Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka-bajka

Sposoby ZDRADZAJĄCYCH żon

Polecane posty

Jeżeli ja zacznę zdradzać męża to tylko z takim panem, który będzie dawał mi chwilową przyjemność i to co nie dostaję od męża :) Chyba tak jak każda kobieta lubię być dopieszczana pod każdym względem. Jeżeli kiedyś tego nie dostanę w domku może poszukam gdzie inndziej. Freja tak jesteś zwykłą kochanką a nie kobietą zdradzającą. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość compact 000
A ja po latach życia obok męza postanowiłam go zdradzić. Postanowilam to złe słowo. Poznałam meżczyzne , zaprzyjaźniliśmy sie, potem przyszło to cudowne uczucie fascynacji, sex i jest bosko. Tylko sposoby musze sobie wypracować...Bo dzis w nocy kiedy mąż mnie objął i przytulił to prez sen wydawało mi sie , że to mój kochanek i juz juz .. niewiele brakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocolino200
Mnie też zdarzyło się przez sen powiedzieć imie mojego kochasia ale mój mąż stwierdził że miałam sny erotyczne z jego kolegą i miał ubaw-sądzi że się nie znosimy.Głupek.....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość compact 000
Ale jak ukryć to,że jestem szczęśliwa, że cała promienieję?, ze ide ulicą i nucę? Nawet koleżanki zauważyły, ze jestem odmieniona...Wstaję w nocy i siedzę na gg. Jak to ukryć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HM trudne jest do ukrycia takie zachowanie a najlepiej jak nasza druga połowa jest poprostu ślepa hahahha warto się czuć dobrze to jednakowo ma wpływ na wszystkich z którymi się stykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raszpinka
Bo nasi faceci to zakochani w sobie samce i mają klapki na oczach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m1410
Znałem kiedyś kobietę o imieniu Agnieszka. Teraz mam wrażenie jakbym czytał jej wypowiedzi. Miała takie same poglądy. Nie, nie, nic nas nie łączyło poza przyjaźnią. Mieszkała na środkowym Pomorzu. Przez chwilę pomyślałem, że zupełnie przypadkowa zbieżność poglądów i podpisu wywołała wspomnienia. Przepraszam, że nie na temat. Już znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) miło, że wzbudziłam miłe wspomnienia niestety mieszkam w Sosnowcu :) tak to prawda, że faceci z którymi jesteśmy są ślepi bo przecież wolą uprawiać inne ogrodki niż pilnować swojego. Zresztą oni nie wierzą, że my jesteśmy do tego zdolne :) czy to wredność nie to raczej taki męski punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i cooooooo
koniec? nieeeeeee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę:-) Miało być o sposobach. Chętnie bym je poznała. Mój mąż ma wadę okrutną: siedzi całymi dniami przed tv i kompem, ale jak ja chcę wyjść, to marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TedBandy
zamyslona bardzo powaznie Majka, rozumiem Cie. nie przejmuj sie opiniami innych. Sama jeszcze nie zdradzilam, ale wydaje mi sie, ze jezeli jestesmy dla siebie pierwsi i w dodatku kroi sie slub, to w koncu to nastapi i to z dwoch stron. Nie wzruszy mnie to za bardzo i wlasnie dlatego zastanawiam sie, dlaczego ja moge to zrozumiec i jezeli moj chlopak zostanie ze mna dla mnie a ja z nim dla niego, to gdzie lezy problem, ktory tak rajcuje pol forum?? Wiernosc malzenska zostala ustanowiona w czasach, kiedy antykoncepcja byla w powijakach, a ludzioml zalezalo na pewnosci, ze to ich dzieci (facetom raczej) a kobietkom na tym, ze ich maz zostanie przy nich jezeli przysiagl. W ten sposob dzieci byly szczesliwsze i unikano wielu problemow. Ta zasada jest troszke jednak przestarzala, nie wydaje wam sie? Dobra, wiem, wiekszosc Polakow to katolicy wierzacy w inne pradawne rzeczy, zdeaktualizowane od paru wiekow. Jednak uderza nas scisle stosowanie nakazow w religii muzulmanskiej czy zydowskiej, ktore wydaja nam sie zacofane wlasnie przez brak dostosowania do rzeczywistosci, a polscy katolicy to co?? Suma sumarum nie kumam gdzie lezy problem, jezeli para sie kocha i sa ze soba (a przede wszystkim: hcca byc ze soba), a od czasu do czasu jedno czy drugie skoczy w bok... Nie mylic z draniami oczywiscie. To jak?" Fajnie napisane , teraz idz i wklej to do temtu 'sposoby zdradzanych zon" to sie dowiesz jak kim jestes , tak i co o Tobie myslą , ale nie przejmuj sie Wydaje mi sie lepsze to ... niz jeczadła tam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TedBandy
Agnieszka310/34/5 Jeżeli ja zacznę zdradzać męża to tylko z takim panem, który będzie dawał mi chwilową przyjemność i to co nie dostaję od męża Chyba tak jak każda kobieta lubię być dopieszczana pod każdym względem. Jeżeli kiedyś tego nie dostanę w domku może poszukam gdzie inndziej. Freja tak jesteś zwykłą kochanką a nie kobietą zdradzającą. Buziaki dla wszystkich ------------------------------------------------------------------------------------------- i jak sie to ma do tego co piszesz wczesniej w tym temacie ? A to co sobie załozysz bedzie sie mialo ni jak do tego co sie rzeczywiscie wydarzy !! Faceci są slepi ? naprawde tak myslicie , zapewne i ajks tam czesc jest , ale zapewniam , ze ta druga ich czesc wcale slepa nie jest , i na tej samej zasadzie jak zdradzane zony choć wiedzą , przypuszczają , to jednak wolą nie dopuszczac tej prawdy do siebie , bo i co z nią zrobic jesli sie okaze prawdą ? wielu nie potrafi zrobić cokolwiek , to tez zyją jak by slepi i głusi byli , bo tak lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka30
miały być sposoby a niewiele ich znalazłam, u mnie to firmowa kolacja, albo wypad na zakupy do centrum z koleżankami,delegacja.A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×