Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomóżcie w wyborze

Imiona męskie. Które z wymienionych jest najlepsze??

Polecane posty

wołasz do Boga...hmm... to też rozwiazanie :) poczekaj jeszcze trochę i po prostu daj mu imię patrona którego sam sobie z kalendarza wybierze w dniu URODZIN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
sylwester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozważałam przy wyborze imienia dla dziecka również inny aspekt- gdyby nie daj Boże nie mówił \"R\" a dostałby na imię RYSZARD, to się biedny nawet nie bardzo będzie umiał przedstawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lornetka
Mikołaj.... Jak z tych książeczek o Mikołajku :D:D:D Ja miałam mieć synka o takim imieniu ale jest córcia Zuzanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Jakub
Filip, Tomasz, Romek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chcę się nazyawć
Jarosław, Jarek, Jaruś... Słodkiem imionko, nieprawdaż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie w wyborze
Konrad już chyba mi się nie podoba. Nie ma żadnego zdrobnienia, a Kondzio nie bardzo pasuje:) Na dzień dzisiejszy mówię Adrian, ale jeszcze się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie w wyborze
Nie chcę nikogo urazić, ale Albert i Witold są koszmarne. To imię dla dziadka, a zanim mój syn zostanie dziadkiem minie 70 lat:D Artur ładne, ale w moim otoczeniu zbyt popularne, nie chcę, żeby mój syn nosił imię mojego kuzyna, kolegi czy przyjaciela a właśnie takie imię noszą moi znajomi. Konrad wymieniłam, ale czegoś mi w nim brakuje. Kurcze ale synuś narobił mi problemów ze swoim imieniem, a jeszcze się nie urodził:P Z dziewczynkami jest łatwiej, bo w końcu na coś bym się zdecydowała, a z chłopcem jest trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie przez Ciebie wymienione są jak najbardziej w porzo:). Może Konrad trochę poważnie, ale też ładnie i na pewno rzadziej spotykane. Tylko NIE Allan, proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miała sie urodzić nasza córcia też mieliśmy problem z imieniem. Mieliśmy tylko dla chłopca (Tomasz). Dla dziewczynki wymyśliliśmy w końcu Agnieszkę lub Helenkę. Śmiałam się w ciąży mówiąc, że jak już sie urodzi to zobaczymy czy Agnieszka czy Helenka:) No i mamy Helenę:), bo Agnieszka do naszego już urodzonego maleństwa zupełnie nie pasowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk,Dominik,Bartek,Kamil, - sama nie wiem jak nazwe swoje kiedyś:P bede musiała chyba kupić sobie jakiś imiennik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
z wymienionych michał a tak to podobaja mi sie filip, milosz, igor, luca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korelka
A nie myślałaś o Kacperku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniwiki
Ja mam Konrada i Wiktora - może Wiktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myha
moj synek ma na imie Nathaniel ale podoba mi sie bardzo Allan jak rowniez nikodem i dominik co o tym sadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synek
bedzie sie nazywał własnie Allan albo Fabian ale chyba raczej Fabian zreszta oba sa piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel..
Ostatnio podoba mi się imię Allan. Tyle amerykańskich imion na stałe przyjęło się w polskich języku i tak samo jest z Allanem. Z wymienionych przez Ciebie imion: Mateusz i Michał zupełnie odpadają, są tak oklepane i popularne, że zawołasz Mateusza, a odwróci się 20-stu. Konrad, zbyt powaznie brzmi. A Allan jest w sam raz, chociaż znając życie niedługo stanie się oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline_22
Jakub MAciej Tymoteusz Jeremiasz SZymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem najlepsze jest
Michał - bo mam sentyment. Ale ja mojego syna nazwałabym Daniel. Bo mam sentyment. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuje
uwazaj na imiona z literka R wystarczy ze w dziecinstwie dziecko bedzie mialo problemy ale znam tez takich ktorzyt w weiku doroslym problemy z mowa miewali i dziwnie brzmial taki adrian czy konrad, aha i sa to bardzo twarde wrecz oschle imiona allan wg mnie odpada juz lepiej popularnego mateusza wez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
Igor i Olga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaaa
moim zdaniemdaj swojemu synkwi na imie Wiktor albo Kuba. A na drugie imie mu mozesz wybrac ktores z imion proponowanych np: Wiktor Kondrad Kuba Mateusz mam nadzieje ze chociaz troszke pomoglam:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nei Alan
bo bedą go przezywac anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z oryginalnym imieniem
Nie rozumiem, jak można dać dziecku takie gówniane pospolite imie, jak Piotr, Stanisław czy inne takie Marciny... A pozniej tylko czlowieka szlag trafia jak siedzi na lekcji i ma w klasie 4 Michałów, 3 Piotrów, 8 Marcinów i 12 Wiktorii... Znajdzcie ładne imie które będzie Waszą wizytówką, że macie troche pod kopułą i potraficie znaleźć ŁADNE i ORYGINALNE imię... Ja byłam JEDYNA w szkole z takim imieniem i to nie tylko podstawowej, ale i średniej oraz na studiach... Pomyślcie troche i weźcie sie za szukanie ładnych imion a nie pospolitych szajsów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMANTA___
Moim zdaniem najlepsze imie to Tobiasz (mój ukochany chłopak ma tak na imie) takie mało znane albo Sergiusz też bardzo ładne a jeśli chodzi o dziewczynke to tylko Samanta:P mi wiele osób zazdrości tak oryginalnego imienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×