Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja sie pytam poważnie

lodzik

Polecane posty

Gość ja sie pytam poważnie

czy jak robie loda facetowi i połykam sperme... jest jakaś możliwośc że zajde w ciąże... bo w jakiś "dziwny" sposób plemnik dostanie sie tam gdzie nie powinien prosze o poważną odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie odpowiadam plemnik może przebić się przez żołądek a stamtąd do macicy to już hop siup i dziecko jak malowane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam poważnie
to tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam poważnie
to w końcu tak czy nie? bo mi sie osobiście wydaje że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpierw poczuć się anatomii , a potem zabieraj się za seks😠 Odpowiedź-NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile masz lat ??? Oczywiście, że nie można zajść w ciąże tylko połykając spermę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze nie! Przeciez pleminiki zgina w zoladku i to jest NIEMOZLIWE, zeby doszlo do zaplodnienia. Nic sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no jak nie można ? :O :O :O a może ona ma żołądek nieszczelny ??? :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam poważnie
ostatnio ktoś mi powiedział że jest taka możliwośc... i dlatego pytam wole sie upewnic... to chyba nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musial by byc bardzo silny i dzielny plemnik zeby przepłynął przez morze kwasów zołądkowych , przedarł się przez reszte wnetrznosci i mial jeszcze enerie zeby zaatakowac jajeczko hahaahahah Połykając spermę nie mozna zajść w ciązę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ktoś dobrze mówil :) ja też uważam że mozna tak zajśc oczywiście jeśli Twój żołądek jest nieszczelny a jest na bank bo sperma wyżera tkanki conajmniej jak kwas solny i mrówkowy razem wzięte :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
to ja gratuluje morale... polykac sperme wiesz jak... a nie wiesz jak sie w ciaze zachodzi.... gratuluje łonu ktore Cie wydalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam poważnie
oczywiście że wiem jak no bez przesady... przestań wjeżdżac dlatego że pytam... chyba że masz problemy sama ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh mądra się odezwała co nie wie że sperma jest jak superman i każdą drogą się do jajeczka dostanie :P nawet jak się facet w kibel spuści to ona i tak odnajdzie drogę przez cały układ kanalizacyjno - wodny i prędzej czy później dotrze do Twojego jajeczka :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam poważnie
dzięki za "powage" ale ja prosiłam o powage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teoria
wypieprzaj z tymi idiotycznymy tekstami, bo forum jest tez po to by czasem dostac porzadna odpowiedz, bo z takim nastwieniem to bedziesz dziewica po wsze czasy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby jak ja odpowiadam ?? :O ja sobie nie robię żartów no prosze Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam poważnie
dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teoria
dzieki Bogu, za te fajowe dziewice, a nie te juz gorzkniejace :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhaha tak będę dziewicą zwłaszcza że juz od 4,5 roku nie jestem i pukam się średnio 4 razy w tygodniu :O najs :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam poważnie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
no sory, ale chyba nie wiesz, skoro takie idiotyczne pytania zadajesz.... poznaj chociaz troche biologie, budowe i funkcjonowanie organizmu czlowieka to sie dowiesz, z reszta, wystarczy odrobina dedukcji zeby wiedziec ze polknieta sperma trafia gdzie? do zoladka. a w zoladku jest co? soki trawienne ( w tym kwas solny) ktore maja za zadanie rozlozyc pokarm. wiec czy nie rozloza rowniez spermy...? myslenie nie boli... naprawde z reszta skoro pytasz o takie zeczy to sa 2 wyjscia: *jestes niedouczona smarkula ( ktora mysli cipka a nie mozgiem bo najwazniejsze rzecz jasna jest polykanie... coraz wiecej mlodych kurwek) *masz juz swoje lata (a niczym chlubnym nie jest niewiedza) konkluzja prosta-do ksiazek dziwczyno bo wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się pytam poważnie -----> pozatym ja doskonale wiem, że TY sobie jaja tym pytaniem robisz dlatego pozwoliłam sobie na żarty ale się musiał jakiś moher znaleźć jak zwykle zresztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam poważnie
nie pytałam całkowicie poważnie, zawsze mi sie wydawało że przez lodzika nic sie nie stanie ale ostatnio ktos mi powiedział że można zajśc w ciąże. Dlatego sie spytałam po prostu wole sie upewnic żeby nie popełniac byków, chyba lepiej sie spytac niż zyc w niepewności, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam poważnie
do "dziewczyny" Ty jesteś fujarą skoro potrafisz wrzucac na innych, bo to znaczy że masz problem sama ze soba i żeby poczuc sie bardziej wartościowa musisz powrzucac... moje kondolencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Ci ktoś powie, że przez całowanie można zajść w ciążę ... uwierzysz mu ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
hmmmm chyba jestes blondynka.... i lubisz rozowe ciuszki..no dla mnie pytanie sie o TAKIE rzeczy jest naprawde potwierdzeniem dziecinnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
ja nie musze sobie niczego udowadniac, nie potrzebne jest mi tez mile gilanie swojego ego (mam kogos kto mi juz je milo gila). a jelsi jestes taka naiwna, latwowierna i slepo wierzysz w to ze mozna zajsc w ciaze przez polykanie spermy to naprawde, zycze udanego zycia. nie jedz tylko przypadkiem np. szynki bo za 9 miesiecy mozesz urozic malego prosiaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam poważnie
nie nawidze różowych ciuszków i jestem brunetką... mylisz sie i to cholernie... bez przesady przecież wiem że do tego jest potrzebny plemnik!!!! zadałam pytanie żeby sie upewnic bo ktoś podał mi powód do jakich kolwiek procentów wątpliwości więc chyba mozna spytac?! zwłaszcza że to k***a forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×