Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kradne nicki

Czy jestem tu sam???

Polecane posty

malutka cicho bo sie rozmysli i nie bedzie chiala calowac :) widze zla propagande wprowadzasz emmii to mnie cieszy bardzo zreszta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co , czytaj [miłej lekturki ale nie kasuj -- to już niemiłe] więc co Chcesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złą? heheheh ależ to sztuka załozyć nick ad hog :D słonko fikcja musi sens;) jak kocha to będzie kciec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam mojego wiernego podszywacza juz myslalem ze nie jestem w centrum uwagi :D emmii ja nic nie czytam i nie mam wgladu u ciebie nigdzie tak ze sie niemartw :) malutka a jaka pewnosc mam ze kocha nie mam zadnej dlatego wykozystuje karzdy momet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmii widze ze nie dostrzegasz subtelnej roznicy miedzy mna a podszywaczem ktory na dobra sprawe teraz mnie troche rozczarowal bo chyba sam nie wie o co walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytasz wiec dlaczego znika moja poczta ? to nie miłe ........... wiec nie czytaj to tylko moja sprawa i ................. już wiem .......Chcesz za to w ucho :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EYYYYYYYYYYYYY co jest jest Was 2 szt podszywaczy ........hmmm.....ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmi kto Ci mówił, że ma być?? poczta znika jak kamfora byłam trochę chora:( ostatnio, wybacz:( etatowy :) cóż Ci przyszło do glowy?? ja też nie!! szydzę, tym się brzydzę!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo padnę
trzymcie mnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooooo tak Masz racje pyszna zabawa :D:D:D podszywaczek/czy jest kilku :D fajnie że Jesteście lubie WAS ;) KRADNE NICKI 😘 czy to wystarczy ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yesssssssssss ja czajka , ja czajka ... kradziej nicków zgłoś sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×