Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzychoo

Pytać się czy jest dziewica

Polecane posty

Gość ojojoj........oj
ku*rwa czy każdy topik o dziewicach tak musi wyglądać...ludzie bzykajcie się z kim chcecie to wasza sprawa o radę pytajcie się sumienia a reszte miejcie w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężusiu
ale to ty zasugerowales ogladanie : czy blonka jest czy jej nie ma. Ktos Cie mezusiu musial uswiadomić, ze tej blonki moze nie byc z powodow innych niz penetracja czlonkiem "męzusia". Bo przeciez Ty uznajesz tylko sex dziewczyny ze swoim mezem, prawda? a facet to musi miec mieszkanie, tak? czy cos zle zrozumialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój pomysł. i uważam że jest najskuteczniejszy. Po to jest błona dziewicza aby odróżnić dziewice od kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj........oj
on ma mieszkanko ona błonke miała;) co wy?ile ludków tyle poglądów co tak pianę bijecie..............ja odp. krzychoowi-kochaj swoją dziewczyne jak przyjdzie czas i pora to dowiesz się czy jest dziewicą czy nie..chyba,że czujesz ,że ona potrzebuje tej rozmowy tylko nie wie jak zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno widać że cerowana. Zresztą to już nie mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężusio
Weź pośliń palec- wystaw za okno jak zacznie padać to dziewica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężusiu
tiaaaaaa a swistak zawija w te sreberka i zawija iiii zawija :):):):) i my zyjemy w XXI wieku? szok normalnie. a jakie jest męzusiu okreslenie na faceta który (idąc twoim tokiem rozumowania) zkurwił sie przed ślubem? Powinienies to wiedziec - bo to Ty masz MIESZKANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj........oj
a ty mężuś może nie pisz już więcej bo ja też się wku*rwię..jak to było dziewczyna bez błony to kurwa,chyba dostaniesz lanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walilewlezie
napalona ma rację- przecież to kosztuje do 1.000zł- bez przesady, jeden numerek z biznesmenem i dziewica, poza tym tak ją zszyją że nawet cep mężuś się nie połapał przy żonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasa
nie musisz sie pytac , jesli sama ci nie powie zorientujesz sie przy pierwszej sytuacji intymnej , no chyba ze jest obkuta w wiedze teoretyczna i jest pewna siebie wtedy pozostaniesz w slodkiej niewiedzy chociaz moze sie przyznac ze strachu tuz przed wlozeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mezusia
a jak odróznic normalnego porzadnego faceta od kurwiarza? gdzie mam mu zagladac? na co zwrócić uwage?? - rozumiem ze ty przed poznaniem swoej ,,zonusi" tez oczywiście byłes prawiczkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jakaś dziewica czuje się dotknieta moimi textami to z góry przepraszam:) ale ja moje powazne wypowiedzi w tym temacie zakończyłam:) teraz tylko kpina i szyderstwo jak u innych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie chcę być mężatką
pieprzę się z mężusiem a on mi kupuje prezenty a jego żona to stara blerwa i ma syfa na cipie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myslałam ze ludzi
powinno łaczyc uczucie - i to jest podstawa dobrego związku , a nie fakt czy kobieta (lub facet) współzyli wczesniej z kims innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mężczyzna wymaga od kobiety dziewictwa, to sam równiez powinien poczekać na tę właściwą - niech będzie po równo. W innym wypadku cofniemy sie do zatęchłej przeszłości, kiedy małodzi chłopcy byli prowadzeni przez ojców do burdelu, zeby zdobyć \\\\\\\"ostrogi\\\\\\\", a potem, doświadczeni w ten sposób, traktowali swoje dziewicze żony jak dziwki, bo inaczej nie potrafiły. I tak te biedne kobiety znały tylko ból i upokorzenie, a i nieraz zostały zarażone jakąś chorobą weneryczną, dotarczoną przez takich MĘŻUSIÓW. To jak, wracamy do tamtej \\\\\\\"tradycji\\\\\\\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męzuś
to stary 30 letni prawiczek , ktory zazrosci kobietom ktore mialy juz troche przyjemności w zyciu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
Nie pytać, w żadnym wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isdbidsbiijdfbnisdbni
Facet pytający czy kobieta jest dziewicą jest tak samo żałosny jak kobieta pytająca mężczyzny czy się z nią ożeni :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isdbidsbiijdfbnisdbni
tak miało być: Facet pytający czy kobieta jest dziewicą jest tak samo żałosny jak kobieta pytająca mężczyzny czy się z nią w końcu ożeni :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiietka
A do czego dziewica?żeby nic nie umiała?nie zyjemy w 19 wieku,jestesmy wyzwolone,mamy prawo do sexu gdzie chcemy i z kim chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×