Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mały smutek

Tak tu sobie pomarudzę bo mi przykro

Polecane posty

Gość Mały smutek

Mmmmm, hmmmm, eeee, prrrrr, he :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebodyyyy
masz racje, wyrzuc to z siebie ;) chcesz o tym porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxx
no przecież już wyrzuciła to z siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały smutek
eeee, ech, do kitu, ja nie wiem jak tak można, no rece i piersi na kolana opadają, eeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona***
To ja sie przylacze ,bo tez mi jest smutno i zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały smutek
mam osiem odbytów, w tym jeden na środku czoła :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały smutek
Taaa, no i znowu, nie dośc że o dupe rozbic to wszystko, to jeszcze podszywacze, eeee, mmmm, no nie mogę, echh, pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxx
niom.. dziewczyny.. cieszcie sie z małych rzeczy.. np. macie komp i net i w ten sposób okno na świat... niektórzy nie maja ani jednego, ani drugiego i musza patrzeć na ten obleśny film, co za ścianą mojego pokoju gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się smutku podszywaczem przejmujesz? A wiesz ile taki musi mieć papieru toaletowego przy takiej konstrukcji ;) Ho ho z 8 rolek dziennie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona***
😭 latwo Wam mowic tzn.pisac ,a ja mam juz dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxx
ona... to nie tak.. poprostu najgorsze co możesz zrobić, to użalać się... gdy nas życie bierze za mordę, to my je powinniśmy o ziemię i wtedy będzie ok :D :D :D nie daj się... w mega doła łatwo wpaść, trudniej z niego wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxx
dreamer... strzelają... a ja nie trawię kwiopijczych filmów... dreamer.. wspominałeś kiedyś coś o prezentacji... pamiętasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona***
xxxxxx ----- masz racje ,ale czasami sa takie dni ,ze nie wiadomo co ze soba zrobic ,lzy same cisna sie do oczu i ogolnie wszystko jest do d... Ile czlowiek moze wytrzymac ? ok juz nie bede smecic , sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to jaka satysfakcja wyjść z takiego doła. Ona - jak masz problem to wygadaj się jeśli Ci to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxx - oj niestety prezentację nie dość, że pamiętam, to nadal mam na głowie. Ale co poradzić, że tu się czasem ciekawa dyskusja trafi, a tam czekają prezentacyjne flaki z olejem. Ale jak, strzelają non stop w stylu Rambo czy czasem im się naboje kończą jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxx
ona... więc płacz.. łzy to najlepsza forma oczyszczenia duszy... ale pamiętaj nidgy nie ma sytuacji bez wyjścia... i nie ma wydarzeń przypadkowych i bez znaczenia. wiesz... w biblii jest taki cytat: zaprawdę wam powiadam, kto powie tej górze wstań i rzuć się w morze, a nie wątpi na duszy... tak mu się stanie... to moje motto zyciowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały smutek
A ja to nawet nie mam doła, tylko tak się snuję, chodze z kąta w kat i poadam w otępienie. No w sumie to czasem ludzie są niewdzięczni, a czasem sprawią przykrosc, innym razem ktoś bliski da Ci do myslenia. No i tak człowiek sie meczy. A jeszcze do na uczelni "kumulacja" bynajmniej nie taka jak w totku i już się nic nie chce, tylko pomarudzic ;) Czasem pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxx
dreamer ale co to za prezentacja... ??? w filmie teraz sie chyba kłucą, bo lektor nie nadaża z tłumaczeniem ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxx
hmmm... rok temu moja przyjaciółka wyjeżdżała do anglii panicznie się bała i miała doła... napisałam dla niej wiersz.. wyszło jej w życiu, jak w tym wierszu, czego i wam życzę :-)) Głos Anioła Nie płacz już więcej To nic nie pomoże Spójrz... wokół świat Uśmiecha się Ja wiem... to banał - Co teraz powiem - Lecz jutro na pewno Nadejdzie Twój dzień Pytasz kim jestem... Nie pytaj proszę Spróbuj po prostu Zaufać mi To prawda - krętą Wybrałem Ci drogę Lecz za tym zakrętem Są Twoje sny I właśnie dlatego W labiryncie krążysz Byś ze swym szczęściem Nie minął się Przy prostej drodze Mógłbym nie zdążyć Na ważnym przystanku Zatrzymać Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxx
dreamer.. ten, co mecze komentuje bylby lepszy ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona***
xxxx ----- 🌼 dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxx
na zdrowie :-)) a teraz grzecznie mi do łóżeczek i śnić kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona***
xxxx ----- kochana osobka z Ciebie :) dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
jak tam dziewczyny dziś samopoczucie??? Dreamer.. dziękuję za uznanie ;-) Jeśli chodzi o tego komentatora, to tylko jeden jest najlepszy.. ten co budzi sensacje krzycząc GOOOOOOOOOOOOLLLLL Niestety też nie znam jego nazwiska... nie lubię tv i się kompletnie nie znam na ludziach tam występujacych . Miłego dnia wszystkim :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×