Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

zabulina - ty to jesteś uzdolniona, piękne zdjęcia, piekna bizuteria...:) o 11 idę tą suknię mierzyć... staram się o tym nie myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko, bardzo fajna biżuteria, zdobienia bardzo ładnie wykonane :) Poza tym pochwalę również stronę www aukcji (czyżby zasługa męża? ;) ). Za oknem śnieg, u mnie nie ma ciepłej wody, sporo pracy mam na dzisiaj - jutro mam prezentację mojej pracy magisterskiej (a dokładnie co zdążyłam dotąd napisać - czyli nic ;) ). Poza tym 2,5 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałabym. W środę jedziemy zobaczyć dwór pod Warszawą, gdzie chcielibyśmy przenieść nasze wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wiosenko! Dziękuję za opinię:) Co do strony - faktycznie, zasługa męża;) Dobrze mieć informatyka w najbliższej rodzinie! Bardzo się ucieszy, kiedy mu przekazę, że jego praca została zauważona:) No i - gratuluję wyniku. Jak będę mieć chwilę, skrobnę Ci wytyczne, na których schudłam (bezzwrotnie, że tak powiem) swego czasu ok.8kg, a moja siostra - 12 (ona akurat przegięła; musiała się potem podtuczyć :P ). nadziejamyszki! Cieszę się, że się podobają:) Z tymi wisiorami myślałam, że mi to zejdzie na święta, ale chyba nagle na Allegro pojawiło się ogromne mnóstwo ofert, bo mam malutko wyświetleń (na poprzedniej aukcji miałam 2000). Więc wisiory powędrują najpewniej do Galerii do sprzedaży \"na żywo\" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie :) po prawie 2 tygodniach leżenia w domu wróciłam dzis do pracy.. ....i bardzo się cieszę :) moje dzieciaczki zrobiły mi kompanię cudownych aniołków, które postawiłam już sobie pod choinką... za 2 dni wraca M, a wtedy to już całkowicie będzie pachniało świętam :) miłego wieczorku dla WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego moje maile do WAS nie dochodzą.. AMi chyba sama bedzie musiała WAM przesłac te zdjęcia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... ufff, nareszcie Was doczytałam, a mialam sporo zaległości. zabulino, bardzo dziękuję za pociechę w sprawie świadkowej mężatki, bo moja jest własnie mężatką... w kwestii ślubu nadal zastój, ale wielkimi krokami zbliża sie wybór sukni i mnie to sen z powiek spędza... postanowiłams obie, że najpierw sama pójdę i zobaczę co w salonach mają - mieszkam blisko Łodzi i być może tam też zawitam, ale najpierw zrobie rekonesans u siebie. poza tym to padam na twarz ze zmęczenia - w pracy mam urwanie głowy - koniec semestru się zbliża... nie mam na nic czasu pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie babeczki!!!! Mam nadzieję że wybaczycie mi moją długą nieobecność!!!???? Sama nie wiem jak to się dzieje ale zupełnie nie mam na nic czasu ostatnio,,, to chyba przez te święta do których wcale nie jestem jeszcze przygotowana!!!! Przyznam że nie nadrobiłam zaległości w czytaniu Was ale z tego co udało mi się przeczytać nasza kochana AMI ma już wybraną suknię i zdjęcia krążą ---- ja też bardzo, bardzo serdecznie proszę!!!!! Muszę koniecznie zobaczyć naszą ślicznotkę w sukni ślubnej :-) U nas w przygotowanich zastój,,,, wprawdzie D już wrócił do kraju (mam nadzieję że na stałe) ale resztę spraw odłożylismy na nowy rok. Wczoraj natomiast udało nam się kupić lodówkę i pralkę do naszego mieszkanka,,, i jestem strasznie zadowolona!!!!!!! P.S. Dziewczyny których zdjęć jeszcze nie mam bardzo proszę o przesłanie---- ja też wyślę swoje---- musimy się w końcu bliżej poznać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko prześlesz mi swoje fotki z przymiarki, please :-) Jestem bardzo ciekawa jaką suknię wybrałaś!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko wygladasz ślicznie!!!! Suknia w sam raz dla Ciebie!!!! Iten stroik do włosów bardzo mi się podoba, też bym chciała mieć jakąś ozdobę, zawsze lepiej to wygląda np po zdjęciu welonu :-) Rozumiem że suknia już jest twoja, tzn. zaliczka wpłacona i teraz tylko ewentualne poprawki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie będę miała welonu, dlatego stroik jest wiekszy. to wszystko taka prowizorka, zeby tylko mniej więcej zobaczyć jak to wygląda. tak suknia jest moja. poprawki 2-3 tygodnie przed ślubem, bo zamierzam zrzucić parę kg więc teraz było by to bez sensu. dziękuję za miłe słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczynki, ja tez proszę o wasze zdjęcia akinimod@interia.pl Oczywiscie swoje te zpowysyłam ;) Pozdrawiam i zycze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, suknia świetna! bardzo dobrze ją dobrałaś do swojego typu urody:) Czy tą koronkę masz \"zdejmowaną\", czy ta suknia jest w całości? Ja miałam \"zdejmowaną\" i bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie :) Co do zdjeć Ami, Perełko, to nie \"krążą\", tylko doszły do Bridy, a dalej nie chcą, wredniaki, się posłać :P Sylwjia, Brida! Dziewczyny - czy Wy też przestałyście widzieć emotikony, czy to coś z moim kompem? Nie widze \"buziek\", tylko puste miejsce :o Perełko, wysyłam Ci zdjęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że już niektóre z nas mają wybraną suknię albo przynajmniej są po pierwszych przymiarkach. Ja mam to wszystko jak narazie przed sobą. I wiecie co,,,,, jakoś nie czuję póki co żadnego \"ciśnienia\" związanego ze ślubem i przgotowaniami. Nie żebym się nie cieszyła czy coś takiego,tylko ciągle mi się wydaje że mam dużo czasu na wszystko,,,,,,, tylko mój suwaczek nieubłaganie odmierza czas..... 5 miesięcy i 1 tydzień!!!!!! O rany!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domiś, do Ciebie też ślę - póki co wyskakuje mi, że jest jakiś bląd łączy na onecie - troche to może potrwać zatem. Jak Wam się podobają moje wisiorki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:) Nadziejamyszki, ale Ci zazdroszcze, ze masz juz sukienke. Mnie dopiero czekaja poszukiwania, ale chcialabym miec to juz za soba. Oczywiscie prosze o zdjecia aniutka_ak@o2.pl A jak u Was przygotowania do Swiat? Ja nie cuje w ogole klimatu swiatecznego, moze jak pojade do domu i wroci moj P to mi sie uczieli swiateczna atmosfera. Milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina, bardzo dziekuje za zdjecia, postaram sie swoje jakies wynalezc:) A Twoje wisiorki sa cudowne, Ty to masz talent:) Pozazdroscic... A ja nie mam zadnego talentu artstycznego, no moze troche aktorskiego, ale to stare czasy szkolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak komus jeszcze nie wyslalam zdjec, to piszcie, bo wykasowalam wszystkie wyslane i nie wiem juz komu wyslalam, a komu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi proszę wyslij ja wieczorem wyślę swoje :) Wisiorki sa bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabulinko dostałam zdjęcia od Ciebie!!!! Ślicznie wyglądałaś w dniu ślubu,,,, naprawdę ładna z Was para!!!!! Kiedy odbył się Wasz ślub??? A wisiorki bardzo oryginalne,,,,, masz niesamowite zdolności!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem:) niewytrzymałam bez Was Chwalmy środki zastępcze! Załączyłam laptopa ........i jestem ! Zabulinko---------> no tak to jest jak sie nie pracuję w zawodzie! Zapomniałam jak taki mechanizm psychologiczny się nazywa...coś tam kojarzyłam... No jestem pod wrażeniem biżuterii- REWELKA!-..hmm gdybym miała jakieś zaskurniaki....no może w następnym miesiącu :) (zawsze w następnym miesiącu:()!!!!!!!! Capria---------> no nie przesadzaj, standardzik! zresztą wysłałam te lepsiejsze fotki :) :) :) i juz mało aktualne.. Brido-----------> Nareszcie witam wśród żyjących:) Dobrze że jesteś juz zdrowa - mimo to pozdrawiam :) Perełko---------> zdjęcia proszę kamila @farm.pharm.am.lodz.pl Sylwja--------> blisko Łodzi??????????? a skąd panna pochodzi jeśli można zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh i zapomniałam Zabulinko jaka to metoda na trwałą utratę wagi?? Mam nadzieję, że nie dieta typu MŻ NŻ?? hehe :) I ja tez prosze o fotki z tego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cokoloko i Pszczółko! :) Pszczółko - mi też najbardziej podobało sie z napisem :D Dziękuję bardzo za zachwyty w sprawie wisiorków - jeśli pisałyście szczerze, to jestem dumna:) Cokoloko - spokojnie, widzę już, że wszystkie nie zejdą;) jeśli będziesz mieć coś na oku, to go dla Ciebie odłożę (bo co nie zejdzie, zaniosę do Galerii Retro - taka mała galeryjka w Katowicach, gdzie sprzedaja moje rzeczy;) ). Dziewczyny, jakby któraś z was chciała taki wisior, to mówcie, będziecie miały lepszą cenę ;) Perełko - ślub był 3lipca 2004 :) Teraz wyglądamy trochę inaczej - M ściął włosy, ja zmieniłam kolor i schudłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i powiedzcie mi - czy Wy też nie widzicie \"buziek\"??? Normalnie zniknęły mi emotikony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coko - poszło:) A co piszesz o \"pracy w zawodzie..? Czyżbyś także była psycholożką:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×