Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemco

Co można przewieżć i w jakich ilościach na osobę do Anglii??

Polecane posty

Gość niewiemco

Jak w temacie-chodzi o papierosy,alkohol,sprzęt RTV i tym podobne-jakie są normy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz przewiezc 15 chinskich nielegalnych imigrantufff :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudne
rakiete fajek(200sztuk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fajek
to tylko jedną rakietę?nie więcej czasami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala kobietka
jak przez Niemcy jedziesz to na pewno nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemco
lecę samolotem....i juz metlik w głowie bo każdy mówi,inną ilość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samolotem mozna bodajze 3600 sztuk papierosow.... pytalam sie kiedys na lotnisku... to jest 18 kartonow... ja wiozlam 5 kartonow i nikt sie nie czepial.... ile wodki etc tego nie pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gola i niewesola
tyle kartonow to na pewno nie wolno,co najwyzej dwa a slyszalam tez o jednym. Ja wiozlam dwa , ale nikt mi nie sprawdzal,wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileyface1
no to jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj, ze nie mozna, ja sie pytalam celnika na lotnisku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gola i niewesola
do smileyface1 moze ty sie nie wypowiadaj,skoro kogos chcesz wpakowac w klopoty. ja wiem,ze jest to karton,gora dwa,wiec odpowiadaj pytajacemu i najlepiej prawde,a ode mnie wara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citipunk1
fajek oficjalnie karton, ale z osob ktore byly kontrolowane, to nawet jak ktos mial 8 to go puszczali (na lutoin). jak masz wiecej ... to najwyzej clo doplacisz. alkohol mozna w takich ilosciach, ze za nadbagaz bys musial zaplacic, ajkbys go chcial przekroczyc ( wodki tylko 10 litrow- wina chyba 90, w tym 30 musujacego, i piwa chyba 120 litrow , albo 90 piwa, i 60 wina). uwazaj na bagaz podreczny- jak cos ma powyzej 70% alkoholu, to showaj to do duzego bagazu, bo to latwopalne, i ze wzgledu na terroryzm .... inne rzeczy nie sa reglamentowane- unia europejska, to podobno tez unia celna, i podatkowa (oby z tym dtrugim do konca tak bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajek mozna przwiezc
cztery kartony na osobe, jak sie leci samolotem, a jak przez niemcy to tylko dwa - bo ich nie obchodzi, ze to tranzyt, a do niemiec wolno wwiezc dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemco
dzięki wieelkie..a ja się boję,że z 2 sztangami mnie wrócą...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polską kiełbasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
żywności wogóle nie można samolotem 1 sztanga (resztę mi zabrali) a wódkę 0,5 litra spirytu wogólenie można (ale można go przelaćdo butelki po wódce):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileyface1
wiozlam ostatnio 5 kartonow British Airways i nikt sie nie czepial, do tego 2 flaszki z nalewka i tez spoko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileyface1
kartonow papierosow oczywiscie liniami BA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka_81
zależy jakimi liniami sie leci ja w lipcu lece wizair i mozna tylko jeden karton papierosów i 10 litrów alkocholu do 70% wiem to na pewno poniewaz dzoniłam na lotnisko i się upewniałm i wszystkie ostre rzeczy typu noze nozyczki czy pilniczki radze wkładac do bagazu reiestrowanego bo z podrecznego napewno beda kazali wyzucic wiem bo mojemu facetowi nawet widelec zabrali z torby podrecznej. acha kobiety mogą zbrać jeszcze oprócz torby podrecznej torebkę oraz paralolke ii to nie jest ważone a tak to mozna wszystko byle by tylko nie przekroczyło wagi jaka można przewieśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek333
no kto o zdrowym umysle bierze do bagazu podrecznego widelec....trzeba myslec umyslem zabojcy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnoczynie
lecialam wczoraj wizzair i czesto z nimi latam i jakos nie bylo ani wielkiego sprawdzania ani nie wiadomo jakich problemow, poza tym z tego co sie orientuje to celnicy sa ci sami niezaleznie jaka linia leci na danej zmianie, wiec trudno powiedziec tak jak w wypowiedzi wyzej ze wizzair sie czepia, bo to nie wizzair tylko dany pracownik, poza tym juz 5 raz z rzedu przewozilam jedzenie (kotlety, kielbase- nie foliowana, sloiki z przetworami i zadnych problemow nie bylo, wiec mysle ze to nie zalezy od linii ale od celnika na ktorego sie trafia, a fajki moi drodzy jak kupicie w sklepie bezclowym juz po odprawie to mozecie wziazc na ile wam kasy wystarczy a wcale duzo drozsze niz normalnie nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijaczynie
no wlasnie, to glownie zalezy od humoru celnika!Ale moze ktos wie ile nalezy zaplacic akcyzy jak wieziesz autem np.5 razy po 200szt papierosow, a chcesz je koniecznie sobie wwiesc? wszedzi szukam i widze tylko tabele taxu dla biznesu?? hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lebrosso
jedzenia na samolot w ogole nie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agidas
oczywiscie ze mozna jedzenie w samolocie przewozic jesli podrozujesz z kraju unijnego. Jedynym warunkiem jest, ze to jedzenie nie moze miec plynnej konsystencji. Tak samo majonezy i tym podobne odpadaja ale poza tym kielbasy czy szynki i sery mozna. A to ze ktos z was mial wiecej niz karton fajek i nikt sie nie czepial to nie znaczy ze to bylo legalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koooo
czy ktos mi moze podac maila do Ryanair (na ich stronie nie moge znalezc :/) ? Chce sie od nich dowiedzic, ile dokladnie fajek i alkoholu moge wwiezc do Irlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 83
w Sierpniu przyjerzdza mama do mnie na wczasy i chcialabym żeby wzieła 5 kartonów fajek i boję się czy jej nie cofną,bo tego bym nie chciwła.co robić?Doraćcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 83
leci liniami wizzair z Katowic do Doncaster-Szefild

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×