Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadia251981

orgazm a pieszczenie brodawek miałyście tak

Polecane posty

jestem ciekwa ile kobiet jest w stanie osiagnac orgaz przez pieszczenie brodawek....ja miałam taki jest fantastycznie.....brodawki sa duze i twarde to naprawde podniecajace....a jeszcze bardzej gdy pieści je inna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfdekuhystegkkk
powiedz jak to wszystko się działo i ja sie czułaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie moge pochwalic takim typem orgazmiku, najlepiej lubie lizanie muszelki i pieszczenie sutków ....mam wtedy nieziemski i odlatuje nieraz mam kilka orgazmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłapałam mojego chłopaka, jak zdradzał mnie z sekstelefonem.:o Umieścił słuchawkę w odbycie i wykręcił numer 0-700.., nacierając przy tym mosznę granulowanym czosnkiem i sztachając się oparami rosołu, gotowanego na kurzej łapie. Postanowiłam się zemścic i przebrana w jego prochowiec, antygwałty i pas z dildo udałam się do sąsiada, prosząc o pomoc naprawianiu kranu. Gdy naprawiał zapięłam go od tylca, rozmazująć obficie na plecach budyń waniliowy i rżąc niczym klacz wyścigowa, która wybiegła z trasy wyścigu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minini
ludzie spokój ...piszcie do rzeczy a nie głupoty....podszywacze są sczególnie smieszni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minini
Z egzaltacją godną Dona Kinga, zakładam na nogi rękawice ginekologiczne i człapię do najbliższej automatycznej myjni samochodowej, by poczuć jak wielkie obracające się szczoty smyrają mnie po łechtaczce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna łatwo zauwac ze powyzsza wypowiedz jest wzieta z kosmosu....dziecko idz do piaskownicy i tam sie wyżyj......tu sie wypowiadaja poważni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia251981.
...i znowu 8h w rybnym jak ja nie lubię tej pracy, jedyny plus, to że mogę się myć raz na tydzień...Staje sie nerwowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam pewna ze zaraz ktos doda kropke do mojego niku....ale ludzie sie łatwo podniecaja ze moga komus zrobic za złość ...hahahaha śmiech na sali głupku lepiej sie pogłówkuj i zgadnij moje hasło....bedziesz miał wicej zabawy ...niz głupie podszywanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia251981..
i znowu 8h w rybnym jak ja nie lubię tej pracy, jedyny plus, to że mogę się myć raz na tydzień...Staje sie nerwowa ale jestem głupia idiotka ze mnie kompletna lepiej pójde dac dupy pijakowi nikt mnie nie chce bo śmierdze rybami...nawet myc sie nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia251981.
znowu 8h w rybnym jak ja nie lubię tej pracy, jedyny plus, to że mogę się myć raz na tydzień...Staje sie nerwowa ale jestem głupia idiotka ze mnie kompletna lepiej pójde dac dupy pijakowi nikt mnie nie chce bo śmierdze rybami...nawet myc sie nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia251981.
ALE MAM PICZE ZAROŚNIETA kurwa same chaszcze......a z dziury jedzie mi jak z obory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam
taki orgazm ;) przy pieszczeniu brodawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ale bujda jestes na kazdym moim topiku ...weź ze sobie odpuść albo pisz do rzeczy pewnie jestes tak zgorszona naszymi wypowiedziami ze zaraz pójdziesz do kościoła sie wyspowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ale bujda jestes na kazdym moim topiku ...weź ze sobie odpuść albo pisz do rzeczy pewnie jestes tak zgorszona naszymi wypowiedziami ze zaraz pójdziesz do kościoła sie wyspowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki wielokrotnie niezależnie czy robie to sama czy facet.....lubie tez sama pieścic sobie językiem sutki....jest zajebiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któras tez sama sobie piesci jezykiem sutki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guściec
ja tez preferuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guściec
hallo czy ten topik jeszcze zyje .....widac ze zadko tu ktos zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guściec
uwielbiam pieszczoty sutków jezykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja poprzednia partnerka dostala kilka razy orgazm podczas pieszczenia tylko sutkow ale obecna nie,ona musi sie sama zbawiac z jednoczesna stymulacja penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×