Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja sie pytam poważnie

lodzik

Polecane posty

Gość dziewczyna_19
hehehe to sie naucz selekcjonowanie informacji, no chyba ze mozgu nie masz ( to wiecej niz pewne), bo ludzie zdolaja nawciskac Ci totalnych bzdur, a Ty w to uwierzysz. bez odbioru, bo zal dupe sciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam poważnie
szkoda słów... bez komentarza pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazio
ostatnio sposcilem sie dla mojej dziewczyny do pupu bo uprawialaismy anal czy ona moze zajsc w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazio
ostatnio sposcilem sie dla mojej dziewczyny do pupu bo uprawialaismy anal czy ona moze zajsc w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazio
ostatnio sposcilem sie dla mojej dziewczyny do pupu bo uprawialaismy anal czy ona moze zajsc w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl logicznie: sperma znajduje się w odbycie, a stamtad nie ma mozliwosci aby w jakikolwiek sposob dostala sie do pochwy kobiety. Kobieta moze zajsc w ciaze, gdy sperma dostanie sie do pochwy i plemniki zaczna poruszac sie w głąb by zaplodnic jajeczko. Nie ma żadnej mozliwosci aby zaplodnic jajeczko u kobiety poprzez seks analny czy tez oralny (polykanie spermy) no bo niby jak plemnik z przewodu pokarmowego ma dostac sie do ukladu rozrodczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oralmy - nie ma mozliwosci ale analny - owszem - jesli sperma wypłynie z pupy to do pochwy juz blisko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o anal no to sory ale i tak trzeba uważać, bo jak się panienka źle podetrze a facet ma żywotne plemniki to może zajść w ciążę- mam kumpla ginekologa, ma takie degeneratki pacjentki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqwe
bywaja i takie wypadki ze synek starszy od tatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×