Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ewa1234

Sprawdzona apteka internetowa?

Polecane posty

Gość ewa1234

Znacie takie? Szybka i pewna dostawa? i niedroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdeee
znam jedna www.vitanea.pl, zamawialam tam 2 razy i jestem zadowolona,szybka dostawa i ceny tych produktow co zamawiallam tansze niz w mojej aptece,nawet po doliczeniu kosztow przesylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trębię
z autopsji podaje,ze to Wapteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harina
Waham sie wlasnie czy zamowic,ale jak mowicie,ze spoko Wapteka to wierze i zamawiam caly wor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unkla
Wapteka zdecydowanie u mnie przoduje, ale zdarza sie ze zamawiam w innych tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopkae45
a od jakiej kwoty w Waptece jest free wysylka?:) BO sie zastanawiam ile domawiac musze. Mam uzbieranych tak za 210zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinna
od 300 zł:) warto w sumie spore zamowienie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje tylko w http://aptekapultusk.pl/ Nie przekonuje mnie to robienie zakupow przez internet. Nigdy przeciez nie wiadomo co ci przyjdzie, a w normalnej aptece dostajesz leki od razu do reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka111
Generalnie chyba we wszystkich aptekach opłaca się robić większe zamówienia, wtedy naprawdę sporo można oszczędzić. Ja kupiłam niedawno (właśnie w waptece) bardzo dużo rzeczy i jak podliczyłam kasę to wyszło mi znacznie taniej niż dotychczas, kiedy kupowałam w aptece stacjonarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź kilka produktów, które chcesz zakupić, na Allegro - sama się przekonasz, której apteki oferta jest najkorzystniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze tu www.galena.pl ? ja znalazłam jakis czas temu ten sklep i bylam naprawde mega zdziwiona, ze takie mega rzeczy sa jeszcze w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu już sezonowe przeziębienia, katar, kaszel u dzieci masakra! zamawiam w aptekach internetowych już od kilku lat i zawsze wszystko jest ok! ostatnio trafiłam też na fajna wyprzedaż http://www.i-apteka.pl/tra-pol-1344600579-Wyprzedaz.html tu głównie znalazłam dobre kosmetyki w świetnej cenie i niekoniecznie z krótkim terminem ważności. Jeśli chodzi o koszty przesyłki to w tej aptece też chyba najlepiej się ma sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a ja polecam Ci www.aptekarnia.pl, maja bardzo dobre ceny i szybki czas dostawy. Jesli zamowisz do godz. 14stej wysylaja tego samego dnia i w paczuszkach sa mile gratisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyga33
Razem z żoną najczęściej leki to wykupujemy na alei Niepodległości w aptece Zdrowit. Dokładny adres to jest bodajże Niepodległości 77. Odkąd są dzieci, to niestety ale lekarstwa są dla nas towarem niemal pierwszej potrzeby. Maluchy często coś łapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebix33
Mi praktycznie za każdym razem w Zdrowicie obniżają ceny zakupu leków. A i tak zarabiają, więc polecam. W Pyskowicach chyba jedną placówkę mają przy Wyszyńskiego 14/1. Gdyby było więcej proszę o doprecyzowanie w innym komentarzu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona jest fajnym miastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Melissa. Bardzo przystępne ceny, błyskawiczna wysyłka i nieduże koszty dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balinka67
Takie apteki to bardzo fajna oferta nie tylko dla osób uziemionych w swoich domach, ale u dla osób, którym brakuje na co dzień czasu na tradycyjne zakupy. Znajoma mi poleciła te namiary- http://www.nowafarmacja.pl/ i przyznam się, że w mniejszej miejscowości bez stacjonarnej apteki- są na prawdę rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam także stronę Optilux.pl gdzie pomogli podczas wyboru soczewek kontaktowych,maja rozsądne ceny i fachowa obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprawdziłam już kilka aptek internetowych i najlepszą jest chyba www.aptekawarszawa.pl. Oprócz niskich cen mają szybką wysyłkę i rozbudowaną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam4
Sprawdźcie sobie Olimpijską, www.aptekaolimpijska.com.pl - mają chyba najniższe ceny, darmową dostawę na większe zamówienia i kilka stacjonarnych punktów w Łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkosz
ze swojej strony polecam bardzo aptekalubelska.pl, bo są tani, wiarygodni i całkiem szybcy, a chyba o to w przypadku zakupów przez internet nam najbardziej chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mogę polecić stronę TWsklep.pl gdzie często zamawiam kosmetyki,środki do pielęgnacji higieny jamy ustnej,mają niższe ceny i bardzo miła,fachową obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×