Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macie może

zdjęcia gwiazd z nienacka, bez retuszu, make upu

Polecane posty

Gość ale jak
jak mam obaczyc te zdjecia? linki mi nie wchodza , tylko pokazuje sie zeby zapisac na kompie cos .. zapisac to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NJK
PRZECIEZ TO NIE NAOMI CAMBEL MA INNE OCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy mysla ze te gwiazdy
maja nieskazitelne cery, a tu sie okazuje wlasnie jak co druga jest zapryszczona cala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwoli scislosci. To zdjecie Bridget Fondy na samej gorze strony 2 nie jest zrobione przez paparazzi, to kadr z filmu Jackie Brown, gdzei rzeczywiscie nie najlepiej wygladala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecie Charlize jest tendencyjne ;) bo pochodzi z okresu krecenia filmu Monster, do ktorego zostala specjalnie oszpecona, musiala przytyc ponad 10 kg i zgolili jej brwi. Zazwyczaj wyglada o wiele lepiej. A Aguilera o wiele lepiej wyglada bez tego potwornego makijazu. Poza tym, luuuudzie. Kto z Was nie ma zdjecia, na ktorym wyszedl jak potwor/kosmita/bardzo brzydkie zwierze? Chyba tylko tacy, co takie zdjecia poniszczyli. :P :) Nie oszukujmy sie, te gwiazdy sa generalnie ladniejsze od nas zwyklych ludzikow. Nie wszystkie, nie od wszystkich i nie zawsze, ale taka jest brutalna statystyka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizufan
Bez znaczenia. dla kogoś pięknością jest Cameron - dla mnie przeciętniarą, która ciągle wygląda jak napita, spuchnięta, a dla kogos będzie brzydka Angelina. Dla mnie też bez makijażu wygląda super. Ameryki nie odkrywają te zdjęcia, czasem i gwiazdom swiecą sie twarze, robią krosty itd. To chyba dobrze, że potrafią na tyle wyluzować, że chodzą po mieście w wersji wymiętej. Jedno jest dla mnie pewne, jak ktoś jest naprawdę khmm nieładny, to żaden makijaż, czy oświetlenie nie zrobią z niego piękności. Makijaż może tylko pomóc, ale nie zmieni całej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaloalaoal
a wiecie dlaczego one tak wygladaja poniewaz psuly sobie przez cale zycie twarze roznymi pudrami i tym swinstwami to teraz maja za swoje bylo wiecej nakldac tapety... pojebane sa i tyle powinny wyleczyc skore i nie nawalac tyle pudrow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---ParisHilton---
ale np paris hilton nie ma najladniejszych rysow twarzy ,a jest swietnie zrobiona.Ja osobiscie jestem od niej o niebo ladniejsza....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubaaaa
ludzie ludzie ludzie. paparazzi tylko czekaja na chwile by zrobic gwiexdzie takie zdjecie.. np. beyonce- piekna kobieta nawet bez makijazu. ale jesli piekna kobieta wstanie rano po calonocnej imprezie, kompletnie zmarnowana z kacem i worami pod oczami to od razu znak ze jest brzydka. kazda kobieta ma swoje gorsze dni. a dziennikarze tylko na to czekaja by zrobic zdjecie i pokazac jaka to ona jest brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulii
O ludzie!! przecież nikt nie jest idealny.. A to obgadywanie` [lub nazwijcie to jak chcecie] aktorek nic wam nie da. nie no sory może niektórym daje to satysfakcję, bo może zazdroszczą? hmm... aż żal niektóryych. przecież każda kobieta się maluje itp... echh. brak słów. A aktorki są kobietami tak jak my nie?.. :) Więc powiem tak: KAŻDA KOBIETA JEST PIĘKNA. i ta z długim nosem i ta z wystającą szczęką i ta chuda i ta gruba. :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×