Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezmięsna

grillowanie bez mięska!!

Polecane posty

Gość bezmięsna

Jak znacie fajne przepisy na potrawy z griila bez mięsa to poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzaneczki z czosnkiem i żółtym serem :) banan z czekoladą :) szaszłyki z warzyw :) Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj maklowicz
robil grilla baklazany, czosnek i cukinie polozyl na grilla, a potem wymieszla wszystko z pomidorami i wyszla mu salatka, do tego pieczywko polozyl na grilla i bylo super:P potem zrobil rybe: posiekal czosnek z pietruszka, wsadzil do ryby, polal ja oliwa z oliwek i na grill:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmięsna
do taka_ja a jak robisz banana z czekoladą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlebek zzzz
cebulka ziemniaczki pieczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banana w skórce wrzycasz na grilla, będzie fajnie cieplutki, bardziej mięki i zacznie mocniej pachnieć, po jakimś czasie rozcinasz skórkę i kładziesz kotkę (lub kilka) czekolady, która zacznie się na nim roztapiać. Możesz też, mając go już na tależu posmarować go nutellą czy innym tego typu smarowidłem. Pyszne, chyba że ktoś nie lubi aż takich słodkości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połóż banana na grillu, poczekaj, aż zrobi się brązowy. Zetnij skórkę wzdłóż z górnych dwóch segmentów skórki, nie wiem, jak to inaczej wytłumaczyć. Polej ajerkoniakiem, posyp cukrem. Smacznego, zrobisz to pewnie nie raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmięsna
dzieki za banany :) a jakie warzywa do szszłyczków sioę nadają, używacie jakiś przypraw do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmięsna
chyba dzis nie ma pogody na grillowanie - u mnie cały dzień pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
U mnie wczoraj lało, a dziś sobie pogrilowałam. Co do warzyw, to: pieczarki, oliwki, cukinia, bakłażan - to te szybciej "dochodzące", seler, papryka- te " wolniejsze". Doprawiam najczęściej przyprawą do grilla albo ziołami prowansalskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmięsna
o, te zioła to dobry pomysl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se gośc
o bez mięska to ja nawet grila nie wyciągam bo to w s umie nie ma po co, wspułczuje wam jarosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmięsna
ja nie jestem jaroszem, tylko rzadko mięsko jem, bo nie lubię często, ale od czasu do czasu karkówkę z grilla jak najbardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooooo
a jak się wie czy te warzywa z grila to juz doszły? tzn jak długo się piecze np. paprykę pieczarki czy jakieś inne większe kawałki? Bo ja się zawsze boję że surowe będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathier
pyszna jest cukinia, ja przed wrzuceniem na grilla skrapiam ją oliwą i dodaję przypraw- nie wysusza się tak. do polania dip czosnkowy. pieczarki wrzucone bezpośrednio na grilla albo w folii aluminiowej, może być nadziewana cebulką. młode ziemniaki- trzema je umyć, ugotować w mundurkach na półmiękko, potem zawijamy w folię aluminiową i na drilla. pycha, jak się skurka przypiecze to smakuja jak z ogniska. no i oczywiście ryby- nie wiem czy jadasz? ja zazwyczaj robię z folii aluminiowej bo ryba przywiera do kratki. rybkę trzeba skropić cytryną, posolić. natrzeć dowolnymi przyprawami, dodać trochę prawdziwego masełka, talarki cebuli, może być czosnek, świeże ziółks, koperek czy na co ma się ochotę, zawijamy w folię i na ruszt. można też posmarować serkiem- np almette ziołowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathier
skórka oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany sa pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×