Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dekironka

jakie ubranie podczas 1 razu i później też

Polecane posty

Gość Dekironka

jak się kochałam 1X to miałam na sobie tylko skarpetki - białe i grube, bo tak chciał mój chłopak, jego to kręci strasznie ;-). On zupełnie nago. potem zakładałam też miniówę, on ją lubił bardzo podciągać w te i z powrotem. w miniówie to sie kochamy na jeźdźca i na pieska. na górę zakładam taką obcisłą bluzeczkę, po to by moj men mi ją zaraz zciągnął. on jest zawsze zupełnie nago. jak byłście ubrane podczas 1 razu i co lubicie zakładać podczas następnych stosunków????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bylam nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bylam nago
on tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pończochy pas do pończoch stanik bez miseczek albo gorset przeźroczysty, wysokie obcasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet lubi jak mam białe pończochy samonośne i biła męską koszulę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam tylko obuwie marki RELAX bo mojego "MIŚKA" to podnieca :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mnie
rozebrał tylko od pasa w dół. była zima i robiliśmy to w samochodzie. było cudownie. teraz jest jeszcze lepiej, bo kochamy sie u niego w domu zupełnie bez niczego... no noże prócz gumki;-) lubię czuć chłokapa całym swoim ciałem - jego szorstkość, twardość, to że nie goli całego ciała :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahahaha
:-D:-D:-Dhehehehehe dobre teoria:-D:-D:-D:-D:-DS:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma jak RELAXY :O czasami zakładam tez kalesony mojego dziadka Józefa ale tylko wtedy, kiedy kochamy się z moim \"MIŚKIEM\" w samochodzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana l
myśmy się rozbierali wzajemnie, powoli - do czasu aż nic na nas nie zostało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYŚMY tez się czasami rozbieramy tzn mój MISIEK ściąga mi relaxy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój to ma wybagania
raz kupił mi takie fajne markowe rajstopy. powiedział żebym zdjęła majtki i włożyła je na goły tyłek, a potem mi wyciął otworek tu i ówdzie nożyczkami, ostrożnie by mnie nie pokaleczyć. potem się kochaliśmy. orgazm był u obojga:-). ale to dziwne - specjalnie dbałam o siebie żeby widział i docenił:-(, a on mi rajstopy założył. oczywiście na górze nic nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahahaha
:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście niezłe WYBAGANIA :O :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten twój
to ma odchyły a nie wymagania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niejako zgodne z zaleceniami pewnego duchownego, tyle, że on zamiast rajstop sugerował koszule nocne z otworem w strategicznym miejscu. masz dobrego, pobożnego chłopa. pozazdrościć. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka razy w lato
jak była moda i dziewczyny po ulicach paradowały w kolorowych skarpetkach w poziome pasy to mój kochany powiedział, ze też mam taka być. kazał mi założyć takie kolorowe podkolanówki. ale to było... ho, ho dawno temu... moda przeszła na tę część garderoby i teraz już nago się sobą dzielimy. choć on taki ceremoniał mi z tych podkolanówek robił, zakładał, zwijał, caował mi stopy i kolan, moje nogi kładł na swoje ramiona i wchodził we mnie, to było w sumie miłe. terez mniej uwagi przywiązuje do moich nóżek:-( ale za to więcej do biustu :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misie złośńisie
ja podczas mojego pierwszego razu miałan na sobie gumiaki z filcem i czapke z borsuka:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie
sprzedają gumki z filcem? :P ;) hehe tak mi się przeczytało gumki zamiast gumiaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w dzikim szoku
czego to się człowiek nie dowie na kafe:D misie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łóżka to tylko
rude zamszowe kozaki na wysokiej szpili i podwiązka w kolorze oczu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, na wykopkach ziemniaczanych bawiliśmy służbowo :-) w PGR, a tam kołchoźniczki, pączuszki takie, że ssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ku
a obowiazkowo na polu kufajka albo waciak, z rana zimno, z innej beczki , kobieta miała dziurawe spodnie roboczew kroku i akurat dziurawe majtki podczas pracy w kurniku i kura to wykorzystała, diobneła ja w odpowiednie miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosty chlop
Kiedym babe swojo dymoł na troktorze to mioła na sobie ino some gacie barchanowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×