Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfaibeta

ludzie mieszkający w USA,co porabiacie?

Polecane posty

Gość Malinooowka
ja wlasnie wrocilam do Polski, pracowalam przez 3 miesiace na florydzie. i szczerze wam powiem ze kazdego dnia tesknilam za polska, za domem, za chlopakiem, chcialam wrocic, i wkoncu to zrobilam. teraz siedze w polsce 2 tygodnie, i chcialabym wrocic do usa. tam poprostu wsztsyko jest latwiejsze, za prace nawet prosta płaca ci normalna kase, mieszkasz w duzym domu czy mieszkaniu, ludzie sa mili i usmiechnieci, nie to co w polsce. I tak jak bedac w stanach mowilam ze juz tam nigdy nie wroce, tak bedac teraz tutaj w polsce, chce wrocic do stanow.Ale tylko z bliska osoba, zeby zabic ta cholerna tesknote. ps.bilet z NY do warszawy kosztuje 500 $ wiec porownajcie sobie ceny z polskimi , biorac pod uwage zarobki w stanach ( okolo1000$na tydzien). a za galon benzyny(3,8litra) okolo 3$. to tlumaczy sie samo przez sie. w polsce ceny wszedzie sa jak dla elity, a zarobki jak dla biedakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!! chcialabym wyjechac do usa!! 3 lata temu staralam sie o wize turystyczna i nie dostalam! rok temu wyjechala na camp do usa udalo sie wyjechac na wize studencka!! jestem studentka skonczylam liscncjat i zaczelam teraz mgr. jakie mam szanse na to by dostac wize turystuczna w tym roku?? a moze lepiej strac sie o wize w nastepnym roku na wakacje?? czy jest ktos kto sie orjetuje w tych sprawach?? prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×