Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiciaaa

Ładniejsze czy brzydsze??

Polecane posty

No własnie...Faceci to pytanie do waS: WOLICIE ŁADNIEJSZE CZY BRZYDSZE DZIEWCZYNY OD WAS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe*****
kiciaaaa , słońce ci zaszkodziło ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeś wymyśliła :-D :-D :-D :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez logiczne że
wola łądniejsze:-oTak samo jak kobiety wolą przystojniaków od brzydali;)Szkoda tylko,że bardzo często uroda(zarówno u kobiet jak i u mężczyzn)nie zawsze idzie w parze z inteligencją:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja sie wypowiem
chociaz jestem kobieta. wole brzydszych od siebie facetow :P albo inaczej. moga byc ladniejsi ale niech sie tka ta swoja uroda nie wyzyzszaja! sorry mam zle przezycia. mialam aceta ktpry byl ladny (ale wcale nie takies cudo) a uwazal sie za niewiadomo kogo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokerz
.NIe da sie porównać urody mężczyzny i kobiety bo to inne płcie.Wiec co to znaczy ładniejsza?MOże być ładniejsza od innej kobiety .Urode faceta można porównać z innym facetem.Oczywiscie sa kobiety wyjątkowo ładne czy brzydkie wtedy twierdze ,ze jest ładna może za ładna czy za brzydka dla mnie.Jest to najdziwniejsze pytanie z jakim sie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mądra głowa
Tak z moich obserwacji , to zwykle luddzie dobierają sobie kogoś do pary , kto jest na podobnym poziomie atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokerz
spróbuje na t pytanie odpowiedzieć .Jako ,ze sam jestem raczej ładny.Wole ładne dziewczyny.Gdybym był brzydalem leciałbym na brzydkie.Wole może nie tyle ładniejsze od siebie dziewczyny co ładne .Nie każda która jest ładna mi sie podoba musi miec jeszcze charakter jaki lubie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf ist real
Ja z tym równym poziomem atrakcyjności bym się nie zgodziła. Moja piękna koleżanka śliczna dziewczyna związała się z rudym, grubym brzydkim facetem. To samo z moją kuzynką dziewczyna średniej urody ma największego przystojniaka w województwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mądra głowa
Ja też jestem ładna :P I ciekawa jestem , jak to jest : czy brzydszym osobom podobają się brzydsze osoby (tak skrótowo mówiąc , bo wiadomo , że nie da sie powiedzieć ładny-brzydki , ale jakiśuniwersalny kanon chyba jest , bo niektóre osoby są generalnie określane jako ładne , inne jako brzydkie , never mind) , czy też też bardziej im odpowiadają te atrakcyjniejsze , ale obawiają się odrzucenia i biorą się za te mniej atrakcyjne. Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mądra głowa
napisałam "zwykle" , a nie "absolutnie zawsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajo wyszlo z waszych
wynurzen:D:D:D wyszlo ze jestem ladna bo zawsze leca na mnie przystojni faceci:D:D:D a nie jestem:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mądra głowa
ale obciągać wole lumpom na dworcu Kraków-Płaszów, jestem za ładna żeby obcągać na głównym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokerz
wiesz dziewczyna moze być ładna wiekszosc tak moze uważac.Moim zdaniem jest brzydka,Każdy ma inny typ urody.Dla mnie Deląg nie jest na przykład ładna bo jej czegoś brakuje.Doda wezmy jest również nieatrakcyjna.Nie jest brzydka ,ale znam wiele ładniejszych kobiet.Nie można tak samo powiedzieć ,ze miss Polski jest ładna.MOze nie jest brzydka .Tytuł miss dało jej jakieś jury to ich zdanie nie moje.Ja uważam ,ze najładniejsza jest moja koleżanka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za pytanie...:O zapytaj sie jakiegokolwiek męzczyzne jaką dziewczyne woli? :O no chyba ze to juz jakieś zboczenie...bo są i tacy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kogos tam wyżej.. ja tez wole mniej atrakcyjnego faceta od siebie...nie zawsze tak bylo..zreszta tu juz nie chodzi o atrakcyjność..ale o to ze ja niecierpię..nienawidzę narcyzów 😡 co godzinami mogą stac i sami się sobą zachwycac :O:O:O bylam z takim...czulam sie jakbym powinna sladac mu poklony ze zechcial zwrocic uwage swej krolewskiej jego mosci na taką jak ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokerz
zgadza sie jest pewien kanon urody.Wiekszosc osób potwierdzi ,ze ta kobieta jest ładna ,a ta nie.Jednak nie mozna powiedziec o każdej ładnej ,ze mi sie podoba.Musi miec w sobie to coś by miała u mnie szanse bym na nią zwrócił uwagę i tylko ja wiem co to jest.Dlatego to ,ze jest ładna nie znaczy ,ze na nią spojrze.Bo moze mnie cos odrzucać. Ładne kobiety mają wieksze szanse,ale nie mozna powiedzieć ,ze wyglada tak i tak i jest w moim typie.Na osobe skłąda sie całokształt.Ostatnio zauważyłem ładna babke ,ale gdy ją bliżej poznałem zrezygnowałem .Nie podoba mi sie jej podejscie do życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro kobiety to płeć piękniejsza, to trudno oczekiwać, iż wolałbym brzydszą od siebie - wtedy nie mogłaby być kobietą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokerz
Mam bardzo zawikłany system typów kobiety.Powiem tak na 1000 kobiet podoba mi sie 300. Z czego na dziewczyne na dawałoby sie -10.To ,ze dziewczyna mi sie podoba nie znaczy ,ze chce z nia chodzic.Mam jakies wymagania .Jesli jest ładna ,a pali to i tak odpada.Jesli jest ładna ,a nie jest dziewicą to też odpada.To jest cykl i średnio 10 kobiet na 1000 przejdzie tą próbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokerz
dokładnie .Facet moze być ładny,a i tak brzydszy od kobiety bo wszystkie kobiety są ładne .Dlatego wśród kobiet wybieram te najładniejsze wśród tych ładnych.Kobieta przeciez zawsze bedzie ładniejsza nawet od ładnego faceta.Dlatego ładny facet wybiera najładniejszą dziewczynę,a brzydki ładną dziewczynę i obaj będą brzydsi od swoich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokerz
najładniejszy facet wybierze modelkę.Bo przeciętna kobieta chodz ładniejsza od niego będzie ciągle brzydsza od tych najładniejszych modelek ..itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpica operacji inwazyjnej
Wokerz napisał : "Jesli jest ładna ,a nie jest dziewicą to też odpada" A skąd ty, wokerzu, poznając jakąś pannę, wiesz, czy jest dziewicą czy nie? "czy brzydszym osobom podobają się brzydsze osoby" Oczywiście to nie jest tak. Ludzie o szkaradnych obliczach instynktownie wiedzą, że nikt o większej efektowności oblicza nie zainteresuje się nimi. Jest to reguła. Homo sapiensy dobierają się w pary na podstawie wyglądu zewnętrznego, z tym że niewiasty są bardziej nieco skomplikowane, bowiem kierują się tutaj jeszcze zdolnościami gospodarczymi danego samca. A zatem ze zwykłej desperacji różne nieefektowne osobniki lecą na podobne istoty przeciwnej płci. Widać to zwłaszcza po wierności takich osób, która przestaje istnieć wtedy, kiedy tylko poczują, że w ich zasięgu, jakimś cudem, znalazł się ktoś o bardziej urokliwym obliczu. Proszę zwrócić uwagę na to, jak wielu żonatych czy też zaręczonych samców lubi sobie np. wieszać na szafkach w pracy zdjęcia różnych luksusowych samic, które tak naprawdę pozostają poza możliwościami owych nieurokliwych samców. Plugawy matrymonialny wyścig szczurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest...
że sporo facetów udzielających się na kafe szuka na partnerkę dziewicy, a tak na co dzień to głupio się przyznać że się nią jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokerz
mozesz być ładna ,ale jesli nie jesteś dziewicą to odpadasz-co w tym złego?Mam swoje wymagania .Jestem też 22 -letnim prawiczkiem.Gdybym nie był byłoby to lekkie przegiecie wymagać dziewictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpica operacji inwazyjnej
Wokerz, rozumiem,że każdą poznaną potencjalną kandydatkę na twą towarzyszkę pytasz od razu, czy jest dziewicą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×