Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morp-21

jak reagujecie na nagiego mężczyznę - raz sprawdzałem nad wodą

Polecane posty

Gość morp-21

chciałem zobaczyć rekację dziewczyny pływałem raz nago i po wyjściu z wody stanąłem przed obca dziewczyną zupełnie nagi ze zwisajacym penisem [nie byłem podniecony]. ona jak mnie zobaczyła to sie zdziwiła, powiedziała tylko "ubierz się" i przestała się patrzeć. myślałem że obca dziewczyna będzie bardziej zainterosowana widząc gołęgo faceta. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no26l
byłeś dla niej mało atrakcyjny i niezaintewresowała sieTobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybarybaryba
a jak miała się zachowac tym bardziej ,że bardziej leżał niż stał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widocznie nie jestes
przystojny. gdybys byl z pewnoscia poswięciłaby tobie wiecej uwagi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
ale macie pomysly co te obnazenie mialo oznaczac ja bym umarla ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likalinka
kiedyś obserwowałam z kumpela w krzakach jak sie kąpało dwóch gości. miałyśmy radochę bo pierwszy raz widziałysmy. a najsmieszniejsze sie nam wydawało ze te fiutki sie tak majtaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
hahahaha wlasnie faceci wygladaja komicznie z takimi fiutkami moj jak wychodzi z kapieli to jeszcze nim potrzasa a ja wykladam sie na podloge ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybarybaryba
tak te fiutki po kompieli wyglądają tak jak by im się struś wysrał w kroku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
buahahahahahahahaha dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zondzaja
ja widziałam raz jak chlopak siusiał w lasku. dość male to było co zobaczylam. ;-) jeszcze jakos tak dziwnie nim ruszal jak sie wysikal. ciekawi mnie teraz jak wygląda fiutek jak stoi, bo jak zwisa to widok raczej niezbyt atrakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zondzaja
no wlasnie :-) po co oni tak jakos majtają tymi fiutkami po sikaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morp-21
hejka "no26l"! ale ja mam wszystko na swoim miejscu. wysoki jestem, prawidłowo zbudowany. nawet otyły nie jestem. po porstu mnie ciekawiło czy dziewczyna wlepi gały, jak zobaczyła nagiego gościa. ja bym wlepił gały jakby jakaś dziewczyna stanęła przede mną nago. nawet mniej atrakcyjna. jeszcze nie widziałem na żywo cipki ani piersi gołych, wiec bym sie ucieszyl że ją widzę nago, nawet jakby nie była ósmym cudem świata. więc nie rozumiem nadal że dziweczyna nie gapiła sie bez przerwy. może miała już swojego chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszzzzzzzzzzz a kogo obchodzi
twój marny fistaszek???:o Tylko faceci sa tacy zboczeni i oglądają innych nago. Mi się goły facet kojarzy z gejem, a już obcy w ogóle mnie nie jest w stanie zainteresować, nawet gdyby to był Brad Pitt:o Po prostu na golasa wyglądacie komicznie, i już, tyle. Na pewno nie jest to podniecające:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morp-21
taaaaak? a co jest w nas komicznego na golasa? z tego co widzę po wypowiedziach to nasze penisy tak was śmieszą. czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norkaaa
jak reagujemy na golasa? ja do widoku penisa jestem przyzwyczajona, bo z bratem sie od małego nie wstydzimy. taki układ. kiedy on idzie pod prysznic a zapomni czystych majtek to wchodzi nago z dyndajacym fiutkiem do naszego pokoju i wciąga na tyłek czyste majtki z szafki z ubraniami; nie zakrywa się nawet kiedy ja patrzę. albo jak on chce coś z łazienki a ja się kąpię to nie bronię mu wejść. możemy trochę nawet pogadać - ja nago w wodzie on w ubraniu. i jest spoko. (chciałabym kiedyś go podpatrzeć jak mu stoi, bo jak na razie to zawsze miał zwis przy mnie ;-) - w końcu nie dziwne jestem jego siorką:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżonika
ja tez czasem widzę brata, bo mamy wannę razem z sedesem w jednym pomieszczeniu. śmieszy mnie tylko jak on sie czasem próbuje zasłaniac i mu to nie wychodzi;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morp-21
po tym jak wyszłem z wody nie byłem podniecony. Sprawa jest taka że penis się kurczy od zimna,gdy wyszedłem z wody miałem peniska jak niemowlak. Może ze 2 cm. Sam nie wiem,może dlatego nie była zainteresowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkilek
a mi się podoba goły tyłeczek faceta. i już. jakbym miala okazje popatrzeć na coś takiedo seksownego to bym skorzystała. bo nie ma nic przyjemniejszego niż widoczek śliczniutkiego męskiego tyłeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonkilek, podpisuje sie pod tym wszystkimi konczynami, dodam tylko ze preferuje tylek mojego slubnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 564326546
masz brzydala dlatego nie poleciała na ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxer
a ja bym nie pokazał kobiecie swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxer
bo mam 7 cm we wzwodzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxer
a co do wygladu nago to nie sądze by kobieta wygklądała mniej śmiesznie od faceta.KObiety wrecz przypominają świnie.Nie mają wogóle futra jak inne ssaki i wyglądają bezwstydnie.FAceci mają chociaż troche włosów na ciele.Przeciez wiadomo ,ze taki ogolony pies wygląda smiesznie w porównaniu z takim co ma futro.Zresztą ludzie wyglądają najbardziej smiesznie ze wszystkich ssaków nago.Własnie miedzy innymi przez to ,ze nie mają futra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxer
nie dlatego .RAczej dlatego ,ze najpierw trzeba zasłużyć by go zobaczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja P18
już tu był poruszany temat łazienki. ja pochodzę z wielodzietnej rodziny. jestem najstarsza: mam 3 braci i 3 siostry. ale jeśli chodzi o łazienkę to obowiązuje zasada, ze panie mogą przebywać tylko z paniami, a panowie z panami. i to jest dobre, bo możemy sie nawzajem uczyć od siebie: golenie, tampony, fryzury itp. choć raz jak sie przebirałam to chciał mine podejżeć mój najmłodszy brat. szybko zamknęłam drzwi. nie wiem jak można kogoś podgladać tak bezczelnie! a co do chłopaka nad wodą, to chętnie bym rzuciła okiem na nagusa, bo nie mam chłopaka, a moi bracia sa ode mnie młodsi. ale bez przesady z tym patrzeniem, bo gotów by jeszcze pomyśleć że na niego lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ass like that
Heh, mysle ze to działa w ta strone, ze to raczej my kobiety mamy sie wam podobac, odwrotnie oczywiscie tez, ale nie w takim stopniu. Mysle ze meski penis jest dla nas najatrakcyjniejszy gdy moze nam sprawic przyjemnosc ;) ALe tak ogólnie, to nie jest to zbyt podniecajacy widok... CHYBA, że jestes podniecony i sie nam podobasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morp-21
do: ass like that napisałaś: "CHYBA, że jestes podniecony i sie nam podobasz" czy to znaczy, że jakby mi wtedy przy niej stanął, to by wykazała zainteresowanie? jak poczułem, że mi zaczyna stawać (ta dziewczyna miała wygoloną cipkę i to było widac przez kostium), to się ubrałem. tak samo w wodzie jak pływałem, to też mi stanął, ale siedziałem chwilę w wodzie jeszcze, by się opanowac i by mi zwisał, tak by dziweczyna nie pomyślała, ze chcę ją napastowac seksulanie. no właśnie, czy to wstyd jak by mi wtedy przy niej stanął - przecież i tak byłem całkiem nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co
o czym ta dyskusja? ;-) kobietki nie reagują na gołych facetów tak samo, jak Wy reagujecie na nagą babeczkę :-D po prostu inaczej nas natura stworzyła :-P oglądamy Was z ciekawości raczej, a nie po to by się jakoś podniecić... moze tak jak napisano powyżej - wtedy się interesujemy, jeśli daje nam to przyjemność ;-) i jeśli rzeczywiście jesteśmy facetem zainteresowane... i nie wierć dziewczynom dziury w brzuchu, bo i tak Ci nie odpowiedzą - a przynajmniej nie w taki sposób jakbyś chciał usłyszeć...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janeczek
kiedyś nad woda widziałem dwie dziweczyny, poczły w krzaki, ale było widac jedna zsunęła majtki kapielowe na wyskokśc kolan , ukucnęła i sie wysikała, a ja cały czas sie patrzyłem. druga to spostrzegła, ale widzocznie nie chciała psuć kolezance przyjemności z sikania, przerywac jej. jak wracały nad wodę z tych krzaków to sie ta jedna na mnie patrzyła. widok siusiającej dziewczyny, pierwszy raz w życiu był bardzo podniecający, musiałem sie przewrócic na brzuch, by nikt nie spostrzegł w moich kąpielowkach erekcji. jeszcze widziałem jak sie przebierały, ale tu bez rewelacji, bo sobie trzymały recznik - taka solidarność kobieca. dziwne że siebie się nie wstydziły a mnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×