Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niedziewica

CZMU OSTATNIO DZIEWICE CIESZĄ SIĘ TAKIM ZAINTERESOWANIEM

Polecane posty

Gość Alf ist real
Ludzie są szalenie nielogiczni, jak napiszę na jakimś topicu, że mam 22 lata i nadal jestem dziewicą zostanę nazwana paszczakiem i, że to wstyd w tym wieku być dziewicą. Następnie napiszę, że mam 22 lata i nie jestem dziewicą to zostanę uznana za puszczalską i, że brzydziłby się mnie kijem tknąć. Ludzie zdecydujcie się w końcu, dziewictwo w pewnym wieku to wstyd czy nie?? Nie twierdzę, że każdy tak jak Doda ma tracić dziewictwo w wieku 15 lat, ale dla mnie 18 lat to też za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
Nikt nie nazwie cię paszczakiem, chyba że te kurwy co wszystkim dawały a na stałe nikt ich nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
_no dobra - jeśli ty jesteś prawiczkiem to w porządku, możesz wymagać czystości od partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesli nie jestes
prawiczkiem, to zamknij dziob, bo takie wywody bylyby zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak 16
tyle że wcale nie szukam dziewicy najchętniej to taką jak ty bym przeleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam dziewcicy która
nie puściła się po pierwszym facecie (mówię o żonach) mam 32 lata i ani jednej koleżanki która nie zdradziła męża!!! TO Są FAKTY FACECI- OSZUKUJECIE SIę jA ZA TO JESTEM JUż 12 LAT NA KOCIą łAPę ZE SWOIM I NIGDY NIE BYłAM Z INNYM!!! Jestem godną zaufania kochanką a nie żoną suką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyzej
pbuehehe a ja znam i to cala mase:D ty chyba nie sadzisz, ze taka co przed mezem sie puszczala, dla ktorej smak innosci wszedl juz w krew i te kurwesto, bedzie umiala zagrzac miejsce u boku jednego:O a dziewice sie przywiazuja do tego jednego:D zreszta cobys nie powiedziala, faceci i tak wola dziewice a tobie niestety zal dupe sciska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo sporo
dziewice sie przywiązują do tego jednego- chyba kobieto z księżyca spadłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyzej
no, a konkretnie z marsa:D mam taka dziewice przy sobie od 5 lat, sory facet ale kobiety (te nie kurewska) podchodza emocjonalnie do tego wszystkiego, do seksu i roznych pobocznych spraw. Ten kto je rozdziewicza, jaaa, co ja bede tutaj gadal, wieadomo, ze takiego pamietaja na cale zycie, a jesli jeszcze takiego pokochaja:D mnie tam dobrze, od 7 lat z ta sama i jej ze mna tez:D a jak mamy ochote na cos nowego, to o tym poprostu gadamy:) ja bym tam kurestwa przed otlarz nie poprowadzil, wiadomo, jak przed slubem znala smak innych kutasow, po jej jeden tez nie wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor wciaz nie odpowiedzilal
czy jest prawiczkiem. jeli nie jest, to niech nie zawraca glowy durnymi szowinisyycznymi spekulacjami. Jesli jest - to ma prawo szukac dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyzej
ej cie chyba pogielo, tutaj jest autoka a nie autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry nie autor topiku
tylko tych prodziewiczych wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo sporo
tak???a dziewczyny, których związki po kilku latach z takiej czy innej przyczyny sie rozpadają to też kurestwa??zastanów sie najpierw co piszesz bo ta twoja tez moze ci kiedys numer wywinąc taki ze sie w papcie nie wmiescisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubrick
hmmm jakoś nigdy nie trafiłem na dziewicę, a jestem szczerze mówiąc ciekawy tego przeżycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyzej
BO WIEKSZOSC TO SAME LADACZNICE DZIEWIC DZIS TO JAK ZE SWIECZKA SZUKAC, JA MIALEM I MAM TO SZCZESCIE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby to XXI wiek, a tu takie dzikusy. ludzie, co wy za pierdoły opowiadacie. jak chcesz dziewicy, to szukaj. jak ci nie zależy na dziewictwie, to nie szukaj. i tyle w tej sprawie. jak ktoś chce sobie spieprzyć życie szukając kobiety według kryterium dziewictwa, to prosimy uprzejmie, tylko po co zaśmiecać forum takimi wynurzeniami, no po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubrick
jeżeli to było do mnie to nie rozumiem....mam dziewczynę i chwilowo nie szukam następnej bo jest mi dobrze w związku...natomiast jestem ciekawy jak to jest z dziewicą i tyle ...wielu rzeczy jestem ciekawy, ale te ciekawostki nie kierują w żadnym stopniu moimi czynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawość - nic zdrożnego - jeżeli tylko o ciekawość chodzi. wkurzają mnie ci mędrcy, dla których są tylko dziewice lub dziwki, a nic pomiędzy. a pomiędzy są miliony fajnych kobitek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhm jkak
Ja jestem dziewica i mam chlopaka prawiczka...i wzajemnie sie odkrywamy...ja ciesze sie, ze on nie mial innej przede mna, a on, ze ja...dobralismy sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtraserfasye8
mój facet przed chwilą zaproponował gromnicę od Sw komunii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molimanoli
Wiecie co:-)ostanio wydaje mi sie ,ze dziewice,to nie takie do konca dziewice :-) Moj kolega posuwa jedma osiemnastolatke w usteczka,Ona nie daje cipci a ni dupci :-)bo chce byc dziewicą...drugi kolega posuwa jedną dwudzestolatke w pupę i w steczka i Ona także w cipcie nie chce,bo chce jeszcze byc dziewicą....Więc myślę,ze duzo jest takich dziewic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molimanoli
Ale takie postępowanie to hipokryzja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molimanoli
Wiesz,nie jestem głupia:-) mam juz spoooooro latek :-) i wiem co to peting i ,ze od tego zaczyna sie zycie erotyczne,ale nie o to mi chodziło...Uwazam ,ze hipokrytkami sa dziewczyny,ktore maja juz drugiego lub kolejnego partnera i pozwalaja mu tylko na usteczka i pupcie ,a nie wolno ruszac cipci...I potem sie szczyca przed jakims tam chłopakiem ,ktory odbierze im cnotke cipci ,ze one były takie piporzadne,nietykalne ,a inne to nic nie warte kobiety ,bo czystosci cipecznej nie dochowały...I do tego nie chwala sie w ogole ,ze miały w inny sposob do czynienia z mezczyzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
I jak się ów kurwy zmobilizowały i próbują z błotem mieszać dziewice. Tylko że faceta który szuka dziewicy nic nie przekonana do takich ścier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molimanoli
Dla mnie dziewica, to kobieta,ktora nie praktykuje ani stosunkow analnych ,ani oralnych...po prostu jest nietknięta przez męzczyzne,jezeli juz uprawiała b.odważny peting,odbywała stosunki anlane i oralne,to juz nie dziewica,tylko kobieta z nienaruszoną błoną dziewicza...a propos błony dziewiczej...ja sama w wieku ...miałam chłopca i On mi włzoył do cipci swoj"instrument",tylko ,ze nie przebił mi błonki:-)a nastepny był zadowolony,ze ja dziewica byłam ,ale jak Mu powiedziałam z,e juz miałam meski przyrzadzik w swojej norce,to posmutniał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molimanoli
:-) Ty ciągle nie rozumiesz,co z tego ,ze kobieta bedzie miała nienaruszona błone dziewicza ,jak ona mogła obciagnac nascie kutaskow z połykiem :-)odbyc nascie stosunkow analnych i to nie tylko z jednym partnerem :-)Czy taka kobieta jest porzadniejsza od takiej co juz nie ma błony dziewiczej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molimanoli
A cnota,to tylko błonka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molimanoli
I jeszcze jedno :-) dlaczego faceci wola doswiadczone kobiety w łozku :-)pozbawiacie cnoty jedna dziewczyne ,a na prawdziwy seks idziecie nastepnego dnia do drugiej juz dawno rozdziewiczonej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem....
jak dobrze ze w realu ludzie sa normalni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfx ngx
moni zgadzam sie z tobą...faceci chyba sa ograniczeni...laska moze byc dziewicą ale co ztego ze mogla mase fiutów miec w buzi, obciągac z połykiem czy tez bez albo zabawiac sie analnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×