Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SamotnaNiunia21

Dziewictwo

Polecane posty

Gość manowar
jeżeli masz jakąś żonę, a nie koleżanki babci, to jej nic już nie może obrazić - wszystkie pozycje z twoimi kumplami z pracy przerobiła, a ty myślałes, że z tobą nie chce, bo to zły dzień miesiąca hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wolno mieszać dwóch pojęć prawictwa i dziewictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
wiem, ze takich filmów nie oglądasz, wolisz się trzepac przy głosie Rydzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manowar, powtarzasz się. Ale może w ten sposób odreagowujesz własne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
Poddaję się, to jakiś napalony gimnazjalista, nie ma z kim gadać. Idź, synku, poczytaj sobie "Pana Tadeusza" i wyobraź sobie, jak cię ksiądz Robak dosiada - powinno cię nieźle podkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
Ludzie, jest tam jeszcze kto, czy tylko to zero zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawiasz wrażenie osoby która nigdy sexu nie uprawiała. Ale jak się jest prawiczkiem to się wydaje że to sex w życiu jest najważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElizabethBathoryy
moj obecny facet był moim pierwszym, jak sie przed tym dowiedział najpierw powiedział ze mi nie wierzy,a potem powiedział mi ze on z dziewicą to sie wrecz boi bo one panikują :| a gdy juz mnie rozdziewiczył,stwierdził ze go oklamije bo napewno dziewica nie byłam. a byłam. i wez tu zrozum faceta,ale kocham ja tego mojego krolewicza :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnaNiunia21
nie moge... jak slucham tu coniektorych to widze ze sex im z mozgu sieczke zrobil. Ja mam 21 lat jestem dziewica nie mowie ze jak ktos nie jest to ze zaraz dziwka szmata albo cos w tym stylu. Ale nie szanuje dziewczyn ktore bez przerwy zmieniaja facetow i po tygodniu ida z nim do lozka to jest chore?? Co wy dupe na loterii wygralyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajagahe
samotna niunia... a kto napisał że się puszcza... bo ja nie widzę ani jednego takiego komentarza że sex z byle kim jest ok. chodzi o to że bez względu czy jest się z cnota czy bez facetem czy kobietą- NELEżY SIę SZACUNEK - czytaj topiki ze zrozumieniem bo może błona dziewicza przysłania Ci także oczy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybarybaryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybarybaryba
czy kazda dziewica i prawiczek muszą ZAWSZE pisać o szacunku do siebie czy jego braku-stracisz cnote to zobaczysz czy będziesz się trzymać tylko jednego faceta-a może twoja prawdziwa miłość obiawi się w innym facecie nie tym co pozbawił cię błony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnaNiunia21
widze ze nie mozecie uszanowac pogladow innych, wam by sie przydalo zeby was tak porzadnie ktos wykorzystal wtedy moze byscie na oczy przejzaly, nara panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybarybaryba
niunia bo jak się jest dziewicą to pewnie się i chce zostać z tym pierwszym facetem i chciało by się aby był ostatnim-ale niezawsze tak jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxhhhxxx
samotna niunia to też męzuś bła ha ha ha kurwa koleś ale bym Ci przyjebał- no bez kitu jestes tak popierdolony że idę na wódkę się wyluzowac bo nie mogę tego przeżyć że takie pojebusy chodza po ziemi- ja pierdole co za zjeb!!! Sory za wulgaryzmy i wasze sdrowie wódka polską - nie dziewicą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zdrowko dziewic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksansaka laleczka 12
Wypiles moje zdrowko , jestem dziewicą .Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady dziewica 24
Ja tez jestem dziewica i myślę , ze to jest powód do dumy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynki sa piekne
powod do dumy ,ze nikt cie nie chcial, przypominasz pewno zimny makaron, i zaden taki durny sie nie znalazl by cie rozgrzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny blondyn
Pierwsza moja milosc byla zelazna dziewica, po slubie i nie ma gadki. Do slubu nie doszlo i dobrze, i od tej pory czuje obrzydzenie jak slysze o dziewicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady dziewica 24
Sam jeste4ś makaron. Myślisz, że w dzisiejszych czasach tak łatwo zachować dziewictwo? Czy ty wiesz, czym ja się już masturbowałam? Chyba tylko klamki sobie jeszcze nie wsadziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam spore doświadczenie w tej kwestii i powiem szczerze że z dziewica to bym sie raczej nie ożenił. Miałem kilka lat temu kumpele która była dziewicą i spotakał swojego ukochanego który był w niebo wzięty że miał dziewicę. Byli oczywiście długo szczęśliwi aż do momentu kiedy zaczeli myśleć o ślubie. I wtedy się zaczeło Ona koniecznie chciała się przekonać jak to jest być z innym przed ślubem, i na tyle ją to męczyło że wkońcu na jednej z imprez spróbowała ze mna. I porównanie na tyle wypadło na moją korzyść że jeszcze powtórzyliśmy to kilka razy przed jej ślubem. Nie wiem jak im sie teraz układa ale wiem jedno że nie jest nmu wierna. Drugi podobny przypadek miałem równiez z kobietą która wyszła za mąż jako dzieiwca. Zdradziła męza ze mną tylko dltego że chciała spróbować z innym. Jaki z tego morał? Ze kobieta jest tylko człowiekiem i często ciekawośc jest silniejsza od zasad motralnych. Wolę niedziewicę która jest ze mną szczęśliwa , wiedząc jak jest z innymi niż dziewicę która jest ze mną bo nie wie jak jest z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorek zofii jana
lady dziewica 24 to w koncu jestes ta dziewica czy sie tylko chwalisz. Jesli uzywalas klamki to pozostaje tylko cerowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×