Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bloody prince

Jak zareagować ????

Polecane posty

Gość bloody prince

Panie mam problem i to przez was :P Miałem dwie bliskie koleżanki, które powoli stawały suę przyjaciólkami. Pewnie nie dziwota zakochałem się w jednej. Wcale się z tym nie kryłem, każdy postronny widział, że coś czuje do tej jednej. Wkońcu zebrałem się w sobie i wyłożyłem wybrance kawe na ławe, odpowiedziała, że nie możemy być razem :(, męczyłem ją długo aż wkońcu powiedziałam, że ta druga powiedziała jej , że coś czuje do mnie, i że nie mogła by jej zrobić takiego świństwa. No więc myślałem , że mnie cholera wezmie, druga widziala ze wole inna a jednak zrobila wszystko by mi uniemozliwic bycie szczesliwym z osoba w ktorej sie zauroczylem. Teraz jeszcze ta druga szczerzy sie jakby nic sie nie stalo i pyta co bedziemy robic w weekend (chodzi o nasza paczke ) . Musze jej napiusac eske i wlasnie sie zastanawiam czy jej nie wygarnac jaka jest egoistka, ale wiem ze to oznaczaloby koniec kontaktu z obydwiema..... Macie jakies pomysly na wyjscie z tej sytuacji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczekaj jeszcze troche
zanim wszytko spieprzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klrfurnt
a czy ta, ktora ci sie podoba czuje cos do ciebie? bo jesli tak, to porozmawiaj z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloody prince
pewnie nawet sama nie wie, ale pewnie psychicznie się broni przed tym, by nie zranić " koleżanki" Co ona chcaiła przez to osiągnąć ??? Poprostu cały nerwowy jestem i najchetniej bym ja spotkal teraz w jakims lesie i tak jej nagadal ze juz by nigdy takich numerow nie odwalala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale tudo
Babka zasługuje na ostrą "zjebke" Ale czy masz " jaja" by to zrobić ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam1
Poprostu nie rob nic. Nie zaczynaj ani z jedna ani z duga.Jak ta ktora cos do ciebie czuje powie ci o tym i bedzie chciala byc z toba to jej powiedz ze nie mozesz bo kochasz jej kolezanke.......wtedy niech one sie glowkuja co z tym fantem zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloody prince
Coś zrobić musze bo ktoś zagrał na moich uczuciach, i postąpił bardzo egoistycznie, a tym za wiele w życiu nie osiągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klrfurnt
wiem, ze jestes zdenerwowany, ale jesli "opieprzysz" ta druga to jak one sie przyjaznia , to stracisz w oczach tej na, ktorej ci zalezy, wiec jak juz koniecznie chcesz to pogadaj z nia ale spokojnie i jej wytlumacz, ze ja lubisz ale nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×