Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morp-21

jak reagujecie na nagiego mężczyznę - raz sprawdzałem nad wodą

Polecane posty

Gość w zeszłym roku
byłam latem nad jeziorem, siedzialam ze znajomymi blisko brzegu,była sobota. Przed nami kapał sie męzczyzna ok 60 - tzn myl się!! Używał mydełka i szmponu. Miał bardzo luźne, rozciagnięte bokserki bo gdy sie schylał po mydło to raczył nas niesmacznym widokiem...cos mu straasznie wisiało...Bleechhh Juz nie weszłyśmy do tej wody potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko jemu
zwisa w kroku. nastolatkowie tez mają czasem zwisy śmieszne. tak sie można brechtac że hej! małe dydnające sikaweczki hahaha i jeszcze jak zakładają majtki to sobie podnoszą do góry dłonią te fiutki, ciekawe po co?! hahaha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zeszłym roku
Ostatnio jak sie kapala w gliniance to woda najpierw zaczęła bulgotac a potem na powierzchnię wypłynęły śniete ryby.Rozejrzalam się byłam sama :o Czy to moja rozeta tak je zalatwila ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek palka
gdy sie kapie ptak sie zmniejsza,wogole go nie widac:O wstydze sie i dlatego zawsze wkladam skarpetke do majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpojk
a ja sie juz nie mogę doczekac kiedy pójde nad wodę i będę się kąpał nago. zupełnie nago. fajnie jakby się jakieś dziewczyny do tego przyłaczyły - oczywiście tez nago. ciekawy jestem czy jak dziewczyna widzi chłopkaka nago to tez sama sie rozbierze do kąpieli, bo skoro juz się nie wstydzimy to wszyscy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×