Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

cześć Ala :) nie wiem, czy wesoła...ja tylko robię za \"donosiciela\"... :P ja słucham obecnie November Rain więc ani nie rozgrzewa, ani wesoło nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już to widzę, wiedźmo: ty, kumpela, Dębowe Mocne i Billy Idol w tle :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seima, jeny miałam rewolucje w pracy! :O sandry od żadnej z was na meila nie dostałam (wiedzmy!) a ściągnąć sie nie chce nie mam nic dobrego do dodania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostałaś, Mery, bo mi cała poczta od ciebie wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko co się w tym kraju dzieje Gilowska do Kaczora, ten do sejmu, w RMFie jaja se robią...Dżizys Chrajst :O oni wszyscy mają nasrane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za użycie \"imienia Pana Boga mego na daremno\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż w sumie to nie było na daremno... ;) a was dziewczyny na śmierć zatyrali?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąz bboa
byłem dzisiaj w lokalu gastromnomicznym - spotkalem moją panią nauczycielkę ( jest mlodsza odemnie :-P ) ! na trzeźwo jest pięęęękna - a po pijaku ? jest pięęękna do kwadratu ! co za pupcia ! ludzie kochani co za dupencja ...aj law ju bejbe ... :-P no dobra jeden minus - palila papierosy ( nto ona pali ??? ) w xzyciu bym nie pomyślał - dla mnie nap[ewno rzucii !!!@!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąz bboa
mkocham ją - przunajmniej w tym momencie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczam, bo widzę po \"kształcie\" literek, w jakim jesteś stanie :P :P ;) :D P.S. ale Wąż, Ty się bierz za nią...toż to kwiat polskiej edukacji :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha, ale z Ciebie wieźma :P :D:D trzym się ciepło i wracaj szybko :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, Mery ma rację, przesadza to się na wiosnę, a jesień idzie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konspira!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘wzruszyłam się 😭 :P :P :P a ta setka to z dedykacją dla Ciebie ;) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Natasza taki wybuch radości na widok mojego postu to miód na moje oczy dziś mam depresję pourlopową :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczęta!:D :P Konspira masz syndrom udanych kolonii co??:D nie chcialo sie wracac do ukochanej ojczyzny?:) Wołga jesli byłabys tak uprzejma naoisz mi jakiegokolwiek meila bo ja z kolei chcialabym Ci wyslac meila z zapytaniem a nie mam adresu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój jak sobie pmyślałam wczoraj wieczorem, że muszę rano wstać do roboty to błeeeeeeeeeeeeeee czeka człowiek cały rok na trochę luzu, a potem sru nawet nie wiesz kiedy i już po zawodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w desperacji postanowiłam odłożyć trochę grosza i pojechać jeszcze w zimie juz oferty spawdzałam nie będę czekać rok:P, bo nie wiem czy dożyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, z rowera wróciłam :P :D trza jakieś śniadanie i zakasać rękawki...wieczorkiem wybywam Tam Skąd Przyjechałam :) ;) :D Mery, puściłam strzałe na mejla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie przypomniałam, jak to ktoś kiedyś (zapewne jakaś zabawna pomarańcza :O) pisał, iż konspira i Novenna to ta sama osoba...a przypomniało mnię się ;) bo jedna wybyła, a teraz druga trzepie zmianę buahah :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak a propos dawnego sentymentu - byłam w czoraj na mszy i Wiadomo Kto Prowadził...myślałam, że się zeszczam ze śmiechu...ten człowiek powinien w kabaretach kasę trzepać :D:D pewnie już mu ojciec Muchomor po piętach depcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P :P :P Nataszka my jako trójca nieświęta byłyśmy trzy w jednym:P szkoda, że się tak popinkoliło i nasze wirtualne życie zeszło na dalszy plan ja na pocieszenie przeczytałam se ostatnio ksiażkę pod znamiennym tytułem \"Samotność w sieci\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×