Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niedziewica

CZMU OSTATNIO DZIEWICE CIESZĄ SIĘ TAKIM ZAINTERESOWANIEM

Polecane posty

Gość intersuja cie kobiety
biedny facet - za zrodlo wiedzy o kobiertach ma 4 damskie glosy na forum. To nie masz znajomych ? Nie umiesz normalnie rozmawiac? Co i nie dziwota, bo pewnie baby przed toba uciekają. jak je ( co slusznie zauwalyla goracewargi) jak bydlo traktujesz. Jakbym zobaczyla ze moj maz siedzi na damskim forum - bez komentarza.Normalny facet nie tracilby tu czasu. My sobie chociaz o kosmetykach pogadamy - a ty? Ręce opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
jak sama nazwa wskazuje Magazyn dla kobiet-kafeteria:)i kto tu jest zalosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
wiesz proponuje powołac sie na jakies badania...bo chyba to tylko potrafisz...wiec nie bede tlumaczyc bo i tak nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semikonserwatywna
pieprzcie sie męskie szowinistyczne świnie z tymi dziewicami nas to i tak nic nie obchodzi bo jest wielu fajnych facetów którzy wolą doświadczone i tyle każdy robi to co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłe chłe
a tego, to akurat nie wiemy, bo nie znamy metodologii. jeżeli pytano "czy poszłaś na lewo?" masz rację. ale jeżeli pytano "z iloma faciami poszłaś na lewo", to ja mam rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semikonserwatywna
APEL: niech każdy robi co chce, a co do tych dziewic to sie jeszcze zdziwicie przecież nie ma regół. Każda kurwa była kiedyś dziewicą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
semikonserwatywna....swięte słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybarybaryba
dzisiaj dziewica jutro już nie-dziś ta co jest dziewicą mówi o reszcie ku*wy, a jak straci cnote jak ją nazwą te co jeszcze są dziewicami.....dajcie sobie siana z tymi morałami i obrażaniem się nawzajem-dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podciągampodciągam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podciągampodciągam
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
Do semikonserwatywna Są faceci którzy wolą doświadczone ale do zabawy. Nie znam mężczyzny który na żonę wolałby używaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybarybaryba
używaną-litości a ty swojego małego nie zgumkowałes będąc z paroma paniami przed żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak
, zawsze sie cieszyly i beda cieszyc, nie jako na jeden raz, ale jako, na zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODCIĄGAMPODCIĄGAM
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODCIĄGAMPODCIĄGAM
o zonach ,męzach itd. pogadajcie jak będziecie mieli chociaz po te 25lat...bo nie wiem kto w ogóle zastanawia sie nad dziewictwem w wieku po 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej byc dziewica
ja jestem, i jest mi fajnie. facetom nie pozwalam na seks, musza sie zadowolic pieszczotkami, minetkami, itd. na seks sobie poczekam ...juz chyba mam nawet tego wlasciwego, ale mowi, ze poczeka ile bede chciala... dodam, ze jestem grubo po dwudziestce ... temperament calkiem spory.... , ale nie ulegam popedom tak, ze nie jest zle, niczego nie zaluje..., zwlaszcza tego, czego NIE zrobilam... wberw temu, co sie mowi: ze lepiej zalowac ze sie zrobilo, niz ze sie nie zrobilo... Panom --- zycze wytrwalosci w szukaniu dziewic, jest ich wicej niz myslicie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak
glupias ty, narzeczenstwo powinno trwac conajmnije 2,3 lata, niech ona sie ze mna kocha juz w jego trakcie, to taka porpowadze przed oltarz jak juz bedzie np. miala 25 czy 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODCIĄGAMPODCIĄGAM
trzyma nie się na siłę dziewictwa to chyba niezdrowe:D...lizanie,mineta-tak-CHYBA TO JAKAŚ TWOJA PARANOJA z byciem dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODCIĄGAMPODCIĄGAM
ta błona to dla ciebie czy tych na kafe bo zle o tobie będa mówić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jest moda na dziewice, pisali o tym niedawno w gazetach. już niektórzy powiedzieli, że każda kurwa była dziewicą, ile z tych dziewic to przyszłe prostytutki to tylko statystyka wie. tak to jest, że nie wszystko złoto co świeci, a i wielu nabiera się na tombak. ja tam wolę zdrowych na rozumie facetów, od czasu, jak nie jestem dziewicą takich spotykam, natomiast wcześniej otaczali mnie słuchacze radia maryja, zboczeńcy z manią posiadania i zaliczenia dziewicy do kolekcji, nieudacznicy, którzy brak osiągów chcieli zakamuflować będąc z kobietą, która nie ma możliwości porównania go, itp. Poza tym byłam też z prawiczkiem, wcale sie nie przywiązał, wręcz przeciwnie, chciał zobaczyć, jak to jest z innymi kobietami. Dla mnie faceci, którzy nazwywają kobiety używanymi albo nie używanymi to zwykli psychopaci, z zaburzeniami na punkcie swojej męskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Planeta
buhehhee nie porownuj myslenia kobiety z mysleniem faceta. To, ze prawiczek sie nie przywiazal, to raczej norma, bo to facet, mysli penisem. dziewice, kobiety podchodza przeciez do seksu b. emocjonalnie, dla nich ten co pozbawia je dziewicta, jesli jest do tego milosc, to ktos wyjatkowy. naturalnie, pamieta sie go na cale zycie, ale darzy sie go takze szczegolnym przywiazaniem:) bo kobiety sa bardzij uczuciowe i wrazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do planeta
Ty oczywiście nalezysz do Mensy,an drugie masz Humprey,a na trzecie Bogart.Niestety tak juz jest,ze ten co za gada na temat o którym nie ma pojęcia ma albo wiatr miedzy nogami albo jest nieszczęsliwym pedalem.No chyba,że byłeś dzieicą:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Planeta
:) bylam dziewica i jestem z nim od 9 lat,w ogole nie interesuja mnie inni, to coś ponad miłość, na samo tamte wspomnienie, robi mi sie przyjemnie:) byl pierwszym, bylo cudowonie, jest cudnie i tak zostanie. Nie w glowie mi inne przyrodzenia, a jak chce innosci, to probujemy razem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do planeta
skoro jesteś kobieta sorry 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWICE RULEZZZZ
MNIAM MNIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczą + dziewictwo
nie ostatnio, tylko zawsze się cieszyły powodzenia, tak było jest i zostanie!!!!!!!!!!!! precz z puszczalskimi!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romano P
zajebiscie ze jestes dziewica! - Szacunek! Kobiety ktore potrafia utrzymac dziewictwo dla tego jedynego wlasciwego to poprostu dla mnie zajebista sprawa. Pozdrawiam Cie serdecznie i przekazuje wyrazy szacunku, uznania i zyczylbym sobie zeby wiecej takich bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale spierniczylam
moj facet nie wie, ze jestem dziewica, mam 23 lata, jestemy juz dosc dlugo ze soba, ok.5 miesiecy... i ostatnio szczerze rozmawialismy, temat zszedl na te sprawy, a ja sie kurna nie przynalam:O wstydze sie tego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaaaa
ja tez jestem dziewica i mam juz miłośc swoje zycia ale chcemy poczekać i ja i on. według mnie to swietnie poczekac z tym do slubu. mysle, ze nie uprawiam seksu równiez dlatego ze sie zwyczajnie boje bolu.. wydaje mi sie ze to wcale nie jest przyjemne.. wole petting..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×