Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę

Dobry aparat do mierzenia ciśnienia

Polecane posty

Gość irenka33
Warto rozważyć zakup automatu Sanity Simple. Dużo nie kosztuje, a parametrami nie ustępuje tym aparatom za 200 zł moim zdaniem. Gwarancję ma na 3 lata, w pamięci 60 wyników z datami i do tego w zestawie wygodny nie uciskający ręki mankiet. Sam wyświetlacz też jest dobrze pomyślany, widać cyfry bardzo wyraźnie, nie trzeba zgadywać czy na blacie jest trójka, czy to już jednak dziewiątka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatann
Ja musiałam zacząć mierzyć sobie ciśnienie w związku z cukrzycą i generalnie mam też kilka innych chorób. Na ten moment używam aparatu Simple od Sanity. Działa poprawnie, nie miałam z nim nigdy jakiś kłopotów. Dokładny, długo baterie potrafią przytrzymać co mnie najbardziej cieszy, bo jednak jakbym miała co chwila wymieniać to bym nie nadążała kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artisss
Dobrze sobie radzę z pomiarem aparatem Easy Med. Nie kosztował dużo, a gwarancję mam przybitą na pięć lat więc już rzeczywiście konkret. To jest produkt niemieckiej marki Geratherm, nie żadna chińszczyzna. Wykrywa arytmię, pokazuje średnie wartości, wyświetlacz ma bardzo wyraźny, nowoczesny, także nie trzeba jakiś szkieł powiększających używać żeby wynik sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolww
Zamawiałem z żona ciśnieniomierz Simple Sanity jakoś w lutym i póki co działa dobrze. Nic się nie psuje, na wynik długo nie trzeba czekać. Sam wyświetlacz jest bardzo wygodny bo duży i czytelny, a oboje nosimy okulary więc przy małym mikro ekraniku ciężko byłoby nam sprawdzać pomiary. My mierzymy dość często ciśnienie, bo oboje mamy trochę za uszami jeśli chodzi o dietę, zdrowy tryb życia itp. więc trzeba się pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriamkowal
Myśmy zainwestowali z mężem niedawno w nowy ciśnieniomierz i jest to Simple od Sanity. Bardzo fajna, wygodna konstrukcja. Z jednej strony sam ciśnieniomierz jest dość mały i poręczny, a z drugiej wyświetlacz odpowiednio duży. Proste sterowanie, wszystko się ogranicza do tego że trzeba nałożyć mankiet i wcisnąć klawisz. Nie ma tutaj jakiejś wybitnej filozofii. Dużo fajniejsze są też współczesne automaty niż niegdysiejsze ręczne modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamerr
Podoba mi się jak mierzy Simple Sanity. Szybko i co ważniejsze bez mocnego ucisku ręki. Zawsze to była dla mnie trauma, jak mankiet prawie miażdżył rękę w starszych ciśnieniomierzach. Dobrze, że w tych nowszych już mają inną technologię. Wcześniej to potrafiłam mieć po takim pomiarze siniaka na ręce od tego ucisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba1990
Wachałam się ale finalnie rodzicom na ich rocznicę kupiłam ciśnieniomierz Senior i są zadowoleni, ponoć pomiar jest bardzo szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariosc
Bardzo fajny jest ciśnieniomierz SmartCardio bez przewodu wszystko jest zespolone ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davx
JA polecam Simple Sanity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaque
Duże przyciski i też fajny wyraźny wyświetlacz ma mój Easy Med, niemiecka jakość, dali mi 5 lat gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nidalee
Dokładnie mierzy Senior, moi rodzice sobie sprawili niedawno i sama czasami jak u nich jestem to skorzystam, w zestawie mieli zasilacz, bo też jest w sprzedaży Senior praktycznie tak samo wyglądający ale tylko na baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Easy med

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poleciła urządzenie Senior Sanity, fajnie dostosowane dla nieco starszych osób, ja mam kupowany z zasilaczem więc temat uzupełniania baterii mi odpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z automatów z zasilaczem to polecałbym mój SmartCardio, na wyświetlaczu jest wskaźnik ze stanem naładowania, ma funkcję oszczędzania baterii także za często to ładować nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimekanna
W dobrym standardzie jest do kupienia Senior zwłaszcza jak chce się dziadkowi czy babci sprezentować, moi starsi dostali na prezent na święta i działa im bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaby
Dla dziadka zamawiałam nowy ciśnieniomierz i wybrałam Senior w wariancie z kablem, szybko mierzy, nie przyciska ręki do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystamy z aparatu Simple i jest w porządku pamięta daty i wyniki pomiarów, można sobie odtworzyć jak ciśnienie wyglądało w historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saranowakl
Moi rodzice dotali ode mnie na święta Easy Med bo ich stary aparat już ledwo rzęził i są zadowoleni, ten szybko mierzy i tak nie uciska mankiet jak przy starym sprzęcie to było normą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwo sobie poradzi z badaniem przy naszym SmartCardio, akumulator długo trzyma i tez stosunkowo szybko się laduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnieniomierz Senior z dołączonym do zestawu zasilaczem kupowałam rodzicom i chwalą sobie, że szybki i wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy Easy Med od niedawna i sprwadza się dobrze, sterowanie jest proste, szybkie, napełnia mankiet bardzo miarowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie wszystko mi się podoba w moim Simple, wyświetlacz okej, czytelny, mankiet wygodny, dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysłowo zrobili SmartCardio udało się połączyć mankiet z samym urządzeniem bez przewodu, co wyszło tylko na korzyści wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem urządzenie którego sama używam -Simple Sanity, bardzo wygodny mankiet, nie przesuwa mi się przy pompowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaciło się kupić Easy med jak na razie, bezawaryjny, w porządnej wytrzymałej obudowie, z dużym LCD i klawiszem do sterowania. Polecam dla rodziny, pamięć ma dla 90 wyników, więc już spokojnie kilka osób może tutaj sobie ciśnienie kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mierzy Smartcardio rzeczywiście szybko napełnia mankiet, myślę że duża tutaj zasługa samej konstrukcji bez przewodu, powietrze od razu wlatuje do mankietu nie musi się najpierw przez rurkę przetaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×