Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Novenna , jak Ty mnie znasz!:P 😘 nie no troche żartuje ale chetnie dowiem sie o naszych \"złych\"zachodnich sąsiadach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacy źli to oni nie są, uwierz ;) wiem co mówię, bo mam \"styczność\" :P:P:P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo! Novenna, już mam 7 piosenek :) powysyłam jak od dentystki-sadystki wrócę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie doslownie?:P:D:P:D dobra wychodze cos zjeść/biore ze soba Dębowe na wypadek jak bym Cie Novenna gdzies spotkała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Ciebie oczywiście, tak sie spieszylam ze aż zle napisałam:P pytam po raz kolejny czy na tym topiku nikt nie słucha LAURYN HILL???????nikt?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lauryn Hill to ta z Fugees..? \"Killing meee softlyyyyy\" :P wiesz, Mery...z tą stycznością to różnie bywa, dosłownie też się zdarza...ale to \'od święta\', tak na codzień to w przenośni ;):D P.S. a co to za Ola na topiku? mamy nową koleżankę? ;) :P :P :D :D skoro tak, to ja się dołączam: Ola, kochana jesteś, taka wspaniała, cudna i skromna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co Wołga fajny sa czy nie?/Podziel sie z polaczkami wiedzą z zachodu:P:D piosenka sie sciaga ale cos powoli a ja juz nie moge sie doczekac!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha:D dobrze, że wybrałaś mi zdrobnienie kompletnie inne od mojego imienia :D :D :P :P Novenna, sweet sixteen już masz w krupce, cradle of love dopiero się wybiera :) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Mery, że są fajni :) tak poważnie mówiąc, ja uważam ich za jeden z najsympatyczniejszych i gościnnych narodów, z jakimi mialam \"styczność\" :P:P zero jakichkolwiek negatywnych reakcji ;) :) - z ręką na sercu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra wiedźmo, ściągam to \"seal it...\", ale na twoją własną odpowiedzialność :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po niemiecku też ładnie brzmią...szczególnie z tym twardym \"rrr\" :P :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten jezyk niemiecki to jest, ale nie wiem dziewczyny-ja to mam uprzedzenia- ruscy: uważam, że nas nie lubia i mówia o nas polaczki niemcy:wiadomo to niemcy:P a tak na serio-jak juz pewnie wszyscy wiedza-poznałam jednego niemca:P i on tez raczej sympatyczny i bez uprzedzeń ale pytam bo własnie nie wiem co oni tam o nas mysla;) a jak juz cos mi sie wydaje to, że myslą raczej negatywnie. No taki może polski ciemnogrod ze mnie:P Wołga a jak u nich z luzem i poczuciem humoru?maja jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P no a o co innego może chodzić no!no jeszcze ewentualnie o browar!i to tyle z moich zainteresowan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra Cretu.
o nią chodzi? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery, wiadomo, ludzie są różni na całym świecie, nie ma co generalizować...są fajni i łapiący w mig dowcipy, śmieszni i rozrywkowi, a i są \"gbury\" ;) jak u nas, czy w Anglii, Francji, Rosji etc. Ale moje ogólne wrażenie jest pozytywne...wiesz, nie mają oni w sobie tego chamstwa i prostactwa, co mnie odrzuca w wielu Polakach płci obu :O (i nie mówię tu o żartach i wygłupianiu się, ale właśnie o takim chamstwie na codzień...) A jak myślą o Polakach? Powiem Ci tyle - te kręgi \"niemieckie\" ;), w których ja się obracam, mają dobrą opinie, bo to ludzie wykształceni i znający historię, mający olej w głowie i zniesmaczeni wypowiedziami takiej pani jak Erika Steinbach...ale zapewniam Cię, że i niemiecki ciemnogród istnieje, niestety...Z tym, że z mojego doświadczenia, to zauważyłam, że to Polacy sobie więcej dodają, powtarzając: \"oni nas nienawidzą\" i robią w ten sposób z siebie ofiary losu :O A ja, jak już wspomniałam, jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam się ze strony Niemca czy Niemki z jakąś negatywną reakcją. A wręcz przeciwnie! To prędzej ze strony Polaka usłyszę jakiś chamski komentarz albo pożal się Boże, opinię na temat tego kim jestem i co robię...miałam raz przykrą sytuację, o której tutaj wolę nie pisać ;) ale tak to jest z nami, Polakami, Chrystusami Narodów :O A jak przeczytałam te twoje zdanko: \"Niemcy, to wiadomo:P\" to przypomniało mi się, jak kiedyś właśnie na podobny temat dyskutowałam z pewnym taksówkarzem, który co drugie słowo powtarzał: \"Ale wie pani, Szwab to je Szwab\" :O ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery, ja chętnie wyślę, ale nie znaju Twojego adresu e-majl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. sory za brak odzewu, ale szatkowałam w kuchni kapustę :P :D a więc paaa wiedźmy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko;) dzieki za wyczerpujaca odpowiedz - jak narazie;) to ja ma nadzieju, że ci ten rusofil przesle;) albo mi Twój. zatem jeszcze raz paa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam własnie wrócilam ze spotkania:) coz kolezanka zdecydowala sie opuscic kraj nasz pogoda jako taka, najpierw sie namarzłam a pozniej moglam sie rozbierac bo slonce przygrzało. a facet mi powiedzial, ze on nic nie wiedzial o mojej propozycji i rownierz to ze jestem najdziwniejsza dziewczyna jaka poznal. o i wyszlo ze ja jestem jakas nieteges bo sie nie upewnilam czy on wie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna...kurde, wysyłałam sweet sixteen jako pierwsze..dziwne, że nie doszło, bo nie dostałam żadnego raportu hmm, wyślę jeszcze raz a nie ściągam tego z żadnej stronki, tylko przez tzw. osła :P program nazywa się eMule plus i za jego pomocą możesz ściągnąć praktycznie wszystko ;) adresu Mery nie mam :( piosenka się jeszcze nie ściągnęła, bo musiałam kompa wyłączyć...matuś mnie wyciągnęła do Media Markt a potem do kumpeli na kawkę i tak zeszło :P Ala...ten facet to jednak BUC do kwadratu! ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×