Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rexio dexio

co zrobic zeby miec dziewczyne?

Polecane posty

Gość rexio dexio

pytanie tez do facetow ktorzy maja lub mieli dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadbac troche o siebie, byc milym, ruszyc sie z domu i czasami zrobic ten pierwszy krok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexio dexio
to ja robie wszystko poza tym ostatnim punktem. a moze inaczej zadam tez pytanie : jakim trzeba byc zeby miec dziewczyne? a wy, ktorzy chodziliscie juz z wieloma dziewczynami i latwo wam przychodzi zapoznawanie kolejnych, jak to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na moj gust.... mily, sympatyczny, dobrze wychowany, z odrobina poczucia humoru, potrafiacy powaznie porozmawiac... To tak po krotce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexio dexio
mam to wszystko ale to za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-------
Sunlight musisz o tym wiedziec, ze dziewczynom bardzo sie podoba jesli facet zaryzykuje i zaproponuje jej np spotkanie, nawet gdyby nie byl w jej typie dostanie u niej punkty za odwage, a jak bedzie w jej typie to sukces !!! warto ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-------
pomylka rexio dexio hihiihi myli mi sie pozno juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-------
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexio dexio
ja nigdy nie proponowalem zadnego spotkania, kiedys dlatego ze sie blem a teraz z przyzwyczajenia i dlatego ze nie wiedzialem czy to dobry pomysl ale jak mowisz ze dobry to moze tak zaczne robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-------
tak tak dzialaj pokis mlody:) dziewczyny lubia chlopakow z poczuciem humoru aha pamietaj i jak sie juz z jakas umowisz to ty wybierz miejsce i zapytaj sie czy jej sie podoba, nie mow nigdy " ty wybierz miejsce gdzie chcesz ja sie dostosuje, jestem elastyczny:P" cos takiego mnie wkurza, dziewczyny lubia chlopakow z planem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexio dexio
osoby ze starszego pokolenia radzily mi zeby zapraszac na spotkania ale nie wiedzialem czy to juz nie wyszlo z mody ale skoo mowicie ze nie to moze sprubuje, cale szczescie ze nie nie bojse sie dziewczyn juz tak jak jeszcze pare lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-------
no wiesz mozesz po prostu spytac sie normalnie czy poszla by z toba na impre i juz;) albo spytaj co lubi a potem dodaj ze moze pojdziecie razem i czekaj na reakcje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexio dexio
czyli trzeba byc zdecydowanym tylko? w sumie to z jednej strony dużo a z drugiej nie duzo:) albo sie ejst albo nie ale mozna sie sprobowac zmienic i stac sie zdecydowanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexio dexio
jestem z 1984 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-------
rexio a ja 1983 hiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexio dexio
czemu cmok? a ty sunlight z ktorego jestes roku? i jakiej jestes plci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-------
hehe jakie pytania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexio dexio
dobra ide spac, w ogole to w ciagu tch wszystkich lat rozne mysli mi przychodza do glowy,czasem wydawalo mi sie ze miec dziewczyne to cos strasznie trudnego a czasem przechodzi mi przez mysl ze moze to latwe, i chyba wlasnie od tego jak sie mysli to zalezy , tzn jak sie mysli ze to trudne to wtedy to ejst trudne a jak sie mysli ze latwe t ejst latwe. i nawet mi sie troche udaje myslec ze to latwe ale jednak jeszcze za malo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-------
ja tez zmykam , rexio jestes na dobrej drodze! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jaką chcesz poderwać na tego typu texty o jakich napisały dziewczyny możesz co najwyżej zarwać licealistkę lub bardzo młodą studentkę dziewczyna /kobietę powyżej 25go roku życia bedzie sie juz interesować co robisz w życiu (zawód) , czy jestes samodzielny,zaradny (mieszkasz sam), jakie masz plany na przyszłość.Na bycie miłym sympatycznym i czułym niestety nie da sie juz nabrać. wierz mi , mam 30 lat i troche już doświadczenia pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licealistka maturzystka buuuuu
No cóż, ja jestem licealistką, za chwile matura, i w życiu nie zaczełabym znajomości z chłopakiem od pójścia z nim na imprezę. Na impreze to ja moge pójść z kimś kogo dobrze znam.Jeżeli nawet chłopak jest na tyle interesujący, ze zaryzykuję umówienie się z nim, to będzie to miejsce typu kawiarnia.A jacy chłopcy mi sie podobają? W miare normalni, nie nadużywający wulgaryzmów, alkocholu, potrafiący okazać zainteresowanie dziewczyną, potrafiący czyms zabłysnąć. Dobrze jak z chłopakiem można pogadać o literaturze, filmie, ale może byc tez sport.I to prawda co napoisał Konar , podejście do życia, plany na przyszłość, to bardzo ważne.W zasadzie status materialny nie ma znaczenia, wolę chłopaka z biedniejszej rodziny, z planami , twórczego, który do czegos dążył, od bogatego lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
...nie materialistki, lecz realistki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooo
jak tak mozna powiedziec ze robia sie materialne d.... a moze sa bardziej swiadome i wiedza czego oczekuja od zycia a nie jakiegos popranca zyciowego z ktorym beda sie meczyc tylko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaretka______
Jezeli patrzenie na chłopaka przez pryzmat jego aspiracji i osiągnięc, ma świadczyc , ze jestem materialialną d...., to o czym swiadczyłby fakt, gdybym patrzyła na chłopaka tylko pod kątem jego atrakcyjności fizycznej, ciuchów w jakie sie ubiera i statusu materialnego jego rodziców.A póżniej te bidne dziewczyny zakładaja topiki, bo one w ciąży, a ich chłopak, okazało się, ze lubi wypić, jest agresywny, narkotyki tez nie sa mu obce. A taki wcześniej był fajny.Nie wierze w to, ze wcześniej był fajny. I skoro ktos to tak podsumował, to wole być m....d..., jak głupią d.... z dzieckiem żyjąca na koszt Opieki Społecznej. Bo takie sa skutki niewłaściwych kryteriów przy doborze chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×