Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasztanowa-brunetka

kochamy sie w chamach?

Polecane posty

zastanawia mnie jedna rzecz... kobiety czesto mówia ze podniecaja je \"chamscy\" pewni siebie faceci... ze lubia byc przez takich zniewolone, ze kochaja poczuc \"ciezka dłoń\" na swoim ......posladku:) Ciekawe co wy o tym myslicie? Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę że
tak jest dopóki nie dojrzejemy, potem gdy już parę razy z tej ciężkiej ręki "dostaniemy po dupie" to mądrzejemy i szukamy ciepła, spokoju i zaufania. Przynajmniej ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochacie/Kochamy się w \"chamach\":O? Nie!!!!!!!!!! Od czasu do czasu można takie \"ZACHOWANIE\" pożadać, może być pociągające... Ale zakochać się w takim typie, z takim kimś przez życie? Nie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kochamy \" ..jasne ze nie móie tu o super głebokim uczuciu a raczej zauroczeniu takim a nie innym zachowaniem... i mysle sobie ze ..czesto szukamy takich facetów do roli kochanków , natomiast w roli mezów i ojców z pewnoscia lepeij sprawdza sie uczuciowy facet dajacy poczucie stabilizaci i bezpieczenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem co tzn
kto to cham? bo ktos kto trzyma reke na posladku to raczej nie cham(chyba ze to obcy facet w autobusie:D) nie wiem zatem co tzn cham- idzie ulica i bluzni na prawo i lewo,jest arogancki i bezczelny w sosunku do kobiet?rzucials jakas namiastke temtu i chcesz dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze rzuciłam namiastke, licze na inteligentnych rozmówców którzy wiedzia ze nie chodzi tu o plugawego chodnikowego zbira a o faceta... który swoim wywyzszajacem zachowaniem, pewnoscia siebie i pewnego stopnia arogancja i ignorancja przyciaga kobiety... to fakt niezaprzeczalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehmm No ale, aby ewe. mężczyzna był mężem i ojcem, musi być także kochankiem-zatem powinna być to ta SAMA osoba. bez sensu takie rozdzielanie; Bo ważne aby z tym mężem było Ci także przyjemnie, a nie tylko---bo lepszy \"do życia\". Ponoć dobry, dający satysfakcję obojgu seks jest b. ważny. i jeśli \"nadmierna pewność siebie, chamstwo\" to tylko jako krótkoczasowe zachowanie; a nie jako takowy charakter:O Precz z chamami bez manier:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macowa
Tylko raz bylam z chamem, nazywalam go "prawdziwym mezczyzna", cos mnie w nim pociagalo, ale to tylko pozory, bo w glebi duszy chcemy wierzyc, ze on stoi zawsze po naszej stronie, a cham okazuje sie chamem na calej linii. Teraz mam uczulenie na takich, facet musi byc tolerancyjny i musi byc dobrym czlowiekiem, aby mozna z nim bylo wytrzymac na dluzsza mete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też myślę
e jak cos to tylko od czasu jako inne zachowanie, dla urozmaicenia, nie zakochalabym w takim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×