Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lydias

KOLOROWE ŚWIECĄCE CEKINY- czy nie są tandetne?????

Polecane posty

wydaje mi sę , że to wielka przesada. Taka moda jest okropna, co wy o tym sądzicie????cekiny są wszędzie -ozdabiają buty, włosy, swetry. CZy nie jest tego za dużo.Moim zdaniem dziewczyny, które siętak ubierają to chodzące choinki ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wina producentów
którzy narzucają ten sam trend w sklepach. I taki sposobem w kazdym sklepie jest wszystko na jedno kopyto a i kobiety na ulicach chodzą tak samo poubierane, bo im się nie chce nawet poszukać czegoś niepowtarzalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vendetta.
pewnie że są tandetne :P ta cała moda z indyjskimi butami w tym sezonie pasują do stylu rodem z Tajlandii a nie do sukienki w kwiaty- obleśne sa niektóre panny zero gustu, a cekiny były modne w latach 80' a teraz to brak klasy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-LATKA
W TAKICH CIUCHACH CHODZA TYLKO PIZDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze was
w tym sezonie??? nasza moda jest tak opozniona ze szkoda gadac. takie buty ktore 2 lata temu i rok temu modne byly np we wloszech i w anglii teraz przybyly do polski. nawiasem mowiac zenada taka moda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest ladne to co ladne tylko to co sie komu podoba...podobno o gustach sie nie dyskutuje,cekiny nie sa okropne jesli nie znajduja sie na kazdym elemencie stroju.. 20-latka...takie wpisy jak twoje pozostawiam bez komentarza..no moze okresle to jednym sowem,jestes ZALOSNA no prosze was-masz racje u nas wszystko zawsze przybywa z opoznieniem...tak to juz jest ale szczerze powiedziawszy malo mnie obchodzi czy te najnowsze trendy pojawia sie u nas w tym samym czasie co w innych krajach czy tez z opoznieniem,i tak wybiera sie z mody to co sie nam i tylko nam podoba a jesli komus nie podobaja sie ciuchy etc innych to niech nie patrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULECZKA zgadzam sie z Toba w 100% NIe wiem dlaczego panuje taka opinia, ze jesli jakaś dziewczyna chodzi w tym co w danym sezonie jest modne uwazana jest za głupia lale. Nie wiem skąd takie kretyńskie opinie. Ja chodze w modnych ubrankach, lubie mode ale bez przesady. Wybieram z niej to co mi się podoba. Aktualnie modne są tez buty płaskie lub na tzw. francuskiej szpilce, które kompletnie mi się nie podobają i w życiu takich nie kupię. Nie uważam tego jednak za tandete tylko jak coś w nie moim guście. Jak mozna mówić ze cekiny były modne w latach 80-tych a teraz to brak klasy? Przecież projektanci odgrzebują to co było modne kiedyś nadajac nowoczesne tamtej modzie fasony. Właśnie kilka miesiecy temu modne było to co obciachowe sie wydaje.. taki powrót do kiczowatych lat 80-tych. Troszke więcej tolerancji dla ówczesnej zwariowanej mody, która co chwile zmienia się...:) I dobrze, ze się zmienia bo chyba smutne to byłoby gdybysmy całe zycie chodziły ubrane w tego samego i niezmiennego \"rodzaju\" ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale głupie jesteście
O gustach sie nie rozmawia,każdy chodzi w czym mu wygodnie(nawet pizdy)Jak ci sie nie podoba nie noś,odpruj cekiny i inne świecidełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KULECZKI==
ZGADZAM SIE Z TOBA W 1000000% .POZDDROWKI TRZYM SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z kuleczkąąąa i tyle....a txt jakiejs zalosnej pannicy ,ze te co nosza cekiny to pizdy jest zalosny i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka2802
Ja tam lubię cekiny. Często zdobię nimi ubrania które są "gołe" . Wtedy czuję się jak projektantka mody haha :) Oczywiście nie robię tego sama. Korzystam z uslug hafciarni Ślęzak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×