Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magunka

napisy na obrączkach

Polecane posty

Gość magunka

mam kilka porpozycji jednak licze na wasza pomoc może znacie coś orginalnego;) w tej materii:) Amor vincit omnia (miłość wszystko zwycięża) Si vis amari, ama (Jeśli chcesz być kochanym, kochaj…) Ut ameris, amabilis esto (jeśli chcesz być kochanym, bądź godny miłości) Miarą miłości jest miłość bez miary… Miłość odkrywa się kochając… Potrzebuję cię bo Cię kocham… Istnieje kto kocha… Kochać…i być kochanym Ut unum sint (Abyśmy byli jedno…) Amor est… vitae essentia (Miłość jest istotą życia) Gdzie Ty tam i Ja Daję Ci siebie…09.IX.2006 Na zawsze Ty…09.IX.2006 Prowadź mnie…089.IX.2006 Miłość...to MY i na drugiej data ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaaa
mam tego juz dosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystkie napisy wiejskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprostsze najlepsze
imię wsółmałżonka i data ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknę ze śmiechu
Miarą miłości jest miłość bez miary… to jest sentencja św. Bernarda z Clairvaux (chodziło o Pana Boga...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ut unum sint To moze byc. Ale tak wogole to dalabym tylko Wasza date slubu i tyle. Takie opisy zawsze wydawaly mi sie troche tandetne. Ale jak uwazasz. Pozdrawiam i gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z sunlight, faktycznie to \"abysmy byli jedno\" jeszcze ujdzie...ale moim zdaniem najlepiej wygrawerowac date slubu i imie wspolmalzonka, tez sie zastanawialismy dlugo nad tym co wpisac i w koncu postawilismy na klasyke - imie i data :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaaaaaaa
mam nadwage 88kg:O!!! Wpisz sobie tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki: \'Miłości nie udowadnia się słowami\" . Cytat Gogola, moim zdaniem nie przesłodzony i bardzo na miejscu. Oczywiście kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abyśmy byli jedno
to mi sie podoba. ja mam imie meza i date slubu i tez jest fajnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
na męskiej obrączce jaki napis: Ola Jackowi czy jacek Oli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka podcieraczka
ola jackowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasiniakowana
albo Jackowi Ola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy na obrączkach nasze nicki internetowe, pod którymi się poznaliśmy i datę ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam ksiądz na naukach mówił, że obrączka to znak wierności (nie miłości, a wierności), dlatego zdecydowaliśmy się na Semper Fidelis (na zawsze wierny/a), bo to podkreśla jeszcze znaczenie tych obrączek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mojej obrączce jest napis \"kajdany przykute do jej serca\", a na jej jest \"ogniwo jego kajdan\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mojej obrączce
a ja na mojej dla przyszłych pokoleń jakby mnie kiedyś ktoś odkopał napisałem "byłem tu owengiś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olccia Tylko Twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika100
ludzie co Wy tam piszecie? Jakie kajdany? wymyslcie coś orginalnego a nie jakieś bzdury. No chyba ze kolezanka z wiezienia pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość data ślubu
Ja mam datę ślubu tylko... Żałujemy że nie dopisaliśmy sobie słowa "NARESZCIE!!!!" takiego naszego slowa ktore zaczelo nasz zwiazek...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpleday
hejkahejka- podoba mi się ten napis, można go rozumieć w dwojaki sposób, ale zawsze pozytywnie. Można rozumieć jako- kochaj tylko mnie (i niekogo innego :D) albo tylko kochaj (niczego więcej nie oczekuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy swoje ksywki i datę ślubu. Zauważyłam, że ostatnio sporo osób tak robi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
a my mamy na męża Ty jesteś wszystkim... a na mojej ... wszystko jest Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×