Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macie może

zdjęcia gwiazd z nienacka, bez retuszu, make upu

Polecane posty

Gość macie może

wrzućcie jeśli macie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocieszyłam się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele z nas jest łądniejszych
i to nawet bez makijażu, cóż nie ma ideałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zastanów się co cię
tak cieszy? bo to że ona wygląda "tak sobie" bez retuszu wcale nie oznacza, że ty kiedykolwiek będziesz wyglądać lepiej albo przynajmniej równie dobrze w makijażu, jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za linki
chciałam je pokazać komuś ;) czuję się piekna teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
A swoja droga jakich podkladow uzywaja te gwiazdki, ze tak dobrze maskuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie nie tylko
kwestia podkładu, ale i retuszu zdjęcia :p w naturalny, uczciwy, sposób chyba nie możemy im dorównać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 456
niezle;-) a widzieliscie Beyonce bez retuszowania? wyglada jak wór! jest obrzydliwa! macie gdzies linki do jej zdjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcie
ale angie wyglada bardzo ładnie bez retuszu. Jak ja bym chciała tak wyglądac bez makijażu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie z tym retuszem
No ok zdjęcia są retuszowane, gwiazdy bez makijażu wyglądają gorzej, to dlaczego podczas jakiś imprez np. rozdanie oscarów wyglądają olśniewającą?? Przecież tam oświetlenie, ani dobry fotograf ich nie zretuszuje, patrzą na nich miliony telewidzów. Czyli wychodzi na to, że gwiazdy i tak są ładne i to zdjęcia bez makijażu, robione z ukrycia są mocno przesadzone, bo żaden nawet najdroższy podkład nie zrobi twarzy z okładki. Może jestem naiwna, ale widząc aktorkę na okładce czasopisma wierzę, że ona tak wygląda ponieważ taką samą twarz widziałam w filmie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO przestańcie z tym retuszem
n to bidulo żyj sobie nadal w błogiej nieświadomości... :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehm
Widzialam Angie na filmiku dokumentalnym z podrozy do Afryki w odwiedziny do sierot i byla tam naturalna, na pewno bez retuszu ani "specjalnego oswietlenia" i w dodatku bez makijazu (widocznego), a wygladala lepiej niz "zrobiona!" Takze nieraz jest tak, ze na zdjeciach moze wyjsc gorzej (tych robionych przez paparazzi, bez retuszu), ale w realu wyglada swiezo i swietnie. No, to bylo ze 2 lata temu. Tak czy inaczej, istnieja PIEKNE kobiety BEZ RETUSZU (nie mowie o tylko o gwiazdach), znam takie. Robie duzo zdjec i sa takie twarze, ktore ZADNEJ obrobki nie potrzebuja, ich twarz jest idealnie piekna bez poprawek i innych trickow z oswietleniem. I nie sa to tylko mlode dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukpukpuk
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukpukpuk
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgfhgfhvb
a może macie jakieś polskie gwiazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szko
kazda z nas z odpowiednia fryzura i makijazem wykonamym przez specjaliste byla by PIEKNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj przesada
Kazda kobieta w odpowiednim makijazu moze stac sie PIEKNA? Gruba przesada, bo trzeba miec przed wszystkim piekne czy tez regularne rysy twarzy, a niestety wiekszosc twarzy nawet w makijazu jest co najwyzej PRZECIETNA (przecietnie \\\"ladna\\\" albo \\\"zadbana\\\"), pieknych jest o wiele mniej. Makijaz Camilii obecnej zony ksiecia Karola z Anglii NIC nie pomaga (no, moze troche :-) ), bo jej konska twarz, brzydkie usta-kreseczki, wydatny nosek i male oczka nijak nie staja sie piekniejsze dzieki makijazowi. W mlodosci tez nie bylo lepiej, wiec niestety, ale rysy twarzy to podstawa. Makijaz ma tylko byc dodatkiem, ale ze szkarady pieknosci nie zrobi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraa
Cameron Diaz jest piękna bez makijażu, wygląda tak samo z tym, że aktorka ma problem z trądzikiem i może dlatego wydaje się co niektórym brzydka. Większość gwiazd bez makijazu wygląda normalnie, nie widziałam nigdy pięknej, ale naprawdę pięknej kobiety, która bez makijażu wyglądałaby jak monstrum. Jak ktoś jest brzydki jak np Melannie Griffit to nawet makijaż jej nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łoooo
Szkarady:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem brzydka saute
Tamara-sorki, ale chyba jesteś ślepa!!! CAmeron jest po prostu straszna, syf na syfie, te żabie usta, przylizane 3 włoski na krzyż, gdzie tu uroda? ładna jest jak ją zrobią! Co tylko potwierdza moją teorię, że każda kobieta jest piekna, jak weźmie się za nią sztab profesjonalistów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KAZDA
Wystarczy spojrzec na Irene Kwiatkowska (swietna babka, ale nie pod wzgledem urody...), z mlodszego pokolenia Magde Schejbal, itd, itp - zaden makijaz nie czyni ich pieknymi, bo nie maja pieknych twarzy (Ewa Salacka zniszczyla sie dzieki wlasnie "profesjonalistom" kosmetycznym. Cameron Diaz dla mnie nie jest piekna nawet w makijazu, ale po prostu potrafi ladnie wygladac. Nie mylmy piekna z atrakcyjnoscia. "Piekna" to zbyt wiele powiedziane o wielu dzisiejszych aktorkach, ale ze sa tam i PRAWDZIWIE piekne, to nie ulega watpliwosci i makijaz nie ma nic do tego, bo rysy twarzy sa wazniejsze, a ich nie zamalujesz. Co do cery,to KAZDA moze miec gorsze dni. Nie czyni to jej jeszcze szkaradztwem. Cere mozna naprawic, rysow twarzy nie, chyba ze dzieki chirurgowi plastykowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to spoko że w KAMBORZY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijhuzt
twoj link nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijhuzt
jest po angielsku i nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×