Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mały smutek

Tak tu sobie pomarudzę bo mi przykro

Polecane posty

Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
he he he Dreamer.. chociaz nudno nie jest, oglądajac taki mecz... Mi się kiedyś bardzo podobał mecz polska białorus... jak sobie piłkarze skakali do gardła hihihi .. To chyba był jedyny mecz, który oglądałam w całosci od czasów Juskowiaka w ataku :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, to Ciebie pewnie hokej by zainteresował ;P Tam sobie prawie zawsze skaczą do gardeł. Ale w piłce nożnej to ja wolę jak gracze próbują pokazać, że są lepsi umiejętnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
no hokeju nie loobię :) kijami, to każdy głupi potrafi się bić ;-)) No i ja wolę w każdej obsadzie polaków :D :D : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
e tam... dla mnie Polacy to wyjątkowy naród.. zobacz przy takich zarobkach, jakie nam zagwarantowal rząd, my się śmiejemy.. który inny naród to potrafi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, nawet jeśli wyjątkowy, to jak każdy w niektórych sporatch lepszy w innych gorszy. Owszem, trzeba przyznać, że poczucie humoru mamy. Ale to napewno lepiej niż siąść i płakać. No ale rząd nie ma nic do gwarantowania poziomu zarobków. Może na nie wpływać tylko pośrednio przez ułatwianie lub utrudnianie rozwoju gospodarczego. Ale wygląda na to, że chyba obecnie gospodarka jest dla rządu guzik warta, a ważniejsze tzw. \"rządzenie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
I dlatego w tym kraju większość POolaków tylko grawitacja jeszcze trzyma ;-)) Kurcze, jaki dziśpiękny dzień.. aż żal w pracy siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale politycy są i tak happy, bo mogą sobie powchodzić, powychodzić z koalicji z przestępcą, a kasa leci 4 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
dlatego podziwiam ludzi, którzy poszli na głosowanie do parlamentu i na prezydenta... żaden z kandydatów nie gwarantował wyrzucenia całego tego syfu z sejmu.. a to jedyne mądre rozwiązanie dla przyszłosci Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
jak? Ci, którzy sie nie spisali w roli posła.. nie powinni mieć możliwości bycia kadydatem do sejmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale ktoś musiałby to oceniać. Kto i wg jakich kryteriów? Ale to fakt, że przestępcy skazani prawomocnym wyrokiem nie powinni mieć takiej możliwości. A co dopiero mówić o vice premierze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
niom.. i kilku innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
a ocenić jest łatwo. Każdy miał program wyborczy... i to jest dokument rozliczeniowy. Nie wywiązał sie, to wypad z lasu :D :D :D to byłaby nauczka na przyszłosć. zastanowiliby sie piszac program wyborczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały Smutku, przeszło Ci? Bo ja bym sobie chciała pomarudzić troszkę dzisiaj. Wrrrrrrrr. i q.........i cholera. i 4 litery!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sobie pomarudze tak troszke . Bosz... co za koszmarny dzien 😠 wszyscy mnie wkurzaja 😠 niech ten cholerny dzien juz sie skonczy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
dzieffczyny spójrzcie na to z innej strony.. nudno wam chociaż nie jest :P Ja w pracy zasypiam normalnie... a gdzie tu do 18??? Ludziów z kafeterii chyba weekend długi pochłonął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze na koniec tego p... dnia: niech się to cholerstwo już skończy! I cały tydzień ten p... niech się już skończy! q........q........q.........q.........q............ i w ogóle!!!!!!!!!!!!!!!! Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×