Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Mi tez wczoraj wracały zwroty, więc dziwczyny dzisiaj wieczorem wysle Wam moje fotki. :) Jestęscie bardzo fajne, Pinezka z czego ty się chcesz odchudzać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy w dworku, który chcieliśmy wynająć zamiast naszej sali. W końcu zostajemy przy naszej sali. Dworek ładny, ale co z tego. Ale z właściciela był krętacz!!!! Nie potrafił nam podać ceny, ciągle coś kręcił, że 6000 zł to cena za wynajęcie samego dworku, bez noclegów, do tego jeszcze chciał koło 2000 zł za wypożyczenie stołów i krzeseł (!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyśmy miały się niezobaczyć;) (jeszcze tylko jutro do pracy) TO ŻYCZĘ WAM CUDOWNCH ŚWIĄT NIEPOWTARZALNEJ ATMOSFERY,DUŻO MIŁOŚCI SPOKOJU I WSZYSTKIEGO CO DOBRE W 2007 ROKU!❤️❤️❤️ ps.czy wiecie że to nasze ostatnie panieńskie ŚWIĘTA?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LILA -> podziwiam za kolejny wykaz ślubów :) Zabulina --> ładne te Twoje wisiory 🌼 Cocoloko --> cieszę że jestem już zdrowa, pozdrawiam serdecznie :) AMI --> kiedy ja próbowałam wysłac Twoje zdjęcia dziewczynom działo się dokładnie tak samo, może to jednak wina ich skrzynek :P Tygrysica --> zdrowiej i omijaj lekarzy 🌼 Nadziejamyszki --> ja również poproszę o zdjęcia z przymiarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie również wszytskiego dobrego, do napisania po świętach :) When snow pada na trotuar And the children happy are, When ślizgawka on the street, And we all a grzaniec need, Then you know, to wydarzenie: It is coming Boże Narodzenie. All parkingi są zajęte, People jeżdżą jak najęte, Tesco, Auchan, Hypernova, Gorączka nearly zawałowa Shopping choinkowe things And the Christmasrings. Merry Christmas, merry Christmas, Hear the music, enjoy ten czas, Wesołych świąt, wesołych świąt, Merry Christmas, pozdrawiam Was... Mother in the kitchen bakes Sernik, piernik i z polewą keks Daddy zaś w living pokoju Choinkę wielką ustroił He is hanging big balls szklane, Wherever he only z drabiny dostanie... Finally rodzinka liczna i cała W living room\'ie się zebrała Now sings the happy family \"Oh, what a wonderful christmas tree\" And in the house każdy zajęty Bo choinkowe roz-packing prezenty. Merry Christmas, merry Christmas, Hear the music, enjoy ten czas, Wesołych świąt, wesołych świąt, Merry Christmas, pozdrawiam Was... Mama ukrytą finds pod choinkę Patelnię z teflonu i szminkę, Papa gets socks and red krawatkę, Children zabawki i shirts na dokładkę. President speaks potem on TV, Wszystko around in harmony, Póki się mother do kitchen nie udała: i gęsi świątecznej jak burns nie ujrzała. And so comes brave straż pożarna, Na wszystko ready i bardzo ofiarna And they bring very, very long węże I także drabiny jak mountains potężne. Otwarli zawory i woda aż chlupie, Christmas is tera na pewno w ...... Merry Christmas, merry Christmas, Hear the music, enjoy ten czas, Wesołych świąt, wesołych świąt, Merry Christmas, pozdrawiam Was... \"Heppi Kristmes end a werri heppi niu Jeer\"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMI, dla Ciebie również radosnych Świąt... wogóle dla WAS Wszystkich .... życzę by były magiczne.... :) ja za 2 godziny jadę na lotnisko po M i chyba wtedy magia Świąt całkowicie mnie pochłonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Jak pracuje nie mam czasu tu wchodzic ale zagladam i wam chce cos napisać dzis jedna z kolezanek z pracy powiedziała mi coś co mnie ucieszyło Ona wychodziłą za mąż w lipcu!! Zapytałam sie gdzie szyłą/kupiła suknię ślubną no i powiedziała i ze w Pszczynie za pół ceny uszyto jej jaka chciała sukienkę a po weselu mogła ja oddać nawet bez czyszczenia !! Myślę o tym bo to bardzo dobry pomysł wiem ze napewno są przeciwnicy takiego rozwiązania ale przyznacie mi ze to jest mądre Ona za wszystko suknia welon bolerko buty dodatki zapłaciła 900zł a właśnie o taka cene mi chodzi do 1000 Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. wkleje dla was pare zdjęć.. auto nasze do ślubu; http://img.otomoto.pl/photos/original/C1/C124/C12439/C1243933_1.jpg http://img104.imageshack.us/img104/3631/suknia008ob1fr5.jpg http://img103.imageshack.us/img103/522/suknia009jj9ul6.jpg http://img59.imageshack.us/img59/294/suknia003xb5mu8.jpg na pocztę wam słać nie mogę:( cofa mi meile..wiec to jest moja kiecka na przymiarce(ale narazie bez halki) czekam na wszelkie sugestie dotyczące dodatków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam przedświatecznie :) :) :) ZAbulinko------> no to mamy ten sam problem. Jak już coś sobie znajdę i wejdzie w to moja d... to w pasie mi odstaje! a jak w pasie oki to w biodrach i udach- parówka! :) Klepsydra jak w mordę strzelił! :) hehe:) W biodrach i biuście 90 ale w pasie to trochę więcej niż 60! (ponawiam prośbę o zdradzenie tajemnicy skutecznej diety) przy wzroście 1,68. Wiosenko-------> trzymaj się swojego tematu- bo warto! Chcieć to móc! Ja też miałam temat- wyzwanie ale mój promotor dzielnie mi kibicował i cieszył się ,że coś nowego ...że on się też może czegoś dowiedzieć nauczyć... A wiesz jaka satysfakcja jak pójdzie wszystko OK po tym jak większość mówiła,żę ciężki temat,że trudny i czy ona sobie da radę. Trzymam kciuki! :) Proszę zAstrzel mnie tematem(uwielbiam tematy których rozszyfrowanie tematu sprawia mi trudność) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwjo---> miło mi :) Lódź z tej strony. mam trochę znajomych w Piotrkowie: koleżankę z pracy i starego kumpla marynarza. Lila---------> super pomysł z tą listą! Ależ nas kupa!!!!!!!!!!!!! Ile??? Brido--------> ciesze się z Tobą- musisz być BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO szczęśliwa jak M. jest juz z Tobą:) Kaśka22------> popieram! Wiem i rozumiem,że każda z nas chcę w TYM DNIU wygladać zjawiskowo!!!Ale słuchając doświadczonych koleżanek, które są już po wyciągnęłam jedną naukę : należy dobrze zastanowić się nad tym czy na pewno warto wywalić tyle kasy.. Każda mówiła- zastanów się dobrze bo wydać jest łatwo a to tylko jedna noc a potem ogromna szkoda ,że suknia wisi w szafie... ....też chciałabym ładną i niedrogo..może wypożyczyć albo kupić urzywaną....ale naprawdę musi być PIĘKNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny! Jutro prawdopodobnie już nie bedę miała czasu napisać, wiec chcę dzisiaj życzyć Wam wszystkim Naprawdę Wyjątkowych Świąt - pełnych radosnego wyczekiwania (już Wy wiecie, na co;) ), rodzinnej i spokojnej atmosfery, jednym słowem - Świąt pełnych Miłości! ❤️ ❤️ ❤️ A ten nowy, zbliżający sie rok, tak przełomowy dla Was, niech będzie najpiękniejszym rokiem z wszystkich dotychczasowych! 🌼 Obiecuję po świętach opisać Wam zasady chudnięcia zdrowego i trwałego - teraz i tak nie ma to sensu, każda z nas złapie najpewniej kilka kg przez najbliższe dni, i tak powinno być;) Domiś, wierszk genialny! :D Ami - masz pecha z tymi zdjęciami, Kobieto... Coko - no, to faktycznie mamy zbliżone figury - choć Ty masz o wiele fajniejszą, bo jesteś wyższa :) Co do inwestowania w wygląd \"ślubny\", powiem z własnego doświadczenia - warto zainwestować w to, co nie ograniczy się do przydania blasku jednemu wieczorowi. Ja np. kupiłam bardzo porządne, skórkowe buty ecru, które później służyły mi nie raz. Trochę takze wydałam na biżuterię - i jej użyteczność także nie wyczerpała się po tym dniu:) Kupiłam też świetną bieliznę. Nie inwestowałam w żadne kosmetyczki, fryzjerki, tipsy - szłam z założeniem, że mam wyglądać jak najbardziej naturalnie. Widziałyście to zresztą na zdjeciach - niefarbowane włosy, \"własne\" paznokcie etc. Generalnie wydałam na siebie mało :) Ściskam Was świątecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Mam dzis bardzo ciezki dzien,,,,, po wczorajszej firmowej imprezie nie czuję się najlepiej :-( Chętnie zostałabym w domu z moim D,,,, dziś przywożą sprzet AGD do naszego mieszkanka!!!! Tak więc teraz zamiast myśleć o weselu jestem na etapie studiowania instrukcji obsługi pralki,,,,, już widzę wasze miny--- nie śmiejcie się ale ja z racji mieszkania z rodzicami jestem mało zorientowana w pracach domowych, w których wciąż wyręcza mnie moja kochana mama :-) Brida---- wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa z powodu powrotu ukochanego, też parę dni temu witałam mojego D na lotnisku :-) cudowne są takie powitania!!!! Ami----- mam pecha do twoich zdjęć, wklejone przez Ciebie linki nie chcą mi się otworzyć :-( buuuu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, składam Wam życzenia, bo wiem, że się już raczej tutaj przed świętami nie pojawię: ***Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek! Wszystkiego najlepszego!***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jutro lecę do Dublina, więc już dzisiaj chciałabym życzyć Wam wszystkim niepowatarzalnej atmosfery świątecznej, przeżycia wyjątkowych chwil w gronie najbliższych... Najważniejsze dla nas wszystkich zapewne jest to, że rok 2007 (jeszcze niedawno tak odległy;)) przyniesie ze sobą wiele pięknych przeżyć. Pozdrawiam Kochane!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda2
Czesc dziewczyny, wpadam na chwile zeby zyczyc wam cudownych swiat. naprawde wszystkie naj naj najlepszego, niech wam sie spelnia wszystkie marzenia oraz szczesliwego nowego roku. nie wiem kiedy uporam sie z nadrobieniem czytania was, ciezkie to bedzie. A i wciaz czekam na internet. Najpierw mialo byc 3, 4 tyg. a jak dostaniemy list to lada dzien i co list otrzymalismy, zadzwonilismy a oni jeszcze 3, 4 tyg. ale sie zdenerwowalam. bardzo brakuje mi pogaduszek z wami i wogole czytania was codziennie, ale coz nic na to nie poradze i zostaje mi tylko czekac. Jesli pojawily sie nowe fafetki to witam was serdecznie 🌻 Dziewczyny jak macie fotki z przymiarek to bardzo prosze o przeslanie, ja wybieram sie jak tylko bede w polsce, a jade juz 26 grudnia, napewno sie odwdziecze:) To tyle do napisania papa i buziaki dla was wszystkich nick tak jak ostatnio zmieniony z wiadomo jakich powodow pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przed świętami już niestety nie będę mogła do was zajrzeć w związku z tych chciałam życzyć wam :) Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* * * :) * :) * :) * :) * :) * :) * :) * :) * :) * * * dziękuję WAM za miłe słowa... faktycznie Święta dla mnie rozoczęły się już wczoraj ;) M przyleciał i wszystko jest już tak jak być powinno :) * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * ** * * * * * * * * * * * * * * * * * * Chciałabym jeszcze raz życzyć WAM Świąt wypełnionych radością i milością... i oczywiście tego by Nowy Rok spełnił wszelkie marzenia, a każdy jego dzień był pełen optymizmu, wiary i szczęścia.... do miłego napisania po Świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** :) *** :) *** :) *** :) *** :) *** :) *** :) *** :) *** :) *** :) *** :) Dla wszystkich fefetek: WESOŁYCH ŚWIĄT, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NADCHODZĄCYM NOWYM/WYJĄTKOWYM DLA NAS ROKU..... Rosa-munde 6.01. Turm_me_on 13.01. A24 01.2007 Och Karol 3.02 Ashia 08.04 Ancura84 14.04 Barra78 21.04 sylwja 21.04 Mrowka cz. 21.04 aleksah 28.04 Jaskółka27 5.05 japtek 5.05 Lila 12.05 Pszczółkamadzia 12.05 louisa 12.05 perełka*** 26.05 Asega 28.05 Charismaa 2.06 Ami27 2.06 Czerwcowa doli 2.06 Sylwia2007 2.06 Sylwia85_Paweł84 2.06 Basia19g 2.06 Jasminum 2.06 Zegarynka82 2.06 Kinia21 2.06 Marla84 2.06 nerwi 2.06 Agi58 9.06 Tusia_Q 9.06 Myszka*19 9.06 Colodent 9.06 Kornikowa 9.06 Izabelusza 9.06 Aga 1982 9.06 Owieczka 9.06 Purrpurra 9.06 Avrill 16.06 Anielina 16.06 Pani Jeziora 16.06 Emeena 16.06 Rain_drop 16.06 Doroti22 23.06 Agatki 23.06 Tygrysica20 23.06 KASIA IN 23.06 doti22 23.06 fmartunia 23.06 Nadziejamyszki 27.06 Jeszcze_Panna 30.06 Brida 30.06 Monika_W 30.06 Ania...***** 30.06 KK23 ... 06.2007 Wiosna 7.07 Maltankaaa 7.07 Jussi 7.07 Kasieńka25 prawdopodobnie 7.07 Gradia 7.07 Mystica 7.07 Carmen260 7.07 Katoeio 7.07 mdziara 7.07 meganuska 7.07 czerwony_groszek 7.07 Papierowe_Nożyczki 14.07 Agness 21.07 cocoloko_ 28.07 Sabcia85 4.08 Iga 4.08 Anku31 4.08 Anetka83 4.08 Sierpniowa 2007 4.08 Madzianietka83 11.08 Marfuszka 11.08 Gala 11.08 Kaśka22 18.08 Extaza218 18.08 Ajjj 18.08 Anowka2 18.08 Młoda2 18.08 Capria 18.08 -lena- 18.08 Cropelka 18.08 Namagnesowana_Pinezka 18.08 *Dee 18.08 Ochotka 18.08 kama25000 24.08 Magnoliaija 25.08 Summertea 25.08 Automaniaczka24 25.08 nutkamm 25.08 Trzy kropki 1.09 Nirvanka 1.09 Kaczka196 1.09 Domiś 1.09 Vall 2.09 Monia.kami78 8.09 Agatka1984 9.09 jarzembina_czerwona 15.09 holly 16.09.06 kasiak84 16.09.06 Zombiaczek 22.09 Agapa 22.09 Vavava 09.2007 Nixe planuje 09.2007 Ewa_Marchewa1984 14.10 hurrrrrrraaaaa 13.10 va_neska 4.12 niebieska sukienka 31.12 W 2007 planują ślub Onaonaona/Kaśka anielina kasienka1983 J_A_N_A mała-duszyczka syrenka23 amaalka wiki1983 liliana os kielka ....życzę Wam moje kochane tego czego sama bym sobie zyczyła szczęścia i miłości... ...no i żebyśmy się nie dały zwariować w ferworze weselnych przygotowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknych, radosnych Świąt spędzonych w gronie rodziny, smacznych wigilijnych potraw, przyjemnosci w odpoczynku, aby każdy Wasz gest dyktowany był miłością i ciepłem. Dla kazdej z osobna i dla Wszystkich razem moc usciskow! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Ten rok będzie dla nas wszystkich wyjątkowy :) Radosnych i pelnych milości Świat Wam i Wasym ukochanym narzeczonym życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na te Święta co nadchodzą, Życzę ciepła i miłości. Niech Was ludzie nie zawodzą, I niech uśmiech w sercu gości... Aby Nowy Rok 2007 byl dla Was najwspanialszy:) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny życzę Wam Wesołych Świąt, obfitej gwiazdki i wszystkiego naj........... Poadrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane życzę Wam wszystkim zdrowych, spokojnych i wesołych świąt.....i aby ten przyszły 2007 rok był najwspanialszym rokiem dla nas wszystkich..... To najważniejszy rok w naszym życiu.... Pozdrawiam, buziaczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej tu extaza 218 chce wam zyczyc zdrowych wesolych swiat przepelnionych miloscia i usmiechem i szczesliwego nowego roku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... życzę WAM ... odpoczynku, zwolnienia tempa, oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, ... nadziei, ... własnego skrawka nieba, ... optymizmu i wiary w lepsze jutro, ... i w ogóle cudownych chwil pełnych magii Świąt... a w Nowym Roku samych pomyślnych dni, trafionych decyzji i żebyśmy nigdy nie wahały się by zrobić to, co uważamy za słuszne... s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!!! Życzę Wam aby te najpiękniejsze w roku Święta Bożego Narodzenia były dla Was i waszych bliskich czasem spokoju, miłości, oraz ciepłej rodzinnej atmosfery. Niech pierwsza wigilijna gwiazdka rozświetli i ogrzeje wasze serca. Wykorzystajmy ten świąteczny czas aby podładować akumulatory na zbliżający się, bardzo wyjątkowy dla Nas Rok!!!! ******* Wesołych Świąt*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki Moje Kochane ! W tym zabieganiu przedświątecznym nawet nie miałam czasu aby zajrzeć do naszego klubiku ... Życzę Wam aby te ostatnie panieńskie Święta były niezapomniane , aby każda z Was spędziła je w radości i błogim spokoju wspólnie z tymi których kochacie . Noworocznych nie składam, bo jeszcze tu zajrzę . 😘 dla Was Dziewczyny i nieobrzerać się za bardzo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie:) miłych spokojnych świat....tej prawdziwej magii-miłości;) abyscie wrocily po światach...jeszce radośniejsze niz jestescie..Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia Żyje własnym pięknem, A Nowy Rok obdaruje Ciebie Pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia. *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.lagata1.webd.pl/card.php?idk=334 Czas świąteczny już za chwilę, więc: w atmosferze świątecznej, w blasku choinki, w nastroju rodzynkowym, w kolorach prezentów, w puchu białego śniegu,( może jeszcze spadnie...) w cieple serc z piernika, i w miłości duchu, niech cały smutek zniknie i zagości radość! ...a niech Nowy Rok wspaniałą zabawą się zacznie i optymizm Cię nie opuszcza przez pozostałe 365 dni WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DZIEWCZYNY W OSTATNIE PANIEŃSKIE ŚWIETA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Również Wam życzę szczęśliwych, pogodnych świąt, wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×