Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana co dalej

Poradzcie prosze

Polecane posty

Gość zalamana co dalej

Kocham go pomino ze narobił mi tyle swinstw i bronie go jak moge przed wszystkimi . Rozstalismy sie z powodu kobiety .Był zauroczony . Wrócił i jestesmy razem mówi ze nas , mnie kocha . I bym pusciła w niepamiec wszystko . Przez ta kobiete zadłuzył nas i teraz same długi . On nie płaci rachunków a ja nie pracuje .Dług za długiem . Jestem bezradna , nie pracuje bo jestem przy dziecku które nie ma kto dopilnowac .Jestem bez radna co robic ?Rodzina pomagał teraz juz nie ,im tez ciezko .Mam juz wszystkiego dosc , nie wiem jak juz zyc . A bez niego jeszcze gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze no
uciekaj od niego wierz mi sama poradzisz sobie lepiej niz znim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
przede wszystkim zacznij od odpowiedniego nastawienia, nie powtarzaj ze jestes bezradna bo w to uwierzysz a NIE STAC CIE NA TO, jestes odpowiedzialna za siebie i dziecko ale ludzie maja takie problemy i sobie radza... ty tez sobie poradzisz moze zacznij od znalezienia jakiejs nieodplatnej poradni, jak znalezc malo obciazajace zajecie, ktore da ci jakis zarobek, a moze wolontariuszy ktorzy zajma sie dzieckiem gdy ty pracujesz, jak sie ulozyc z urzedami w sprawie dlugow i takie tam trzymaj sie a na tego faceta wogole nie licz i nie bierz pod uwage w swoich dzialaniach i planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
a ile lat ma dziecko? Moim zdaniem powinnas trzymacv sie z dala od faceta, ktory nic tylko dlugi i zdrady ma na koncie-w przyszlosci moze byc gorzej.Rozejrzyj sie za praca-moze nawet poletat. w domu..Czy jestescie malzenstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana co dalej
Jestesmy malzenstwem od 12 lat dziecko ma teraz komunie. Jak isc do pracy wiedzac ze dziecko samo nie wyjdzie do szkoły a wakacje jak ? Nie mam go gdzie wysłac na wakacje . Nie mam nikogo kto pomoze .Wszystko własne siły . Maz nas utrzymuje .Gdyby nie on nie mialambym co do garnka włozyc . Oszczedzam jak sie da ale to i tak bez sensu.Pół etatu nie ma nigdzie gdzie mieszkam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×