakteryjnych: http://sklep.atosmm.com.pl/Sklep/291_218_oferta/8854_plyny-do-jamy-ustnej.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokantosz
Ajona, systematyczność, zdrowe podejście do pielęgnacji i wszystko powinno być ok. Nie ma co ukrywać, że ten problem może mieć poważniejsze podstawy, dlatego tak ważne jest szybkie reagowanie - zapach może oznaczać chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu zaćżełabym od picia naparu z Czystka, zabija on bakterie, wirusy i grzyby, które mogą dawać takie objawy. Dodatkowo na poprawę funkcjonowania wątroby i woreczka żółciowego jedż ok. 2 łyżek zmielonego ziarna ostropestu plamistego - tania sprawa a zobaczysz szynko efekty. Zapach z buzi szybko zniweluje żucie świeżego imbiru albo picie herbaty z jego dodatkiem. Czystka i ostropest kupuję w dobrykm sklepie http://hh-life.pl/shop/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×