Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Algorytm

śpieszmy sie kochać kobiety

Polecane posty

Gość Algorytm

albowiem tak szybko tyją Parafrazując znany cytat ksiedza... To jet odpowiedz dlaczego kobietom starszym znalezc ciężej partnera aniżeli młodszym, albowiem są grubsze, a nie dlatego, że są starsze (prosze sobie darowa watki o ciazach i grubosciach po tym powstalych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algorytm
prosze cie... rozejrzyj sie dookoła siebie! no chyba ze mieszkasz w rezydencji plejboja w usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie prawda co napisałes nie wszystkie kobety tyja gdy sie starzeją ja ma juz prawie 30 na karku i nie chcąc sie chwalic wyglądam lepiej niznie jeedna 20 latka.Tak więc autorze topiku na to nie ma reguły albo sie dba o siebie albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belfer_w_gimnazjum
od kazdej reguly sa wyjatki! ale tu sie generalizuje i tak faktycznie jest z moich obserwacji też to wynika z raji mojej pracy dodam swoje 3 grosze: niestety już coraz młodsze dziewczyny jak to one sobie tłumaczą "mają grube kości"... chłopacy na przestrzeni lat, a dokladniej ich waga nie zmienia się... coraz więcej grubszych dziewczyn, taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belferze
jak juz tak glosno "szczekasz" to dawaj fotke na forum, ocenimy czy warto chociaz na Ciebie spojrzec, i nie mam na mysli "kosci";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, czy twoje zwiazki wygladaja tak, ze poki kobieta nie ma nadwagi to ja kochasz, a wraz z przekroczeniem strzaleczki na wadze pewnej liczby twoja milosc wygasa? nie sadzisz ze to troche ..puste? jasne ze fajnie gdy kobiety o siebie dbaja, gdy sie staraja byc piekne i cudowne dla swojego faceta...ale na milosc boska, sa tez inne rzeczy... nie popadajmy w paranoje...jakie to ma znaczenie ze kobiecie sie przytyje? wiesz zawsze mozna na wszytsko z innej strony, moze kobietom byloby latwiej znalezc faceta gdyby wiekszosc z nich nie byla taka jak ty ;) no a druga strona medalu, to te statystki co trabia o zwiekszaniu sie z roku na rok liczby anorektyczek... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafrazując znany cytat...
spieszmy się kochać mężczyzn-tak szybko głupieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×