Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lydias

czy do bardzo szczupłej dziewczyny pasuje wielka torba???

Polecane posty

mam takie pytanie bo skusiłam sie na bardzo ładną torbę, kupiłam ją w reserved z tym ze nigdy jeszcze nie miałam takiej torby. Gdy w domu ją przymierzyłam to troche dziwnie sie w niej poczułam ale mam nadzieje ze to tylko kwestia przyzwyczajenia. Zrtesztą latem przyda się większa torba. Myślicie , że pasuje to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasuje
poza tym wielkie torby są bardzo praktyczne.Nie ma znaczenie,że jestes szczupla.Jezeli tylko torba Ci się podoba to ją noś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem Ci na pytanie
Jasne, że pasuje. Sama jestem bardzo szczupła i uwielbiam wielkie torby. Nie wiem skąd u Ciebie takie wątpliwości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarowita
hmmm... no nie wiem, ja jestem szczupla i drobna i niezbyt dobrze czuję się z wielgachną torbą. Ale może to kwestia przyzwyczajenia. Jeśli się do niej przyzwyczaisz i dobrze z nią poczujesz to może będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam wielkie torby :) a którą Ty kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białą ze skóry. Z przodu ma żółto-brązowy motyw, jest śliczna i w sklepie była taka ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio własnie ja tez sie nad tym zastanawiam bo ja wogle jestem malutka i szczuplutka i wogle mini:P:P a własnie pokochalam torebki maxi:) ale bardzo dobrze sie z mnimi czuje i sa praktyczne i wogle super. staram sie nie przesadzac zeby mnie nie przytlaczaly i staram sie kupowac proste bez tony ozdob cekinow czy czegos takiego zeby nie kierowac calej uwagi na torebke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torba maxi do dziewczyny mini
to dosc orginalne połączenie, ale najbardziej liczy sie chyba praktyczne zastosowanie takiej torby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torba jedna
ONE SĄ PO PROSTU SUPER ZPEŁNIE NIE ROZUMIEM JAK DZIEWCZYNY MOGĄ NOSIC TORBY WIELKOSCI PACZKI PO CUKRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwielbiam wielkie torby. zreszta zawsze mam mnostwo rzeczy które \"muszą\" w niej być ;) jestem bardzo drobna, niska i szczerze mówiąc, wiem, ze niezbyt dobrze wyglądają osoby takie jak ja z tak ogromniastą torbą, ale raczej się tym nie przejmuje, mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że pasuje chyba że
jesteś szczupła i niska , to wtedy raczej nie ładnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen*
tak, tylko ze ta torba powinna byc na tyle duze zebys mogla ja sobie na glowe zalozyc,ponoc najlepsze sa te z McDonald's buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen*
powinnam napisac "pochwale glupoty"na czesc tego kto wymysla tak denne topici-musisz byc bardzo pusta osoba z malym rozumkiem,po co pytac o takie glupoty,spojz w lustro a bedziesz wiedziec czy ci cos pasuje czy nie po co pytac o taka glupia sprawie innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×