Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joassssiakk

szok!! facet z facetem, doradźcie

Polecane posty

Gość joassssiakk

mój facet przyznał się że dawno temu miał kontakt fizyczny z innym facetem nie wiem co zrobić po co on mi to powiedzial nie umiem tak 😭 chyba nie umiem być z nim dalej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to go sobie odpuśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajnie możesz
miec swojego faceta i ewentualnie jego partnera jako geya-przyjaciela KAZDA DZIEWCZYNA O TAKIM MARZY :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joassssiakk
co byście zrobiły na moim miejscu? zaakceptowały czy odeszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinskie dziwadlo
ja tam bym sie raczej nie przejela:) a jakby mial 30 partnerek robilo by ci to roznice??? wazne co wczesniej czulas i co czujesz do swojego faceta, jak nie jestes pewna, znaczy ze to nie ten:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie
wierze ze to szok, ale moze twoj chłopak był wtedy na etapie poszukiwań, moze probował zeby sie przekonać, czy to jest to. sama musisz zdecydowac, ale nie podejmuj pochopnych decyzji. moze obserwuj? alew sumie co? kogo? teraz bedzie ci sie wydawało ze na kazdego faceta patrzy jak na obiekt seksualny. kochasz go? co ci przeszkadzaze był z kimś? ze był to facet. jesli kochacie sie do odpuscsobie uprzedzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joassssiakk
on przez długi czas był w odosobnieniu z mężczyznami (specyficzny wyjazd za granicę, nie bylo tam kobiet) i .... ale po co mi to mówił :( podobno żeby nie mieć przede mną już żadnych tajemnic, ale ja sądzę że mógł to zachować dla siebie dzięki za wpisy, może jeszcze ktoś? co ja mam zrobić? prawie w ogóle nie spalam w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wybacz, ale nie wiem czy chcialabym byc z facetem, ktory wpychal swoj interese innemu facetowi w tylek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joassssiakk
no właśnie :( twierdzi że to było dawno temu i on sam tego żałuje, ale... ja po prostu mu nie wierzę :( boję się że teraz jak go zobaczę z kolegą to pomyślę że oni .... wiedziałam o tym wyjeździe (to było bardzo dawno zanim mnie poznał), wiedziałam też że tam nie było kobiet (jeden z krajów arabskich, tzn były kobiety, ale oni akurat nie widywali się z żadną) i pamiętam że kiedyś nawet sobie zażartowałam "skoro przez tyle czasu nie widziales kobiet, a sami faceci to pewnie się pieprzyliście?" on też się zaczął śmiać i powiedział "fuj, nigdy w życiu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ludzie
milva- a nie przeszkadzaloby Ci bycie z facetem, ktory swoj interes w tylek wpychal kobiecie? :) Poza tym z tego co wiem od kolegow, to najczesciej jest to calowanie sie albo lodzik (po pijaku) i wbrew pozorom calkiem spora rzesza facetow (zdeklarowanych hetero) ma na koncie kontakty homoseksualne- tzw. bledy mlodosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joassssiakk
jestem na niego podświadomie wściekła że mi to powiedział. To jego "błąd młodości", nie mój, mógł sam z tym żyć, on jeden, nikomu nie mówić, a szczególnie kobiecie z którą jest. Zrzucił na mnie swoje brudy żeby poczuć ulgę. UWażam że to nie fair. :( Bo teraz ja mam problem. Czuję się jak po tabletkach, jestem otępiała i nie wiem co zrobić. Nie umiem tego zaakceptować, a z drugiej strony on jest wspaniały i jesteśmy ze sobą już jakiś czas, wspólne plany itd. Jeśli jednak się z tym pogodzę to... i tak nigdy nie zapomnę. Gdyby milczał i zachował tę swoją tajemnicę do grobu, nic by się nie stało. Teraz nasz związek wisi na włosku. I to wszystko w imię szczerości? :( Po co? Prawde mowiąc w nocy,. bo nie moglam spac, podjęłam decyzję że się rozstaniemy. A teraz za nim tęsknię. Jednak jednocześnie się go brzydzę. Może to smieszne ale brzydzę się na myśl o jego penisie... Co ważne - on tam był parę lat. Powiedział mi że to się stało tylko raz, ale w to to już na pewno neiw ierzę. Skoro był tam parę lat, na pewno robił to częściej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie swiete
jestescie? zadna z was nie eksperymentowala z kolezanka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszek__22
to zabrzmi dwulicowo, ale chyba sami przyznacie że dziewczyna z dziewczyną to co innego niż facet z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ludzie
nie, nie przyznam. Jedno i drugie jest kontaktem homoseksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszek__22
tak, ale różnica jest taka że przeważnie jak dziewczyna powie facetowi że kiedyś była z dziewczyną to on albo machnie na to ręką albo go to podnieci. A jak dziewczyna się dowie że jej facet spał z facetem - sama widzisz wyżej jaki to jest dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczna smerfetka
ja bym go olala :o nie wiadomo, czy znow kiedys nie poczuje do chlopa pociagu fizycznego bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzaj
Mój maż już przed ślubem przyznał sie,ze miał kontakty z facetem,jakoś to po mnie spłynęło..i dobrze. Jesteśmy małzeństwem już 18 lat i jest świetnie,bardzo dobry mąż i ojciec/to opinia dziecka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadama
w sumie to zaden problem-to nalezy do przeszlosci.Wazna jest wasza milosc i szczerosc- powiedz mu o swoich odczuciach, moze potrzebujesz nieco czasu na przemyslenie sprway i co jest dla was najwazniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile on i ty macie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×