Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maalutka

Taki fajny top

Polecane posty

no właśnie o seksie w innych kulturach był topik i gdzie jest??? znalazłam coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu ach czemu?? ktoś skasował taki fajny top o podszywaczach?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu ach czemu?? ktoś skasował taki fajny top o podszywaczach?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam siły....
teraz: napadywał kto będzie nie kunam czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nic Was nie jarzę, mam mroczki przed slipiami, a na domiar zlego wlwpili mi mandat za przebieganie przez pasy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie przebiegalam, tylko źle zaparkowałam, chcial moi wlepić trzy stówy,a skonczylo sie na 50zeta-za ładny uśmiech i kamienny spokój:p i z czego tak się śmiejesz nie kumam czaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lepiej zdecydowanie;) nie śmieję się uśmiecham do lowefree-on, anty-Mr. Pee Pissing Polska i na mateusza czekam, bo gdzieś przepadł:( jasna, ale misie wczoraj broiły, żałuj kobiety że chrapałaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie za to trzepotanie dali mi TYLKO 50 i nawet tym sie nie \"pochwalilam\" w domu, bo jak ostatnio władowalam się do rowu zapowiedziano mi-jeszcze jedna wpadka i szlaban na auto 😭 i to ma byc miły dzień?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 i nie mazać misie coś o keksie trzeba bo skasują \'Gospodarze piłkarskich mistrzostw świata przygotowali specjalny program informacyjny, który ma na celu uchronienie przybyszów od ewentualnych przykrych następstw uprawiania seksu. \" 4 tygodnie bez sensu!!! :😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam keks mogłabym jeść codziennie:p a Ty widzę w nocy spać nie mogłaś? ja po wycieczce na wieś i napawanie się widokiem natury [prosiaczki, krówki tudzież biciany na łące] spalam jak niemowlę nie rozdapując nawet krostek po ukąszeniach komarów:p p.s. kto to nie kumam czaczy? włączam tlena:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasnacholera się nie znamy chyba :classic_cool:, zrezztą z maalutką też niebardzo a brechtam z mandatu co to za przebieganie przez pasy - dobry powód na mandat :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam czaczy, czytaj ze zrozumieniem, ja nie przebiegalam:p źle zaparkowalam:p za zle parkowanie jest 300 zeta a za przebieganie tylko 50:p więc ladny uśmiech zrobil swoje:) p.s. a czarnych nicków mam od jasnej cholery:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakoś z pierwszego postu to nie wynikało a ja jasnowidz nie jestem :-0 09:48 jasnacholera nic Was nie jarzę, mam mroczki przed slipiami, a na domiar zlego wlwpili mi mandat za przebieganie przez pasy i wszystko jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to masz \"kawę na ławę\" najmniejszy mandat w naszym pieknym kraju jest za przebieganie na pasach - kumaty? a gliny wlepiły mi takowy cobym jak najmniej zapłacila:p teraz jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×