Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem załamanna

Widziałam dzisiaj zjawiskową dziewczynkę.

Polecane posty

Akurat nie to miałam na myśli ale widocznie nie wszyscy co wchodzą do kafeterii są domyślni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba gorzej jest
jak piekna mama ma brzydkie lub b.przecietne dziecko. Wtedy otoczenie nie omieszka komentowac: "taka ladna mama a takie szkaradztwo urodzila". No, bywa to delikatniej wyrazone,np: "coreczka w ogole do ciebie nie podobna, szkoda". Przykladem ze swiata gwiazd jest zjawiskowo piekna czarnoskora piosenkarka Iman (zona Davida Bowie), ktora ma dorosla corke z 1. zwiazku. Pamietam jak ta corka byla nieurodziwa, pulchna nastolatka i prasa zagraniczna (tabloidy) sie rozpisywala na temat braku podobienstwa do pieknej mamy. To musi byc dopiero dramat nastolatki! "Nie dorastac do piet" pieknej mamusi i w dodatku wszyscy wokol to wypominaja. Piekne kobiety nie zawsze rodza piekne dzieci. A czesto mamy pieknosci to zupelne przecietniaczki lub nawet "brzydule" - jak zaobserwowalam w moim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.nie martw sie tym ze twoja coreczka ma duze poliki itd.w przyszlosci moze byc piekna i atrakcyjna kobieta a moze kolejna miss polonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Hej, nie rozumie Cię mam córcie ma już 7 lat, dla mnie jest piękna i niepowtarzalna.Choć na świecie są na pewno piekniejsze dzieci ale kocham ją nad życie i to przysłania mi cały świat. Dlatego tak trudno mi pojąć, ze obce dziecko wzbudziło w Tobie tyle emocji? Otrząśnij się, bo zaraz wyślesz ją do programu "CHCE BYĆ PIĘKNA" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 5 dzieci,są ładne i to nie jest tylko moja opinia ale wszystkoch znajomych,potrafię jednak obiektywnie oceniać urodę dzieci i wiem ,ze biegają po ulicach dzieci o wiele ładniejsze od moich ale ja nigdy z tego powodu nie byłam załamaną mamą,załamałabym sie jakby moje dziecko było np chore,uroda-rzecz względna,a Ty nieszczęśliwa mamo uważaj bo jak kiedyś przy dziecku powiesz coś takiego to wyrządzisz jej wielką krzywdę,Twoja córka MUSI być dla Ciebie najpiękniejsza bo jeżeli od własnej matki słyszy się słowa krytyki to kompleksy zapewnione a to może rzutować na jej całe życie,nawet jak nie jest olśniewająco piękna to Twoja w tym rola,zeby np.dobrać jej odpowiednią fryzurkę ,ubrania,bo ja obserwując dzieci widzę,że czasami te brzydsze dzieci są bardzo zadbane i wyglądają naprawdę fajnie,a Twoja córka jak ktoś wcześniej wspomniał może w przyszłości być piękną kobietą, a co nieszczęśliwa mamo czujesz jak widzisz na spacerze np dzieci z zespołem downa? czy wtedy Twoje życie jest bardziej sprawiedliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzz
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ta ładna dziewczynka to pewnie moja, moje dziecko jest najładniejsze, najkochańsze, najmądrzejsze .......... A tak poważnie, to kiedyś koleżanka powiedziała jakiś komplement na temat mojej córki, przy swojej małej (moja 4 lata, tamta 5) - to było coś najgorszego na świecie dla tej jej córki, mam nadzieję, że się nigdzie jej nie zakorzeni, mała miała bardzo nieciekawą minę, jakby nikomu się nie podobała. Pomijam już to, że koleżanka ma chyba w nosie, jak się czuje dziecko, dzieci wystrojone w białe bluzeczki z cekinami, falbankami, a jej mała w golfie. Ja kiedyś chodziłam właśnie w tym golfie i teraz wiem, że dziewczynce należy pomóc zauważać w sobie piekno, ja miałam bardzo długo kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu masz rację,dużo zależy od tego jak matka na codzień traktuje swoje dziecko,i tu nie tylko chodzi o dziewczynki ale i o chłopców ,oni również potrzebują akceptacji rodziców,na tym przecież budują swoje relacje z rówieśnikami czy chociażby właśnie z najbliższymi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczucie dla diecka, ze ma tak powalona matke :O Dieci kocha sie bezwarunkowo i nie poruwnuje ich urody do innych chocby nie wiem jak \"przepieknych\" dzieci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×