Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kradne nicki

Czy jestem tu sam???

Polecane posty

Gość gość
hmm,, wydaje mi sie ze Czerwonego Wina jest facetem i sie podszywa pod Smaka:D...to po gruntownych rozwazaniach materialu dowodowego w postaci linku do topiku stwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, daruje sobie juz to dochodzenie, bo zglupialam:D Zreszta, fakt jest taki, ze ja i tak wole jabole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tyle się tych smaków nagle namnożyło? Żałosne. Mylisz się pozdro, to ja jestem pierwowzorem. NIe będę się tu tłumaczyć, bo to dopiero niskie. Szkoda, że nie ma tu dojrzałych ludzi, z którymi można byłoby porozmawiać o seksie. Tutaj podniecenie osiągają, coniektózy na podszywie :O Biedni ludzie. Wrócę, jak będzie jakaś sensowna dyskusja. Nie dla mnie te dziecinne zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co, sama mam tu zostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski- docent
samemu najprzyjemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie tu krece, ale nic sie nie dzieje, nikogo nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą jest pora kolacji to ja się ludziom nie dziwię, że ich tu nie ma Z wyjątkiem odchudzających się: smaku wina i podszywacza nickiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem, nie jem kolacji i nie odchudzam sie bynajmniej, po prostu kolacje konsumuje zwykle o 23, bo lubie wszystko co niezdrowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie noooo, ilekroc Cie spotykam na forum, to spadasz cos jesc:o Ewidentnie mnie unikasz, a te gadki, iz rzekomo pragniesz sie ze mna przespac i z moja kolezanke Beatą B to sciema:o Obrazilam sie!\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, z drugiej strony, kiedy wszyscy klamia i sciemniaja, nawet gdy napiszesz prawde to nikt Ci nie uwierzy:DJa np. tak naprawde jestem facetem, i co wy na to?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×