Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bassi77

naczyniaczek

Polecane posty

Gość bassi77

moja córeczka urodziła się z naczyniaczkiem na oczku i czole.Jest to naczyniak płaski ,z tych co to napewno zejdą.Martwię się bo ma już 4 miesiące,a plamkę nadal dość mocno widać.Czy ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zeszły :) córka, 5 lat, jak bardzo płacze, to ma widoczne, albo jak zmarźnie... jeszcze rok temu widziałam je częściej, teraz już naprawdę bardzo, bardzo rzadko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka ma 14 miesiecy i ma naczyniaka jamnistego, ostatnio bylam na kontroli u lekarza i juz zacza sie wchlaniac, z tego co wiem to naczyniaki plaskie nie znikaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka też ma naczyniaka płaskiego i dopiero teraz zaczął jej się wchłaniać. Według naszego pediatry to może trwać nawet do 8 roku życia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaa
a ja mam albo czesciowo mialam jamisto -wloknistego i dziadostwo mialo zlezc i g... operacji 12 na to mialam... a zaczelo sie od palskiego czerwonego przebarwinia a potem zaczelo rosnac. lekarze sami nei wiedza i tak mowia a reguly nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój naczyniak płaski nie zniknął przez 27 lat, więc to nie jest regułą, że znikają. Mam go na połowie dłoni i całym przedramieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suny lady
moja corka ktora ma 10mcy ma na czolku naczyniaka plaskiego zwanego uszczypnieciem bociana.Ponoc pol rodziny od strony meza to mieli jako dzeici i wszystko im to poschodzilo.tak wiec,ciepliwie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikikiki
ja tez mam naczyniaka plaskiego na plecach od urodzenia ..... ...mam 30 lat...i juz mi nie zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×